Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
tooo2.jpg

 

N3onet is cooool, eeee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Niggashit is brown.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jaanus kle, millal keitzz littrisse saab nii et suppi lendab?:D

 

Pole kursis, keegi otseselt pole enam viimasel ajal palunud.

Aga muhe siiski, et keegi mind meeles peab ja minu respecti edasi viib oma signatuuris. :cool:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii see ka tõenäoliselt on tulevikus.

:D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hommikupalve arvutikasutajal. Minu arvuti, kes Sa oled võrgus, pühitsetud olgu Sinu ketas, Sinu output tulgu, Sinu viirused mingu nagu disketil nõnda ka printeris. Meie igapäeva login, anna meile esimesel katsel. Ja anna meile andeks meie CTRL-ALT-DELETE nagu meie anname andeks OUT of MEMORYd ja ära lase meil oodata, vaid päästa meid restardist, sest Sinu päralt olgu outsave ja bacup ja IGNORE ERROR igavesti. ENTER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hommikupalve arvutikasutajal. Minu arvuti, kes Sa oled võrgus, pühitsetud olgu Sinu ketas, Sinu output tulgu, Sinu viirused mingu nagu disketil nõnda ka printeris. Meie igapäeva login, anna meile esimesel katsel. Ja anna meile andeks meie CTRL-ALT-DELETE nagu meie anname andeks OUT of MEMORYd ja ära lase meil oodata, vaid päästa meid restardist, sest Sinu päralt olgu outsave ja bacup ja IGNORE ERROR igavesti. ENTER

 

+1 :cool:


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uurisin natukese ning sain teada et Linx ''pakub teenust'' ka teistele kuulsatele saitidele väljaarvatud vahvel.net. Lahe... :D

 

Nii,kell 9:30 sai siis esimest korda n.n mõõka neelamas.Algus oli ebameeldiv,aga harjus ära.Ilm mis linnas hetkel on,on lihtsalt kohutav.Suutsin paar tundi seal ringi seigelda ja juba tahtsin sealt ära saada :D Trammide jms transpordivahenditega sõites mõtlesin pikemalt ka Supermani ühe blogi postituse kohta,kus ta rääkis niiöelda emotsioonitutest inimestest,kes on suurema aja enda päevast mornid ja külmad.Aga miks?Nojah,teie otsustada.

 

Head koolipäeva kõigile,kes hetkel koolis on.Tunnen kaasa teile ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole/olnud tegelt.Niisama oli linnas veel paar asja ära ajada,taksot ka võtma ei hakanud.

Kõige vastikum oli see,arst ütles veel et silmi kinni ei paneks,et teaks et olen ikka veel teadvusel vms.Mnjah,vaatasin siis seda monitori kõik need 15 minutit.Tõsiselt rõve värk,ei soovitaks kõige hullemale vaenlasele ka mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sain ühe signa valma(nüüd hojan ilma nemeta alles neid signasi)

signa:

2sa087a.png

nimi sellepärast teine,et ühes foorumis on mul selline nimi:)


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
(mata töö pilt)

 

Oleks võinud mõne vastuse ka panna ;)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oleks võinud mõne vastuse ka panna ;)

 

Kuule, see pole tema töögi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oeh,Zombieland ja tänased ''katsumused'' on mu totaalselt ära suutnud väsitada.Peaks veel ühe suitsu tegema ja voodisse ära keerama.

 

Ausalt öeldes,ma postitan siia teemasse nagu blogisse varsti(võrreldes mõne inimese blogiga,s.t algelisema blogiga). Peaks ise ka tegema ehk ühe. Aga keda see foorumi ''uustulnuka'' elu ikka huvitab?

 

Igatahes,head ööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oeh,Zombieland ja tänased ''katsumused'' on mu totaalselt ära suutnud väsitada.Peaks veel ühe suitsu tegema ja voodisse ära keerama.

 

Ausalt öeldes,ma postitan siia teemasse nagu blogisse varsti(võrreldes mõne inimese blogiga,s.t algelisema blogiga). Peaks ise ka tegema ehk ühe. Aga keda see foorumi ''uustulnuka'' elu ikka huvitab?

 

Igatahes,head ööd.

 

Millest sa räägid üldse? Valgusta mind. Kena blogi muidu, ootan järgmist sissekannet juba!!oneone11 :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.