Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

keegi teab mis insaneril viga on, et lampi hoiatusi jagab ja siis kui uurid, mille eest, saad teise kohe laksaki peale.

 

Saan aru, et uus mode javärki ja palju saab teha nüüd, aga ntks sõber siin foorumis ei teinud midagi valesti ning insaner lükkas mute peale talle, sest ta jutt oli idiootne.

 

Ma võin kohe hakata otsima insaneri poste, sealt leiab ka midagi idiootset kohe kindlasti :) .

 

---------- Post added 04-03-11 at 15:56 ----------

 

Saan selle eest nagunii hoiatuse nüüd.. :(


[align=right:3txxrg49]image.php?type=sigpic&userid=23889&dateline=1295365833[/align:3txxrg49]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[/color]Saan selle eest nagunii hoiatuse nüüd.. :(

 

´ma usun kyll:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
keegi teab mis insaneril viga on, et lampi hoiatusi jagab ja siis kui uurid, mille eest, saad teise kohe laksaki peale.

 

See on ainult positiivne uudis, et ta karm on.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled ise kõrgelt kukkund, see on ta töö siukest jama süüa. Discoveryt ei vaata? Väga asjalik saade on selle tegelasega, õpetuslik kuidas loodudes hakkama saada.

Võtaksid ka sellise töö, kus selliseid asju sööma peab?Et ta saaks salmonella sealt loomalihast, mida ta sööb. Sa oled ise kõrgelt kukkunud, et sellise asja pärast kraesse kargad mul?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
wtf.

brazzeris saab nüüd full videosid vaadata netis?

ennem pidi tõmbama imo.

 

Irw hästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saan aru, et uus mode javärki ja palju saab teha nüüd, aga ntks sõber siin foorumis ei teinud midagi valesti ning insaner lükkas mute peale talle, sest ta jutt oli idiootne.

 

Ma võin kohe hakata otsima insaneri poste, sealt leiab ka midagi idiootset kohe kindlasti :) .

 

---------- Post added 04-03-11 at 15:56 ----------

 

Saan selle eest nagunii hoiatuse nüüd.. :(

 

Vabateema räägi mida tahad, insenerile tõmban ma kannaga näkku ja võmbaga vastu kõhtu.


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võtaksid ka sellise töö, kus selliseid asju sööma peab?Et ta saaks salmonella sealt loomalihast, mida ta sööb. Sa oled ise kõrgelt kukkunud, et sellise asja pärast kraesse kargad mul?

 

Mida iganes.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
OMFGGGGGGGG, miks mitte keegi ei öelnud et DUB FUCKING FX tuleb uuesti EEEEEESSTTTISSSE ? Nagu, omfg. :D

Kindlasti lendan seekord platsi, thats a promise.

 

Lotus, ehk näeb sind ka Tartus siis ? 19. märts.

 

Deem, Tartus? Eelmine kord oli Pärnu Kontserdimajas vist? Tahtsin ka siis minna, aga piletid olid sel ajal juba välja müüdud, kui tahtsin osta. Oleks lähemal, siis läheksin kindlalt...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
OMFGGGGGGGG, miks mitte keegi ei öelnud et DUB FUCKING FX tuleb uuesti EEEEEESSTTTISSSE ? Nagu, omfg. :D

Kindlasti lendan seekord platsi, thats a promise.

 

Lotus, ehk näeb sind ka Tartus siis ? 19. märts.

 

omgomg, ta varemgi eestis käinud - mingi 2-3 korda kindlasti :D

 

Inglismaal olles ei ole Dub FX midagi erilist, võin suht tihti teda kohata siinsetel pidudel :)

 

---------- Post added 05-03-11 at 01:45 ----------

 

Deem, Tartus? Eelmine kord oli Pärnu Kontserdimajas vist? Tahtsin ka siis minna, aga piletid olid sel ajal juba välja müüdud, kui tahtsin osta. Oleks lähemal, siis läheksin kindlalt...

 

Tallinnas Rock Cafes on kah ta 18.03.2011, kui see on sulle lähemal aga arvatavasti on pidu 18+ ma ei usu, et sa 18+ oled :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omgomg, ta varemgi eestis käinud - mingi 2-3 korda kindlasti :D

 

Inglismaal olles ei ole Dub FX midagi erilist, võin suht tihti teda kohata siinsetel pidudel :)

 

---------- Post added 05-03-11 at 01:45 ----------

 

 

Tallinnas Rock Cafes on kah ta 18.03.2011, kui see on sulle lähemal aga arvatavasti on pidu 18+ ma ei usu, et sa 18+ oled :)

 

Tean, aga varasematel kordadel pole saanud minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommikut. Muusika käima ning 'riddim' peale


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.