Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Täna siis hakkan Rootsist tagasi sõitma Eesti poole :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaadake filmi nimega Warrior. Põhineb MMA fightil. Ma ei ole mitte kunagi nii hea sisuga kaklusfilmi näinud, see on lihtsalt imeline. Lööb emotsioonid reaalselt välja.

 

Ma ka eile just vaatasin :D Suht hea tõesti. Kuigi arvasin et kaklsufilmid on juba liiga üksluised.

http://noobroom.com/?282 Siit saab otse vaadata kui kellelgi soovi.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi pinni ei taha? 10miga :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Lasnamägi on nagu olümpiaküla - kõik käivad dressides ja räägivad võõrkeeles."

Tõsi, mis tõsi.

 

Old news are old.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eriti tore... Hommikul lähen kooli ja sõber helistab, et kas tulen ikka kooli. Vastan siis, et ikka tulen ja küsin, et mis värk on siis? Lähen kooli ja kuulen, et ma pean mingile võrkpalli võistlustele Puhja minema. Ütlesin kohe ära, et mina ei kavatse kuskile minna. Klassivend ütles ka, et tema sai alles hommikul teda ja igonos samamoodi. Teised teadsid, et võistlused on täna ja mulle öeldakse viimasel hetkel. Nüüd homme eided uluvad koolis ja sõimavad per*evestideks ja ülelaskjateks. Suht usual juba. Ükskõik mida ka ei teeks me, naistele tundub see probleemne.

Gabriel viskas veel koolikotiga laevalgusti alla. Mingi kooliaasta alguses viskas koolikotiga akna ka puruks. Peitsime valgusti koolimaja taha lume alla :D.

My story, cool story...NOT!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ahja. Kui ma Aivole(ftkz) võlga ära ei maksa, siis sooviks banni, nagu kord ja kohus.

 

Kui sa tahad oma mainet head hoida, ning eeskujulikuks saada siis maksa ära.

Olen kindel, et sa tuled tagasi siia uue kasutajaga nullist alustama ja "Scammeri" maine on sul ikka,

seda väiksem lootus üldse kuhugi jõuda!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa tahad oma mainet head hoida, ning eeskujulikuks saada siis maksa ära.

Olen kindel, et sa tuled tagasi siia uue kasutajaga nullist alustama ja "Scammeri" maine on sul ikka,

seda väiksem lootus üldse kuhugi jõuda!

Ma peaks vist tõesti peast soe olema, et oma mainet sellise asja pärast rikkuma hakkan.

Ja btw, ma ei tuleks enam tagasi. Ma suudan ka ilusti ilma Vahvlita olla, kuid midagi oleks lihtsalt nagu puudu. Raske uskuda, aga ma ei tuleks(Peale gg awp banni).


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.