Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Keegi teab mis programmiga ta seda raadiot jooksutab/jooksutas?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

27.02.2009 Eesti keel ja kirjandus Kodune ülesanne Tööleht (palindroomid); tee korda ka vihik - V peatüki ülesanded! 27.02.2009

Eesti keel ja kirjandus Kontrolltöö Lugemiskontroll

27.02.2009 Matemaatika Kodune ülesanne TV ül 79k

27.02.2009 Geograafia Kodune ülesanne Korrata välisjõud

27.02.2009 InimeseõpetusKontrolltöö KT - konflikt.

27.02.2009 Muusika Kodune ülesanne Kordamisküsimustele kirjalikult vastata (kas lehele või TVsse tagumistele valgetele lehtedele. Kontrollin!! Muid asju pole vaja kaasa võtta, sest vaatame dokumentaalfilmi geišadest. Palun kõigil kohal olla vähemalt 5 minutit enne tunni algust.

27.02.2009 Inglise keel (A-võõrkeel) Kodune ülesanne Learn words, WB p. 28 ex. 1,2,3,4 w.

 

 

WHYYYYYY ? :S


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aii, karm. Ma õppisin kolmapäeval kogematta tänased õppimised ära , siis täna polnud eriti sittagi õppida :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutaja : Peokere .

 

MA LOODAN ET SA OLED RAHULIK SEST MINA TEEN SINU ELU PÕRGUKS MINU LAIMAMISEGA!!!

Arvasid et oled NII MEGA TARK JA SUPER PRO HACKER ET OSKAD FAKE PILTE TEHA!? SA IMBETSIIL EI OSKA OMA JÄLGI KINNI KATTA!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole , see on Copy-Pasted minu MSN adre pandud ning ta oli Selline imbetsiil et ta unustas 2 asja:

1. SCROLLBAR OLI NII VÄIKE NAGU MIDAGI EI OLEKS ENNEM RÄÄGITUIDGI VB AINULT PAAR ASJA!

2. See mis oli nickname ... SEE NICKNAME ON MINU MSNIS KASUTAJA [email:20ygbc66]runekas2@hotmail.com[/email:20ygbc66] ja kui paned selle otsingusse siis toob kasutaja PEOKERE VÄLJA!

3.Peokere ütles et "Sõber" andis selle Pildi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle pildi tegi minu sõber.Ta tunnistas mulle,et teda lasi üle manraynor 15.Ja tema nimi on ka Mart.MINA VABANDAS JA SELLE SÕBRA PEKSAN MA TÕSISELT LÄBI!MANRAYNOR MA VABANDAN,ET MINU PE*E SÕBER SELLE FAKE PILDI TEGI.JA OLEN IDIOOT,ET ARU EI SAANUD.POSTITASIN SELLE SINNA,ENNEM ILMA SEDA VAATAMATA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selle pildi tegi minu sõber.Ta tunnistas mulle,et teda lasi üle manraynor 15.Ja tema nimi on ka Mart.MINA VABANDAS JA SELLE SÕBRA PEKSAN MA TÕSISELT LÄBI!MANRAYNOR MA VABANDAN,ET MINU PE*E SÕBER SELLE FAKE PILDI TEGI.JA OLEN IDIOOT,ET ARU EI SAANUD.POSTITASIN SELLE SINNA,ENNEM ILMA SEDA VAATAMATA.

 

väheusutav:D Sinu tekstist aru saada ju:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Manraynor sai siis omangut ? .:D

 

Selle pildi tegi minu sõber.Ta tunnistas mulle,et teda lasi üle manraynor 15.Ja tema nimi on ka Mart.MINA VABANDAS JA SELLE SÕBRA PEKSAN MA TÕSISELT LÄBI!MANRAYNOR MA VABANDAN,ET MINU PE*E SÕBER SELLE FAKE PILDI TEGI.JA OLEN IDIOOT,ET ARU EI SAANUD.POSTITASIN SELLE SINNA,ENNEM ILMA SEDA VAATAMATA.

 

.................


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saage aru,et olen jah idioot,et selle pildi siia panin.Oleksin pidanud ennem uurima mis paska mul palutakse postitada sinna.Ja ta kustutas selle nr 1 eest ära.Omal tal siin oli kasutaja,mis banned.VABANDAN MANRAYNOR,KUI SINU MAINET KAHJUSTASIN,AGA SAAGE ARU:liikvel on fake msne nagu manraynor,manraynor15 ja teisigi veel.

 

 

 

Vabandan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.