Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tervist


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Supper päev. Kõigepealt tulin koolist 1 tund varem ära, seejärel ületasin rolleriga linnas kiirust, Vist sõitsin 62-ga mentide väitel. Sain Protokolli. Ja seejärel JÄIN VIHMA KÄTTE KA VEEL.! :@


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

koolis...-.- Loodame et vihma sadama ei hakka...sest ma ka rolleriga koolis :/ ise sõitsin eelmine nädal linnas ~67km/h....aga kuna ment oli tuttav siis sain ainult suulise noomituse:)

 

Klassijuhataja on eht homo meil...ei võinud öelda et see aasta vaja eksam kah teha...mul on terve suvi kinni juba. Perjood lõppeb 1. juuli ja siis peaks hakkama mingi eksamite jama...aga ma lähen juba 5-endal juulil Soome tööle:/ Mu terve kursus teadis et see aasta ei tule mitte mingeid eksameid, isegi eksami tabelist oleme me maha tõmmatud:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga miks mitte :) ?

 

Sest et...äkki sa oled mingi tundmatu tüüp enamuste arvates, ma olen siin foorumis päris kaua tiksunud ja sinu poeste ma küll näinud ei ole...

Tee oma signa kah väiksemaks, muidu lasen kitse :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta on igatahes rohkem tuntud kui sina...:uni:

 

Räägib ainult ruuni alateemades?

Mina seda vanti küll liiklemas pole siin näinud, sina, sa oled ka üks kapi mees, millal sa viimati suu lahti tegid kui sulle midagi öeldi? Suu oli kinni kuna kartsid et jääd oma embleemist ilma, enamus teavad siin foorumis et mul on tuimalt savi kes mu kallal paugub, olgu see mode/admin või kes muu, mina endale läbi cybermaailma pähe istuda küll ei lase. Las tüüp selgitab ise kes ta on ja kus kohast välja kargas?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kriips,ta muutis enda nime vist hiljuti

 

uued laysi krõpsud,tšilli ja laimiga on super head :)

 

Sul on viis posti, kus tead?

Mis su nimi ennem oli siis?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jah,ma tean et mul ainult 5 post,so? ei ela 24/7 kuskil foorumites.

see oli lihtsalt oletus

 

Või on tegemist mõne vana olijaga, just seda ma arvangi. :)

Sellist oletust ei saa teha.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägib ainult ruuni alateemades?

Mina seda vanti küll liiklemas pole siin näinud, sina, sa oled ka üks kapi mees, millal sa viimati suu lahti tegid kui sulle midagi öeldi? Suu oli kinni kuna kartsid et jääd oma embleemist ilma, enamus teavad siin foorumis et mul on tuimalt savi kes mu kallal paugub, olgu see mode/admin või kes muu, mina endale läbi cybermaailma pähe istuda küll ei lase. Las tüüp selgitab ise kes ta on ja kus kohast välja kargas?

 

Chill out mees....päris kiiresti ägestud ma vaatan. Ta varasem nimi oli 1337_guy vms minu arust.. Ja iga kord kui keegi midagi ütleb läbi neti pean kohe hullult närvi minema ja midagi vastu spammima??:uni:=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei pea närvi minema, keegi pole seda öelnudki, lihtsalt, oleks loogiline kui sa kaitseksid ennast, ma võiksin su praegu läbi puisata igasuguste sõnadega ilma et sa midagi vastu ütleks, kuna sulle on see nn "vägev" embleem tähtis.

Ma pole veel närvi läinud, kui läheks siis ma ei kirjutaks enam nii "enam vähem" viisakalt.

Järelikult oligi ta mingi ruuni alafoorumi tüüp, miks sellised tehakse eeskujulikeks? Keegi tal neid sõnumeid on vaadanud, üks nõuab sela oma mingit pini tagasi vms.

Tudish: Rs2eesti oli see foorum mingi kaks aastat tagasi, 2007 midagi oli, kuna ma liitusin esimest korda siia, kus see aasta siis vahelt kadus mul? Vb polnud lihtsalt aktiivne, kindlasti oled sa keegi vana, äkki oled sa "Tre.ee" see sai alles hiljuti piki kõrvu siit. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.