Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Mul pandi hinded eile välja, täna kooli ei jõudnud.

 

sama, hinded väljas juba.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma sain küll kehka kolme, aga noo terve veerand ei käinud kehkas suustamas, viimases tunnis käisin siis ära ja tegi paar asja ning oligi 3. :)

 

 

 

Mida sa teed iga öö? Koolis ei käi? :D

 

Hah, vedas lol.

Meil kekaõps elu mu**. Ma kõikides keka tundides käinud ja asjad kaasas, siis ühekorra ajasin sassi, et oli suusatamine ja võtsin uisud kaasa. Niisiis pani nulli selle eest..Ja nüüd veerand 0 lmao.. Siuke asi ajab ikka väga kettasse.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Wassup?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hinnake seda, ei viitsi uut teemat teha.

Tegin paintis mingi 5 minutiga igavusest. >.

 

afjara.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lappa kotte loh, sain warni vabateemas postitamise eest? Kirjutan mida tahan siia.

 

MIDA HEKKI, ma veel mõtlesin, et jess vähemalt tulid uued normaalsed moderaatorid. Respekt hakkab vaikselt juba Aare vastu kaduma.

 

 

Anyways väga sad, terve päeva ootasin rohelist ja damn ikka ei saanud. Hommikul peale aktust peaks saama, siis kerged hitid.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Whaaat?!?

Vahvli kasutajale Alex on pandud Foorumi Asutaja embleem. Ja õigel asutajal Rapidload see puudub? wat? :D

Aga muidu, ööd kõigile!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ahh, mis mõttes. :O

Algul oli foorumi asutaja embleem ainult Rapitil, nüüd ei ole üldse? Shame.

 

Olen võtnud vastu otsuse ja see on... trollide ja muude ülbikutega samamoodi suhelda nagu nemad minuga.

Ilmselt hommikul jälle loen mis jama ma siia kirjutanud olen, kuna järjekordselt ma taju mitte mütsigi ning sellistel hetkedel ma tavaliselt mingit lolli iba ajangi. Dvj ma ka magama kohe.

 

 

Btw neid lebojutu teemasi võiks rohkem olla, vahest ilge tuju midagi postitada. Atm siin öösel vabateemas on kole igav, N2pster, kus sa oled!?!? :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siin olen, DocK :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Siin olen, DocK :D

 

Kus sa enne olid? :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MIDA HEKKI, ma veel mõtlesin, et jess vähemalt tulid uued normaalsed moderaatorid. Respekt hakkab vaikselt juba Aare vastu kaduma.

 

 

Anyways väga sad, terve päeva ootasin rohelist ja damn ikka ei saanud. Hommikul peale aktust peaks saama, siis kerged hitid.

 

Ta ütles et see pole vabateema eest vaid ühe teise posti eest, aga võiks panna ikka sinna warni juurde kohe mille eest see on?


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.