Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kuulmisest ei oleks kasu? Sellejaoks saaks kasutada klaasi, suht vana meetod kuid pidi töötama.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tean ühte meetodit. Kõigepealt 100.- minu arvele, siis 100.- Kriipsu arvele ja siis hakkame rääkima. Nõus?

 

Ma just mõtlesin sama meetodit, kui saadad kohe, saad kaasa veel...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahaks rollu lube:S

 

Sama siin , ma teisipäev eksamile just 6ppisin prograga aga kui muza kuulan siis ei sa keskenduda .

Ma arvan et ma teen seekord 2ra , ei pea kooli minema ka siis :P


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tasuta saab kaasa veel 2 kasti sealihakonserve.

 

Kauba võib tagasi vahetada raha vastu 14. päeva jooksul, kui saad paki milles pole sisu, siis seda ei saa tagasi vahetada, kui siis, saad 10% rahast tagasi, kui politseisse pöördud tuleme ja lööme su raisa maha! :-)(H)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidugi, viimaseid kuid laps :O

Varsti saan 18 ja teen mis tahan nagu mul on tavaks öelda sellistel puhkudel, natukene toredaid liigutusi ja head muusikat :)

Kõik üleval öeldu oli 85% tõde, kui ei usu, tahad proovi teha?:D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.