Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jah, tundub et sa ei oska siduda?

Pmst ma ei viitsi oma tuju sinu möla pärast langetada, ole chill edasi ja ära pruugi suud ja nähva mulle pidevalt, aitäh.

Sain korda vist Night.

Tänud neile kes abistasid lõpuks :)

 

Iseenda käte sidumise kunst on mulle tõesti tundmatu. Teen alguses aasad valmis, panen käed läbi ja siis kuidagimoodi hakkan silmuseid pingutama?

Ei kujuta väga ette, kuidas kordamööda saaks käsi siduda.

 

Ainus põhjus, miks mul sulle midagi öelda oli, seisnes sinu brutaalses pealelendamises: "Aidake mind, türa, noh. Persse. Nahhui teil viga on, et ei aita jms"

 

Elus ei jõua sa niimoodi mitte kusagile. Võib-olla ainult haiglasse. Aga sinna peaksid sa ka omal käel minema, kuna sa arvatavasti jätkaksid samasugust suhtumist. "Lits, vii mind haiglasse. Mingid tropid andsid mulle molli"

 

vms.

 

 

Ja kurat sina tahad vaherahu. That sucks.

 

Inhuman

 

the who, the what?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol @ Kala´´

 

kle rahune maha, ega g0d selles süüdi pole et sa munn oled ? :huh:

 

las ta jagab ja teeb ka teistele rõõmu, putsi tee iseenda raha lits, närvi ajad juba enda vingumiseka, tahaks tegelt ka juba molli anda sulle, aga sa ju nii kõva mees ja ma kõik peame kartma sind

:kiss: cya later ASSHOLE

 

Tahad annan sulle oma isiklikud andmed ja tuled kohale või Raisk?![NB! MINA SINU MINGEID SÕITE KINNI EI MAKSA]

 

Kui sa tuled ähvardama siis vaatama kas sul on Üldse JUGLUST KA!

 

kle väike kitukas, rahune maha, mine rahusta ennast kuskil ja ära sõima teisi rsk, putsi g0d-i enda asi kas ta annab need õpetused teistele või ei, sina pole selles asjas mingi ütleja, mingi suvaline, naq ka minule (ja mina sinule) niiet ürita ennast rahuldada või ära roni siia foorumi, ktybye

 

Sa veel rohkem teemast kõrvale kalduda ei oska!? LUBASID PEKSA ANDA SIIS TULE JA ANNA! MA VÕIN VABALT OMA AADRESSI ANDA!:nose:[/quote:o1ye4svo]

 

tra õpi lugema, sa ajad nii närvi et ma annaks sulle atm molli, potsi ma su aadressida teen, ega ma sinusugune pede pole, putsi rahune maha kõva mees[/quote:o1ye4svo]

 

 

Kõva mees oskab rääkida aga kui asi tegudeni jõuab siis on Sitt püksis.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol @ Kala´´

 

 

 

 

Kõva mees oskab rääkida aga kui asi tegudeni jõuab siis on Sitt püksis.

 

ega sina ka, rahune maha juba, mis läinud see läinud. :who:


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Postitasin selle 13:37 !


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tähtis teadaanne!!!

Ma postitasin selle 28:98

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma käisin vapsje rolleriga sõitmas! :D

Elutsill oli. Koguaeg külg ees minna. :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma käisin vapsje rolleriga sõitmas! :D

Elutsill oli. Koguaeg külg ees minna. :D

 

Ma käisin vapsje makarone sööma! :D

Eluhead olid. Koguaeg sõin suu ees neid. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma käisin vapsje rolleriga sõitmas! :D

Elutsill oli. Koguaeg külg ees minna. :D

 

Ai sa tuletasid 1e elunaljaka asja mulle meelde :D

 

Sõbral ka siis talvisel ajal sünnipäev ja vanemad kinkisid kunagi talle ROlleri :D

 

Sõidavad teise sõbraga metsas ja järsku panid mäsa :D

Kutt lõugas eriti hullu häälega , mingi täiega kaugele oli kuulda ka .. selline kino :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ai sa tuletasid 1e elunaljaka asja mulle meelde :D

 

Sõbral ka siis talvisel ajal sünnipäev ja vanemad kinkisid kunagi talle ROlleri :D

 

Sõidavad teise sõbraga metsas ja järsku panid mäsa :D

Kutt lõugas eriti hullu häälega , mingi täiega kaugele oli kuulda ka .. selline kino :D

 

Irv ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iseenda käte sidumise kunst on mulle tõesti tundmatu. Teen alguses aasad valmis, panen käed läbi ja siis kuidagimoodi hakkan silmuseid pingutama?

Ei kujuta väga ette, kuidas kordamööda saaks käsi siduda.

 

Ainus põhjus, miks mul sulle midagi öelda oli, seisnes sinu brutaalses pealelendamises: "Aidake mind, türa, noh. Persse. Nahhui teil viga on, et ei aita jms"

 

Elus ei jõua sa niimoodi mitte kusagile. Võib-olla ainult haiglasse. Aga sinna peaksid sa ka omal käel minema, kuna sa arvatavasti jätkaksid samasugust suhtumist. "Lits, vii mind haiglasse. Mingid tropid andsid mulle molli"

 

vms.

 

 

Ja kurat sina tahad vaherahu. That sucks.

 

 

 

the who, the what?

 

No okei, ajasin sassi, SOMEONEINHELL!? on see parem?.

Kle ole nü normaalne, kui ma küsin inimestelt et mis moodi, siis tulevad sellised vastused pmst et googelda vms, no on mul sellest midagi kasu ei ole ju?

Keegi poleks pidanud mind aitama aga oleks olnud tore kui keegi oleks saanud mind aidata, õnneks oli mõni tore kaasmaalane kes aitas.

Neid sõlmesid pead siis veel õppima?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

I don't know who i am.

I don't know what i've becoming.

But i know one thing for sure.

You won't like me when I'm angry.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No privet!

Käisime õues, siis mingi kass oli puu otsas ja tahtsime teda lumepallidega alla visata:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.