Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Fakyeah, seni kuni hinded korras on suht lebo, 1-2x nädalas koolis ning peale seda praktikale 2 kuuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SEB On maas :D Tavalisse saab minna aga interneti panka mitte :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@Kaisaaa.

 

jah, 8 kontrolltööd :( täna oli bios ja füüsikas, õnneks need lebod mu jaoks veel.. aga homme vene keeles jutustamine teemal "Minu Eestimaa" ja ajaloos KT :( õnneks selliseid asju juhtub harva niiet tuleb hakkama saada


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelt ei tohi nädalas üle nelja töö olla. Vähemalt meil on koolis see välja kujunenud! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kus kohast ma VPSi tellida saaks mis rs acci välja veab


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kus kohast ma VPSi tellida saaks mis rs acci välja veab

 

Torqhost. Hea, lihtne, kiire, soodne, moodne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seal saab eesti pankadega ka maksta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seal suht suur valik, mingi kvm jne, millise ma valima pean?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleks vaja sellist seadust, et kui keegi midagi mõliseb, võid anda jalaga raisale kohe.

 

Mingi kuradi 3 3-5kl tatti täna Hesburgeri järjekorras hakkasid taidlema, täielikult lambist.

 

 

Kui sa suudad hiljem ära põhjendada, et kartsid oma elu pärast, nende sõnade tõttu (äärmiselt julmad tapmisähvardused jne.)

 

Või siis, et ennetasid raske kuriteo toimepanekut. Siis on füüsiline vägivald põhjendatud ning läheb ennetava enesekaitse alla. Aga sa pead ikka raisalt hea valetaja olema, et 3-5 klassi poisid nii ohtlikuks tembeldada. Pealegi kohus ei usuks vist ühtegi täiemõistuslikku inimest, et nii noored, kedagi nii julmalt hirmutada suudaks.

 

Aga kui neil seljakotid seljas on siis võid sellist taktikat proovida, et näita kõige suurema rübliku peale näpuga ja karju, et "Ta ütles oma sõbrale, et leidis maalt vanu granaate ja need on tal seljakotis" ja kui ta ehmunult jooksu paneb siis niida maha nagu ameerika jalgpallis ja hiljem ütle, et nii kuulsidki ja põgenedes andis ta alust arvata, et nii ka on. Kui jooksu ei pane ja lolli näoga otsa vahib siis oota kuni mõni ehmunud töötaja mendid kutsub ja poiss koos kotiga ekspertiisi viiakse saad vähemalt mõned tunnid tema elust raisata.

 

Torqhost. Hea' date=' lihtne, kiire, soodne, moodne.[/quote']

 

Normaalne reklaam. Ise tahaks VPSi (Tasuline võib ka vabalt olla) Millel oleks hea kiire upload/download.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seal suht suur valik, mingi kvm jne, millise ma valima pean?

OpenVZ vali. Maksta saab Paypal/Moneybookers ning kui arve 100+ siis ka pangaga

Torqhosti masinad Eestis ka, ping hea madal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa suudad hiljem ära põhjendada, et kartsid oma elu pärast, nende sõnade tõttu (äärmiselt julmad tapmisähvardused jne.)

 

 

Kas keegi rääkis, et ma kartsin oma elu pärast? Taolisele kaagile ongi vaja füüsilist karistust, mitte mingit ajutist nunnunoomitust või lihtsat noomitust-.-

 

 

Ja põhjendusega poleks probleemi tulnud, ma ei oleks midagi üelnud enda kaitseks lihtalt peale selle, et ta tuli taidlema lambist.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi rääkis, et ma kartsin oma elu pärast? Taolisele kaagile ongi vaja füüsilist karistust, mitte mingit ajutist nunnunoomitust või lihtsat noomitust-.-

 

 

Ja põhjendusega poleks probleemi tulnud, ma ei oleks midagi üelnud enda kaitseks lihtalt peale selle, et ta tuli taidlema lambist.

 

 

Lugemisega on sul küll probleeme.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Scumbag Sander

3s3dse.jpg

 

lol, keegi küsib jälle banni w? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Scumbag Sander

3s3dse.jpg

Tsau, kes su välja lasi :) ?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Resa tegin juba 25 novembril, uue versiooni üles panemisega pole jõudnud tegeleda, hetkel kooliga kiire olnud selle nädala jooksul viskan üles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enda asi kui ei usu. Praktika kohta ei leia siis veebruari lõpuni lebotan kodus ja koodin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.