Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kel vähegi pealehakkamist, uurige noorte elu kohta Austraalias. Ilmad seal on viis pluss, palgad kuus pluss ja elu iseenesest ei maksa seal midagi - söök on odav ning enamasti saab tööandja juures elada (oleneb muidugi töökohast, kuid põllutöö jms korral pole elukoha pärast vaja põdeda).

 

Endal on plaan sinna aastaks elama & tööle minna pärast gümnaasiumit


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kel vähegi pealehakkamist, uurige noorte elu kohta Austraalias. Ilmad seal on viis pluss, palgad kuus pluss ja elu iseenesest ei maksa seal midagi - söök on odav ning enamasti saab tööandja juures elada (oleneb muidugi töökohast, kuid põllutöö jms korral pole elukoha pärast vaja põdeda).

 

Endal on plaan sinna aastaks elama & tööle minna pärast gümnaasiumit

 

Nii palju kui kuulnud olen, siis kohale minek maksab m6nusalt. V6i ma eksin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kel vähegi pealehakkamist, uurige noorte elu kohta Austraalias. Ilmad seal on viis pluss, palgad kuus pluss ja elu iseenesest ei maksa seal midagi - söök on odav ning enamasti saab tööandja juures elada (oleneb muidugi töökohast, kuid põllutöö jms korral pole elukoha pärast vaja põdeda).

 

Endal on plaan sinna aastaks elama & tööle minna pärast gümnaasiumit

 

Tegelikult sul on vale arusaam, et lähed sinna saad kohe tööd ja raha hakkab voolama.

 

Sugulane käis, oli kaks aastat ning otsis tööd umbes 3-4 kuud ning nende töökohtadega mis tal olid(käis mingeid puuvilju korjamas ja pakendamas vms), ta ei jäänud kuidagi plussi, st kogu raha läks elamisele ja söögile, Austraalia on lihtsalt nii populaarne hetkel, et tööd on seal raske kuid mitte võimatu leida(oletan, et sa ei taha kuskile loomafarmi koristajaks minna)

 

---------- Post added 21-07-11 at 17:37 ----------

 

//E: Mingi viisa nuss oli ka Eesti ja Austraalia vahel tol hetkel, et tal läks väga kaua aega, üldse viisa saamisega.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult sul on vale arusaam, et lähed sinna saad kohe tööd ja raha hakkab voolama.

 

Sugulane käis, oli kaks aastat ning otsis tööd umbes 3-4 kuud ning nende töökohtadega mis tal olid(käis mingeid puuvilju korjamas ja pakendamas vms), ta ei jäänud kuidagi plussi, st kogu raha läks elamisele ja söögile, Austraalia on lihtsalt nii populaarne hetkel, et tööd on seal raske kuid mitte võimatu leida(oletan, et sa ei taha kuskile loomafarmi koristajaks minna)

 

---------- Post added 21-07-11 at 17:37 ----------

 

//E: Mingi viisa nuss oli ka Eesti ja Austraalia vahel tol hetkel, et tal läks väga kaua aega, üldse viisa saamisega.

 

Mul tuttav oli seal mingi aasta aega. Siis kui ta läks sinna, siis ta korjas puuvilju seal mitu kuud ennem kui ta parema töö sai.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Päevast :) mis möllate?

 

Näpi näppu. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Näpi näppu. :D

 

Mainid minu nime?


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mainid minu nime?

 

Haha. :D

Kuidas heaks arvad. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aastaid juba uuritud seda asja koos vanemadega.

 

Noo siis on teine asi. Õige kah, et siit minekut teed. Ise tahan ka minekut teha peale kooli. Valdan inglis keelt piisavalt hästi, saaksin vabalt hakkama. Soomet, kui parema eluna ma ei näe. Pigem kusagile vähe kõvemasse kohta.

Kel vähegi pealehakkamist, uurige noorte elu kohta Austraalias. Ilmad seal on viis pluss, palgad kuus pluss ja elu iseenesest ei maksa seal midagi - söök on odav ning enamasti saab tööandja juures elada (oleneb muidugi töökohast, kuid põllutöö jms korral pole elukoha pärast vaja põdeda).

 

Endal on plaan sinna aastaks elama & tööle minna pärast gümnaasiumit

 

Tahtsin ka Austraaliasse minna, aga meeletult tuttavaid on seal töötanud ja mul on mingi imelik vajadus olla teistsugune ning teise kohta minna, mitte sinna kus paljud on. Üks tuttav tuli üle 2 aasta tagasi, või oli aasta, ei mäletagi täpselt. Igatahes oli nii kaua kuni tohtis ja pidi Eestisse tagasi tulema natukeseks. Nüüd läks uuesti kaheks aastaks või nii. Seal on mingi limiit või midagi taolist. Anyway raha oli nagu muda ja päris naljakas oli vaadata, kuidas tal autoga sõites jope seljas ja küte põhjas, samal ajal kui teised autos paljalt higistavad ja paluvad luba, et akent lahti teha. Ei olnud lihtsalt harjunud Eesti kliimaga, sest Austraalias on ikka kordades soojem. Aga see oli kevadel, kevade lõpus kui täpne olla.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kel vähegi pealehakkamist, uurige noorte elu kohta Austraalias. Ilmad seal on viis pluss, palgad kuus pluss ja elu iseenesest ei maksa seal midagi - söök on odav ning enamasti saab tööandja juures elada (oleneb muidugi töökohast, kuid põllutöö jms korral pole elukoha pärast vaja põdeda).

 

Endal on plaan sinna aastaks elama & tööle minna pärast gümnaasiumit

 

mul järgmine suvi arvatavasti see või USA, peab vaatama kas viisat üldse antakse :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eile just istusin ühe vennaga väljas ,kes oli 1,4 aastat asutraalias olnud.

palgad olid head olnud ,tema sai ligi 740 daala nädalas.

aga asjad seal küll odavad polnud,eriti kui suuremas linnas elasid.

odaval suitsupakk pidi maksma 12 daala.

aga elu on kindlasti parem kui eestis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lidusid töölt 6km 8min-wtf that means?

 

/ jooksid 6 kilomeetrit 8 minutiga? :D kerge WWR? :)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul järgmine suvi arvatavasti see või USA, peab vaatama kas viisat üldse antakse :D

Mul kindel plaan Austraaliasse minna peale sõjaväge.Keiroga(Keitzz) koos lähme.

 

---------- Post added 22-07-11 at 15:41 ----------

 

Mul tuttav oli seal mingi aasta aega. Siis kui ta läks sinna, siis ta korjas puuvilju seal mitu kuud ennem kui ta parema töö sai.

Seal on minuteada 3 kuud põllumajandusega seotud tööd kohustuslikud kui tahad viisat pikendada.Kui seda ei tee siis vist uut viisat ei saa..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nüüd lähevad järsku kõik Austraaliasse? ei taha eriti uskuda.

 

Ma ka ju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.