Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nii täna on kogu arsenal barca peal, kes pakub kumb võidab. Kuigi vist väravatega nagu ma arusaan juhib vist Barca!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Elagu HTC! Mis sest, et seda on raske lahti võtta, on ka bootloaderi avamine "pigem ei" tegu. Ei imesta, miks HTC aktsiad nõnda kukuvad...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see hetk kui mõistad, et Trump'ist võibki saada uus president :OO väga perses, tüüp juhib päris hästi. GG

Loodetavasti poole aastaga inimestel tuleb mõistus koju.

 

// aa nvm, vist ei juhi ka hetkel veeel... ma ei saa sittagi aru sellest süsteemist :D:D segane värk aga jah, ta ikka päris hoogsalt kogub neid punne...

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see hetk kui mõistad, et Trump'ist võibki saada uus president :OO väga perses, tüüp juhib päris hästi. GG

Loodetavasti poole aastaga inimestel tuleb mõistus koju.

 

// aa nvm, vist ei juhi ka hetkel veeel... ma ei saa sittagi aru sellest süsteemist :D:D segane värk aga jah, ta ikka päris hoogsalt kogub neid punne...

 

Paras kloun on, samas osad väärtused on mehel paigas. Igatahes 100x etem kui neegrist president.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paras kloun on, samas osad väärtused on mehel paigas. Igatahes 100x etem kui neegrist president.

 

No mees raha oskab teha aga poliitikat nagu väga ei taju. Vähemalt nende intervjuude põhjal olen selle selgeks teinud, mis ma vaadanud olen viimasel ajal. Küsitakse midagi ja ikka nihverdab kuidagi küsimusest mööda ja räägib, et tal igal pool tutvused ja head sõbrad ning armastab kõiki mehhiklasi aga ikkagi tahab ehitada kuradima müüri xD No eks jah tõsi küll, et immigrandid odav tööjõud ning võtavad selletõttu kodanikelt töid ära aga ikkagi... vaja ikka imo muid omadusi ka seal Valges Majas istumiseks peale raha tegemise. Eks näis kui kaugele see pull jõuab :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ime mis bayern tegiii


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tere tere!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Epic video :D


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

helllou raffas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

noooh, said acci we :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mis räägivad siis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.