Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

evo?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loom jah, kuna tal oli teemas "Milline sa välja näed?" samad püksid. xD.

Telgi all ikka ei magaks. (Või isegi magaks?)

 

 

Lol'd

 

 

TROLLIDE NIMEKIRI KELLE VASTU TEIE JA MINA VÕITLEME -Loom, Lime, Kuslap, Mofer, Kaimarkukesoo, riks( viimasel ajal midagi viga tal), sibul112.

Ja teised kes koguaeg käivad pinda.

 

More lol'd. Mina troll? 2-3 Löögirühma postitust ja käin kohe 24/7 pinda. Luba naerda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
THIS........ IS THE END OF TROLLING, A NEW AGE WILL BEGIN, TROLLLESS AGE.

 

Inglisekeel teeb sind kolm korda ägedamaks.

Rääkige nüüd mulle natuke põhjalikumalt oma bandest.

Kuidas te omaarust trolle peatate? Teil pole mittemingeid powereid siin foorumis. Te olete samal pulgal nagu tavalised liikmed. Täiesti mõttetus on see, mida te korraldate. Mida kauem te huiate siin, seda rohkem trolle tekib. Ja needsamad postid, mida teie teete, et a'la "teema lukku, trolle täis". Ka see post on offtopic ja peaks warned saama. Saaks ma mode kohale, oleks te üks esimesi, keda ma haamerdaks.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma niisama

 

niisama ,eino selline anti-troll team siis w:D

 

kui juba teha siis vähemalt normaalsed inimesed kokku ajada,mitte väiksed lapsed kes ise ka ei tea mis teevad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaspar, meie idee on trollidele vastu hambaid anda, mitte lihtsalt 2 inimest kes muidu nendega sõdib teemas, vaid need kellele trollid üldse kohe ei meeldi. Kui sellest ei piisa siis ei tea mis piisab.

Ja ära tule arvustama palun, meil pole seda vaja.

Teeme mis teeme, sina meid ei peata oma mõttetu kommentaariga, miks see ei tööta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaspar, meie idee on trollidele vastu hambaid anda, mitte lihtsalt 2 inimest kes muidu nendega sõdib teemas, vaid need kellele trollid üldse kohe ei meeldi. Kui sellest ei piisa siis ei tea mis piisab.

Ja ära tule arvustama palun, meil pole seda vaja.

Teeme mis teeme, sina meid ei peata oma mõttetu kommentaariga, miks see ei tööta.

 

Tuled ukse taha? oma gäng-bängiga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.