Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ei tegelt, paukumine paukumiseks, aga mida sa mölised, just sirvisin seda "sinu" scämmeri teemat ja ma ei tea, kui sa süüdi pole, miks sa siis nii hirmsasti närvitsed, ropendad, sõimad? Veits imelik ei tundu, las too tüüp lisab piisavalt infot, küll sul tuleb ka siis sõna võtmise kord, või kui tahad, lisa enda olemasolevad tõendid, et sa teda üle ei lasknud, ei viitsi sellist klähvimist taluda vabateemas, kui tahad temaga juttu puhuda, sebige Skype nagu seal oli ja jutustage seal?=/:h:

 

Mis sa arvad et kui sa ütled mulle midagi et ma kohe siis teen?

Ja tõesti mind ei huvita su arvamus , ja teie kõigi kuigi ma pole teda scamminud ja ta ajab lihtsalt jama suust välja . Kuigi küll temale see endale tagasi tuleb ja sina mida sa siin targutad arvad et saad mingi eeskujuliku tiitli vms ? ''Sina ei taha vaadata mida mina räägin vabateemas'' kuule kutt , see pole sinu asi mida mina kus räägin sa vaata et sa enda asjadega hakkama saad siis tule teistega targutama.!=/=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
head naistepäeva kõigile!

 

Jaa head isu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei söönd , võtsin mcdonaldsist big mac eine suure :D

 

Me k2isime ka barkyga eile mäkk doonalsis. Mingi hiina perekond oli seal:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siis oli seal sees mingi 4 hiinlast ja väljas oli ka mingi 3 tykki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.