Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Kuskile ta ei läinud, Veteranidel on ikka mode õigused. Seega temajaoks muutus ainult embleem ja kasutajanime värv.

 

Veteranil ja Moderaatoril on see vahe, et Veteranidel ei ole kohustust modereerida, kuid on see võimalus, kui peaks tahtmine tekkima. Lisaks saab veel Juhtkonna arutlustest osa võtta. Ehk siiski võib öelda erus.

 

Läksid erru w

 

Jah, ehk mõni vend rahuneb maha siis.

 

Kas mulle tundub või on Looma liitumise kuupäev jälle muutunud? Originaal-> varajasem->veel varajasem. Ohjah mul ilmselgelt elu pole.

 

Tundub, väga pikka aega olnud see liitumiskuupäev.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mis su arvamus siis on kõigest sellest?

 

Mõlemad on täiskasvanuliku iseloomuga jalad maapeal isikud. Mõlema osapoole jutus on häid ja tõepõhiseid väiteid.

Kahjuks küll peaksin mainima, et kui oleksin Markuse olukorras, käituksin arvatavasti samamoodi. Olen teadlik, kuidas ja mis summa eest foorum osteti. Enda investeeringut ja tuluallikat peab kaitsma - mis iganes tagajärgedega. Igas diskusioonis on üks osapoolt, kelle jaoks olukord ei lahene sada protsenti positiivselt. Circle of life?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa peast veits lihtne ka. :)

Ja siis te mõtlete miks administraatorid siin teemas eriti pead ei tõsta.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja siis te mõtlete miks administraatorid siin teemas eriti pead ei tõsta.

Ma ei ole kunagi midagi sellist väitnud, ega hakka ka. Vabateema ongi minu jaoks koht kus ma ei pea kõike 100% tõsiselt võtma ja saab vabalt rääkida, mulle ongi parem kui Te siin pead ei tõsta, saab vabamalt hingata.

 

Sander läks omadel põhjustel eks.

Nüüd sul vaja ka plõksida? Sa ei ole lahe nii.

 

Kuule naga, ära poe. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ole kunagi midagi sellist väitnud, ega hakka ka. Vabateema ongi minu jaoks koht kus ma ei pea kõike 100% tõsiselt võtma ja saab vabalt rääkida, mulle ongi parem kui Te siin pead ei tõsta, saab vabamalt hingata.

 

 

 

Kuule naga, ära poe. :)

 

Sa mingi retard w? Vaata paar lehte tagasi ja siis ütle uuesti "ära poe".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa mingi retard w? Vaata paar lehte tagasi ja siis ütle uuesti "ära poe".

See, et Sandriga läbi saan mingil moel ei võrdu pugemisega, küll aga on see pugemine kui üritad "like" koguda Administraatoritelt + just sayin', Sander söödi siit välja, mitte ta ei läinud ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, et Sandriga läbi saan mingil moel ei võrdu pugemisega, küll aga on see pugemine kui üritad "like" koguda Administraatoritelt + just sayin', Sander söödi siit välja, mitte ta ei läinud ise.

 

Sa said valesti aru minu öeldud lausest, ei mõelnud sellega pugeda siin.

Aitab nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära pulli Exit, just läks pōnevaks, nagu Hispaania seebiooper juba :)

 

Tegelt suruge kätt, tehke kalli ja koti peale ära.

 

Sa võiks siit sama kiiresti ban'i saada, kui sa unban'i said pugemise eest, pats. :)

 

//Loom, miks pildi kustutasid?

Muudetud liikme roobix'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.