Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jeeshh, kolmap soome lauda:P:P

Hetkel tõmban psp-sse filme.

Kas Sex Drive on hea?

Ma ei te kumba tõmmata või kas neil yldse vahet on? Kas tavaline sex drive või sex drive unrated vms, mis nendel vahet on? ja kumb parem?

 

Unrated on vägevam, soovitan ennem orig ära vaadata, unrated'is näeb sitaks rohkem tissi, tussi, munni :D

Seal nagu mingi lambist jookseb paljas naine eest läbi :D

Kuradi, hea film on räigelt muidu, tõmba aga tõmba.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei usu ?

 

Tule minu juurde, me pinnuga vanad löömamehed koos :D

 

I lol'd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Unrated on vägevam, soovitan ennem orig ära vaadata, unrated'is näeb sitaks rohkem tissi, tussi, munni :D

Seal nagu mingi lambist jookseb paljas naine eest läbi :D

Kuradi, hea film on räigelt muidu, tõmba aga tõmba.

 

Panen mõlemad peale?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Panen mõlemad peale?:D

 

Sul ei oleks sellevatsu midagi kui sa mõlemat näeks, usu mind, ma olen mingi viis korda seda näinud aga naerma ajab endiselt räigelt, niimoodi tehakse seal kildu et vähe ei ole, olen ma ainus, kes seda on siit näinud?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei, aga panin mingi sellise ka tõmbama: "How to lose friends and alienate people" vms...

Mida see film endast kujutab?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellist filmi ei ole kahjuks näinud, tõmba "Friday" , "Next Friday" usu mind, sa veel tänad mind et neid sulle soovitasin :Q


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul ei oleks sellevatsu midagi kui sa mõlemat näeks, usu mind, ma olen mingi viis korda seda näinud aga naerma ajab endiselt räigelt, niimoodi tehakse seal kildu et vähe ei ole, olen ma ainus, kes seda on siit näinud?

 

Sex drive on mul ikka päris päris ammu juba ära vaadatud.....Nimekiri filmidest mida ma vaatand olen....PS. Kõik olen otsast lõpuni läbi vaatand:

suxzyb.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen ka Sex Drive'i juba päris mitu kuud tagasi näinud, tegelt päris mitu vist pole aga enamvähem kui see tuli torrentzisse, tirisin kohe ja vaatasin, naersin kõht kõveras :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellist filmi ei ole kahjuks näinud, tõmba "Friday" , "Next Friday" usu mind, sa veel tänad mind et neid sulle soovitasin :Q

 

Kumb parem? friday or next?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rensli sul filme umbes 43päeva jagu ?:D

fak, sain õelt peksa kuna panin ta supermodellid ära.. :( :S :$

 

No ma ei tea...mul kõik läbi vaadatud ja arvestust pole pidanud....see mingi 4 päeva vana pilt kh...nüüd mingi 10+ filmi juures..

 

 

aga luuakad....ma ei saa uploadida filme...Ma kasutan EMT mobiilset internetti ja sellel 3Gb limiit....nii et...jääb ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ei tea...mul kõik läbi vaadatud ja arvestust pole pidanud....see mingi 4 päeva vana pilt kh...nüüd mingi 10+ filmi juures..

 

 

aga luuakad....ma ei saa uploadida filme...Ma kasutan EMT mobiilset internetti ja sellel 3Gb limiit....nii et...jääb ära.

 

kurat,,aga kui õe juurde sattud siis akki teed asja ära?:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kumb parem? friday or next?

 

"Friday" on mõnes mõttes parem, seletab lahti, millest asi alguse sai jms, "Next Friday" on selle järg nagu. "Friday"'s on paar sellist kohta et jube, naerad ennast emaseks tõesõna :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Friday" on mõnes mõttes parem, seletab lahti, millest asi alguse sai jms, "Next Friday" on selle järg nagu. "Friday"'s on paar sellist kohta et jube, naerad ennast emaseks tõesõna :D

 

eee.... Emaseks ma naerda ei taha siis parem ei tõmba:D

Tegelt vaatan kas leian kuskilt PSP formaadis kuna muidu ma ei viitsi convertima hakata:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eee.... Emaseks ma naerda ei taha siis parem ei tõmba:D

Tegelt vaatan kas leian kuskilt PSP formaadis kuna muidu ma ei viitsi convertima hakata:S

 

Vaata thepiratebay.com, seal vist isegi oli.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen vist armunud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina;o

 

ma olen vist armunud..

 

kellesse?!:O


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaata thepiratebay.com, seal vist isegi oli.

 

Tnx sin sealt:P nyyd mingi 4 filmi tõmbab ja 1 tõmmatud. Need ei mahu mäukale :D Pean mõne mängu maha laskma siis mahub:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.