Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

ok, õppisid puhkusel uusi nalju ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lahe värk siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no sinu omaga ei anna võrreldagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
visake pilk peale, laikige, subige ja commentige, seriously pole ju raske sub nuppu vajutada ja jääge meie kanali vaatajaks.

http://www.youtube.com/user/TeamCrafterz

Muusikavideo on väga hea. Võiksite veel teha ja igast effekte lisada, mõelda midagi huvitavat välja. Väga hea! Minu poolt vajutatud nuppu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, ma olen teeninud minecrafti serveri pealt kokku umbes 125 €, müün 1'es inglise serveris op'e seal lubatud, 1 op maksab 12.5 €, :P

 

 

Ei tea, mis on OP. Anyways igale mängule annab serverit teha ja selle pealt teenida. Kas mängu endaga on võimalik raha teha?

 

 

Fun story.

 

Kunagi ammu üks naisterahvas tegi WoWile priva serveri. Üsna originaalilähedase aga asi lõppes sellega, et Blizzard kaebas kohtusse serveri omaniku. Kuna serveri omanik suutis paari kuuga, serveri pealt teenida 3 miljonit dollarit. Siis leiti, et ta on selle tõttu blizzardile võlgu 88 000 000$.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, mis on OP. Anyways igale mängule annab serverit teha ja selle pealt teenida. Kas mängu endaga on võimalik raha teha?

 

 

Fun story.

 

Kunagi ammu üks naisterahvas tegi WoWile priva serveri. Üsna originaalilähedase aga asi lõppes sellega, et Blizzard kaebas kohtusse serveri omaniku. Kuna serveri omanik suutis paari kuuga, serveri pealt teenida 3 miljonit dollarit. Siis leiti, et ta on selle tõttu blizzardile võlgu 88 000 000$.

 

OP aka operaator(iõigused) - Saad serveri stoppida/gamemode/etc... Nagu omanik.

 

Sellest võid järeldada:

mcfortumo.png

 

Endal Prica Minecraft Server.

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
OP aka operaator(iõigused)

 

Ise olen MC'ga teeninud ca ~400 EUR, sellest võid järeldada:

mcfortumo.png

 

Endal Prica Minecraft Server.

 

 

Nojah selles suhtes, et iga mänguga võib niimoodi raha teha. Teed serveri, müüd õiguseid.

 

Aga see selleks, mis selle minecrafti nii heaks ja huvitavaks teeb? Graafikat pole ollagi, storyline puudub. Maja saan ma Simsis ka ehitada endale.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah selles suhtes, et iga mänguga võib niimoodi raha teha. Teed serveri, müüd õiguseid.

 

Aga see selleks, mis selle minecrafti nii heaks ja huvitavaks teeb? Graafikat pole ollagi, storyline puudub. Maja saan ma Simsis ka ehitada endale.

 

Mind eriti ei koti see graafika. Minecraftis saad mängida sõbradega ja ehitada huvitavaid asju (ehitised, redstone süsteem, etc). Simsis saad ainult ehitada kahekorruselise maja ja mängida pereissit.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mind eriti ei koti see graafika. Minecraftis saad mängida sõbradega ja ehitada huvitavaid asju (ehitised, redstone süsteem, etc). Simsis saad ainult ehitada kahekorruselise maja ja mängida pereissit.

 

 

Ma saan Simsis ka huvitavaid asju ehitada (klubid, mõisad, kodud, pilvelõhkujad), mitte ainult maja.

 

Mida minecraftis veel teha saab?

 

Ära räägi mulle redstone süsteemidest, ilma, et sa seda lahti seletaks, ma obv ei tea mängust midagi.

 

Ja ära võta seda kui vaidlust, vaid pigem ma uuringi mängu kohta.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma saan Simsis ka huvitavaid asju ehitada (klubid, mõisad, kodud, pilvelõhkujad), mitte ainult maja.

 

Mida minecraftis veel teha saab?

 

Ära räägi mulle redstone süsteemidest, ilma, et sa seda lahti seletaks, ma obv ei tea mängust midagi.

 

Ja ära võta seda kui vaidlust, vaid pigem ma uuringi mängu kohta.

 

Vaata nt YouTube's minecraft mängu kohta.

(Nt redstone süsteemi tutorialid)

Ehitised

https://www.youtube.com/watch?v=bTgmEB0IHcY

https://www.youtube.com/watch?v=E276GDMpDyo

https://www.youtube.com/watch?v=oGvRXYnzkRg

Redstone süsteem on nagu elektroonika, pead alati mõistust kasutama redstone süsteemi ehitamisel jms.

Maailm on ka lõputu, kuskil piir pole.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõsi, mängul pole graafikat ollagi. Kuid just see n.ö graafikata mäng teenis juba enne välja tulekut selle looja(te?)le mitmeid miljoneid. Ka mina hoidusin sellest algul, sest ei saanud aru mis sellise pasa juures head on. Nii Kaua hoidusin kuni ükspäev oli igav ning mõtlesin, et prooviks. Proovisin, järgnevad nädalad olin sellest täiesti kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängimisega nagu otseselt ei saa raha teenida, väljaarvatud juhul kui oled hea ehitaja ja keegi sul raha eest enda serverisse midagi teha laseb (üldjuhul on see siiski välismaal, eestis nagu sellist asja pole näinud kuskil).

Sims on sims, seal saad saehitada kindlaid asju (klubid, majad jms.).Minecraftis aga ei ole fantaasial piire, niikaua kui mõistus võtab ja fantaasiat on, võid ehitada peaaegu et kõike.

Graafika on küll masendav, kuid on texture packe mida saab allalaadida.

Minecraft on mõnus ajaviide, kuid eestis ei anna mängijal midagi selle mängimisega teenida, pappi on siis võid teha serveri ja sealt klotsi kokku lükata.

Ainuke asi mida ma minecraftist aru ei ole saanud on see, et miks on minecraft serveritel õiguste hinnad nii kallid.

 

Pelgalt õiguste eest mis 30 päeva või vähema pärast aeguvad 30 või rohkem eurtsi välja käija on suht liiast.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pigem siis juba Garrys Modi mängida. Etem kui MC.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsi, mängul pole graafikat ollagi. Kuid just see n.ö graafikata mäng teenis juba enne välja tulekut selle looja(te?)le mitmeid miljoneid. Ka mina hoidusin sellest algul, sest ei saanud aru mis sellise pasa juures head on. Nii Kaua hoidusin kuni ükspäev oli igav ning mõtlesin, et prooviks. Proovisin, järgnevad nädalad olin sellest täiesti kinni.

Sama lugu ka mul, ega sellest mängust ei saagi ennem sotti, kui oled kord ise ära proovinud. Sai veel ühe sõbraga vaieldud sel teemal, mina ütlesin muidugi, et täiesti mõttetu mäng. Graafikat ega storyt pole ollagi ning tegevust jääb väheks. Kuid lõpuks otsustasin ära proovida (mingisugune 2-3 päeva tagasi) ning peab tunnistama, et on tegemist kaasahaarava mänguga. :D

 

Raha teemal nii palju, et mina mängin mänge lõbu nimel. Ei mõista seda raha investeerimist mingisse mängu. Kui raha tahad teenida, eks siis mängi RS'i. Minecraft on rohkem nagu sõpradega koos funimiseks. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.