Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

:D

Kuradi kaua tõmbab seda, 47% alles olemas, pean resa ka siis tegema arvatavasti kui se kohal?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu meelest see SP3 eriti midagi ei muutnud, ainult arvuti läheb kiiremini kinni. :D

 

Mulle tegelikult sellest piisaks, kas keegi teab siis sellest windowsi "legaalseks" tegemisest midagi, on keegi proovinud või teab et kui ma selle tirin siis mu arvutiga midagi ei juhtu?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle tegelikult sellest piisaks, kas keegi teab siis sellest windowsi "legaalseks" tegemisest midagi, on keegi proovinud või teab et kui ma selle tirin siis mu arvutiga midagi ei juhtu?

 

Vaevalt, et midagi juhtuda saab ...

 

isegi kui midagi juhtub, siis saad ju reinstallida ...

 

 

Ma tegin ka kunagi mingi XP legaalseks, pidin safe modes system filedesse mingi cracki panema


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaevalt, et midagi juhtuda saab ...

 

isegi kui midagi juhtub, siis saad ju reinstallida ...

 

 

Ma tegin ka kunagi mingi XP legaalseks, pidin safe modes system filedesse mingi cracki panema

 

Mai tea kurat, keegi mulle oma tarka nõu ei taha vahepeal anda, nagu kui mingi kala peaks tekkima...?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mai tea kurat, keegi mulle oma tarka nõu ei taha vahepeal anda, nagu kui mingi kala peaks tekkima...?

 

 

Midagi hullu ei saa juhtuda, isegi, siis kui see windowsi perse keerab saab ikka reinstalli teha ...

 

ise arvan, et kõige hullem mis juhtub on see, et sa ei saa legaalseks teha ..

 

Siin mingi video ka >

 

cracki saad googlest


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ohi


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.