Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Oijaa korralik lumi ikka maas

Vastik juh


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Midea, vähemalt oli ATV-ga lõbus:D

 

No kui siuke pill olemas siis ma räägiks isegi ma arvan teist juttu :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mu naaber ostis kõlarid, demonstreerib neid öösel... Vastik värdjas...

 

hahaha :D

 

mul hetkel ülemine naaber näiteks lõhub seina haamri ja mingi puuri v drelliga.

korralikult lahmib, suured tükid kukuvad maha, siuke tunne, et kukuvad läbi lae ... loodetavasti teeb kiirelt ära, sest vaja õppida :(

 

kõige halvem see, et elan vanas ühikas, mis on küll enam vähem korralikuks renoveeritud, aga lagi ja põrand on õhuksed, mis kostuvad hästi läbi.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Täitsa lõpp :D. Hommikul üks driftis isegi TTÜ parklas, kus oli juba autosid ka. Ehk oleks pidanud numbri juba igaksjuhuks üles kirjutama, pärast raudselt kellegil mõlke vaja välja taguda.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
:D :D nuff said

 

Seal kus ülemiste citys suur pilt on seinal, seal ees oli vähe rohkem rahvast ja kõige rohkem oli ülemiste city taga angaaride juures, seal ees mingi ülisuur parkimisplats ja hästi varjatud asukoht, suur-sõjamäe teelt seda kohta ei näegi.

 

ühed sõitsid ovaali ja teised suurt ring, mingi 20-30 masinat uisutasid seal kogu aeg :D

 

http://krimi24.ee/krimi24-fotod-ja-video-maha-sadanud-lumi-meelitab-autojuhte-parklates-driftima/

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
endal sama tripper ees, ehk keegi oskab aidata? suht pinda käivad

 

control panel -> uninstalled programs vms -> sealt eemaldad selle adblocki nime ehk programmi

 

endal töötas nii :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kõndisin eile ülemiste rongipeatuse juures ringi, vaatasin T1 kaubanduskeskuse ehitust ja uut trammi ümbersõitu ja siis panin tähele, et 3 meest kõnnivad mööda raudteed ja lehepuhuritega puhastavad rööbaste pealt lund ära või midagi sellist. Umbes 5 minutiga, mis ma seal jälgisin neid, liikusid nad ainult 50 meetrit edasi, kas tõesti on sellist tööd vaja teha või jääb mul midagi kahe silma vahele?

Lume paksus oli umbes 20-30 cm rööbaste peal, aga see lumi ju imekerge. Elron sõidab ühe korra mööda ja rada ongi puhas.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõndisin eile ülemiste rongipeatuse juures ringi, vaatasin T1 kaubanduskeskuse ehitust ja uut trammi ümbersõitu ja siis panin tähele, et 3 meest kõnnivad mööda raudteed ja lehepuhuritega puhastavad rööbaste pealt lund ära või midagi sellist. Umbes 5 minutiga, mis ma seal jälgisin neid, liikusid nad ainult 50 meetrit edasi, kas tõesti on sellist tööd vaja teha või jääb mul midagi kahe silma vahele?

Lume paksus oli umbes 20-30 cm rööbaste peal, aga see lumi ju imekerge. Elron sõidab ühe korra mööda ja rada ongi puhas.

dG5Q5Rb.gif


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin mircrosoft wordis mingi teema, tegin arvutile restardi ja nüüd on seal ainult huiteab mis kujutised. Kõik tähed ja asjad on läind, mismoodi korda saan?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
dG5Q5Rb.gif

 

no täpselt, ma mõtlesin ise ka, et rongidele ju kindlasti tehtud sahad ette ja siis nägin kui elron sõitis sealt rööpalt üle, põhi pool meetrit kõrgemal kui lumi :D

milleks siis need vennad seal rügavad?


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.