Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Traaa, uus ekool on mingi bs, ei saa vanu kodutöid vaadata ja mul inka kirjandi jaoks teemasi vaja teada... Igat pidi saan kooli ja haridusministeeriumi poolt perse... Quit life

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vahvlis ikka samad jobud ?

 

ikka jh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes sind norisid siis? Ütle meile ka :)

 

Õpsid mingid jobid, üks lubab tulla järeltööle aga läheb koolist nahhuj ja paneb ekooli 1 ja kirjutab sinna, et andis võimaluse parandada aga võimalust ei kasutatud. Siis on vaja teha uurimus töö ja pooled teemad on puudu + 8s klass teeb ka mingit pahna ja nemad võtavad osad õpsid ära siis ei saa nendega teha. Psühho õps ei lubanud teha, sest tal 1 tund nädalas jne mingi teema... Siis uus õppelajuhataja keelas ära seinamaali tegemsie, sest ei käi kunsti klassis ja on vaja kedagi kes ikka oskab ka midagi ( ehk käid kunstis ja siis oskad kohe maalida jne aga kui ei käi ei oska sa sittagi ) . Enamus uurimustöö teemad mingi mata jne, nahhuj ma sellest matast uurin :S Järgmine veerand või õppeaasta ei saa enam vahetundide ajal välja ja 12nda eksamid ka nii, et hetkel saad 20p läbi aga nüüd kui mina teen on 50p

 

serious rage quit life, wtf is this shit :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Youtube maas ! Proovige :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aa nüüd tagasi üleval

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saab ikka ju. Ülesanded -> Ülesannete koond sisestad kuupäevad

 

kui ma vaatan varasemaid kodutöid on mul tühi leht seal :3

 

No problemo, relvaga kooli PÕMMPÕMM :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sisestasid kuupäevad ka ikka? :D

Offtopic: Sander sucks

 

Ei sisestanud sittagi ma ei taju seda uut ekooli eelmine oli palju parem. Teen selle teema järgi mida teen aga see inka kirjand kõige väiksem mure.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sisestasid kuupäevad ka ikka? :D

Offtopic: Sander sucks

 

Samas vaimus jätkad saadan su kuu ajalisele puhkusele. Usu mind ma teen seda rõõmuga. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

@ Tonight, tuimalt panin põhja, ema ütles, et ma olen joonud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

300km maha uhatud siis täna. Tegija oli ühe Volvoga suruda. :D

Tüüp tahtis mööda sõita, ei lasknud, vajutasin eest ära tal korra, siis lasin lõpuks mööda, siis panin ise uuesti mööda, üritas eest ära minna aga hakkama ei saanud. Siis nii 3x, alustas möödasõitu, lajatasin jälle lapatsi põhja. Lõpuks ei viitsinud enam jamada ja mõtlesin ta mööda lasta, aga tüüp enam ei julgenud või ei tahtnud. :D

Tallinnas mingi tüübi matsin ka tahmapilve alla valgusfoori taga. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hi people!

 

Palun võta see signatuuripilt ära.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Why? :/

Sest sa ei vääri seda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
300km maha uhatud siis täna. Tegija oli ühe Volvoga suruda. :D

Tüüp tahtis mööda sõita, ei lasknud, vajutasin eest ära tal korra, siis lasin lõpuks mööda, siis panin ise uuesti mööda, üritas eest ära minna aga hakkama ei saanud. Siis nii 3x, alustas möödasõitu, lajatasin jälle lapatsi põhja. Lõpuks ei viitsinud enam jamada ja mõtlesin ta mööda lasta, aga tüüp enam ei julgenud või ei tahtnud. :D

Tallinnas mingi tüübi matsin ka tahmapilve alla valgusfoori taga. :D

A et sa siis üks neist väntadest kelle peale mu isa rageb :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
A et sa siis üks neist väntadest kelle peale mul isa rageb :D

Ei tegelikult ei olnud asi pahatahtlikuses. Juht sai ise ka asjast aru ja naeris roolitaga, kõrvalistuja näitas pöialt jms, ja kui seda jama tegin siis oli pikk vaba maa. Oleks autosi vastu tulnud oleksin ta mööda lasknud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
300km maha uhatud siis täna. Tegija oli ühe Volvoga suruda. :D

Tüüp tahtis mööda sõita, ei lasknud, vajutasin eest ära tal korra.

 

Ma kaotasin enda e39 tänu sinusugusele inimesele. Hakkasin mööda minema, olin juba suht kõrval, järsku ''vend'' vajutab gaasi põhja ning ei lase mind mööda. Eh????? Mis selle mõte on? Juhul kui tahan sinust mööduda, on mu sõidukiirus suurem kui sul ...Mis mõttega hakata kõvatama. Minu puhul hüppas vastutulev auto kurvist välja ning minu ainuke võimalus oli kas keerata teelt välja vasakule või siis paremale ja põhjustada suurem avarii ...Milles mina oleks kindlasti süüdi jäänud, sest kes tõestab, et möödasõidetav ei vajutanud gaasi. Tema omas ka vana 5 seerijat. Peale avariid ei näinud teda kuskil.

Tropp või mida?

 

Auto kanti maha ...

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.