Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ma ka.

 

Head ööd :=)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Hommiik :)

Plaanis oma väike business püsti panna :D

Hakkan välismaalt vahendama käekellasid, sõrmuseid ja muid ehteid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teeeree.

See nädal tuleb kerge... kolmap ja neljap saan kodus olla:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
terreere

 

Tere _ c a _ _ e _

Sa tead mis seal sõnas peitub...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui kellegil on asja Ida-Tallinna Keskhaiglasse jalaarsti juurde siis ma soovitan ennem minna kuskile putkasse, osta üks troika, või isegi kaks kui esimene ei mõju, ja alles siis minna, seal on ikka täielikud elajad koos.

Käisin seal täna ja mingi vanamutiraibe sikutas mu varbaid mingi rämedalt kõvasti, verd hakks ka jooksma, täielik värdjas vanamutt, küsisin et: "Ou, mis teed, sa ei arva, et see võib valus kaa oll?! vastas mulle et: Ei ole midagi, kannatad ära juba, ise oled suur mees. Tra, mul olid kusetilgad püksis mis moodi ta mu varbaid retsis.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Probleem on nimelt selles, et eelmisel aastal, peale aastavahetust, mõtlesin et teen endale kingi... ostsin mingid Zoo York skeidid, uhked ja vägevad olid, siiamaani on nad alles.

Probleem oli selles, et mul on lai jalg, päris lampjalg pole aga laiem on jalalaba kui tavalistel inimestel, isal on täpselt samasugused.

Hakkasid siis vaikselt mu jalgu kokku muljuma, seda senikaua kuni lõpuks mõlemal jalal ühelt poolt küün liha sisse suruti, sellega kaasnes jube valu nagu te aru võite saada.

Probleemi läksin lahendama alles juuli kuu viimasel nädalal eelmine aasta (see oli kestnud juba umb pool aastat) küsite, et miks nii hilja? See ei andnud ennem valuga tunda, nädal ennem seda ma ei saanud korralikult kõndidagi. Soomes lõigati mul vertikaalselt mõlemal varbal küüne ääred ära, see pidi aitama selle vastu.

See ei aidanud...mingi oktoobris või novembris läksin Ida-Tallinna Keskhaiglasse esimene kord, siis nad retsisid ka mind nii et vähe ei olnud, murdsid pmst küüne varba küljest lahti ja panid küüne äärtesse mingid vatitupsud et küüned püsiksid otsaga ülespoole.

Ka see ei aidanud...tegin seda mingi kolm kuud järjest ja iga päev, kõigepealt leotasin kuumas vees jalgu, kandsin igasuguseid kreeme/vahendeid varvastele ja värki, kolme kuu pärast vaatasin, et ikka ei aita, siis ei viitsinud enam nii palju hoolitseda nende eest, iga päev leotasin vees ainult. (pikad järjekorrad) lasin ennast panna järjekorda, täna siis sain lõpuks artsi juurde ja mida ma kuulen, kõigepealt sain möliseda selle eest et ravi katki jätsin, kuigi midagi ei muutunud, jalad on ikka sama tuimad n stuff. Enam see küll valus ei ole aga peale tänast hakksid uuesti valutama, kui see värd sõna otseses mõttes rebis mul suure varba küüned JÄLLE lahti. 30 juuni on lõikus, nädal peale seda olen liikumisvõimetu...opereerivad kuidagi küüned maha, õmblevad mingid asjad kinni ja pmst mulle kasvab varvastele kõva nahk peale mitte küüs, julm...see meenutab küünt aga tegelikult vist ei ole.

Nii et, õpetus siit teile, KUI SAAPAID VALITE, VALIGE PEAGA, mitte firmamärkide ja välimuse pärast! Mina valisin välimuse järgi, proovisin ka korra aga kohe ei anna see tunda ju, ja muidu polnud ka tunda et kitsad on, kuna ma teadsin et skeidid ongi sellised, suht jala vastu tihedalt. Jube lugu küll.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Mul kasvab ka sisse.

Käisin lastehaiglas kuskil Mustamäel, väga rõve valvearst seal.

Mul varvas mädaneb ta sõimab mu ema täis ja minu täis, et miks me julgesime siia tulla sellise asja pärast... Tõsiselt nõme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma räägin, Eestis pole korralike arste!

Kõik on välismaale anhhui teinud ja alles on jäänud psühhidest vanad mutid.

Soovitan sul võimalikult kiiresti asi kätte võtta, kui ma viitsin siis võin oma jalgadest pilti teha, nõrganärvilistele ma seda ei soovita..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.