Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

MA homme lauda kuutsekale esimest kroda sõitma.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oh Deem.Kas see on normaalne, kui on lauspuhumine, et lube ei kontrollita? :|

 

 

Ee, venna vana klassivend sõitis 2a ilma lubadeta. ühekorra oli lauspuhumine ja tal ka ei kontrollitud lubasi, ju siis ei kontrolli jha


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Foorumi koomikud keda vihkan

 

saaksite enda msni anda mul oleks vaja mängu kohta paarküsimust see The Art Of Warfare tahaks seda mängima hakata aga ei oska midagi teha ! saatke pm enda msn , ty.

See on Clan mitte mäng ....

 

 

aa , et seda ei saagi mängida ? :D[/quote:1diknksj]


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Foorumi koomikud keda vihkan

 

Kõik pole nii targad:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No need nonsteam serverite adminid on ikka sellised tolgused :D

 

Jälle sain banni kuna panin 1'e admini paika :S

 

 

 

Ma sain Eesti Surf Pub [24/7] Enne banni.

Omasin admineid liiga palju. lasin ta surfimise pealt maha.

WHAT A NOOBS.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma sain Eesti Surf Pub [24/7] Enne banni.

Omasin admineid liiga palju. lasin ta surfimise pealt maha.

WHAT A NOOBS.

 

nojah , eks juhtu selliseid tihtipeale :D

 

Ma sain selle eest banni et ma campisin :D

Olin CT , olin A plandis .. 2 tuli shortist lasin maha , algul oli et WH .. tegelt vaatasin 2'e kasti vahelt ja kuulsin ka veel :D

 

siis nad seletasid et camper , tegin selgeks et kaitsesin pommi panemis kohta ja siis järgmine round plantisid nad B , olin jälle A tulin läbi CT baasi siis nad ütlesid BaseCamper :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea lugu. mulle meeldib.

 

 

See ka hea:

 

http://www.youtube.com/watch?v=oKahubEOI8w

 

See ERITI hea.:

DubStep Style^^

 


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See video kestab üle tunni!!!


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No pervert!!

tegelt privet.

Homme kuutsemäele:p lauda ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Reaalsus on alkoholi vähesusest tingitud illusioon.

 

Kus kohast pärinevad sellised sõnad?:O

 

Graffit: Jõudu sulle seal, oled ennem lauaga sõitnud? Ei ole? Tee elukindlustus ära..läheb tõsiselt vaja.

Sul valutavad peale seal käiku kondid paar nädalat, ma siiamaani korralik sant kuigi peaaegu kuuaega tagasi sai seal käidud, fun oli vähemalt :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus kohast pärinevad sellised sõnad?:O

 

Graffit: Jõudu sulle seal, oled ennem lauaga sõitnud? Ei ole? Tee elukindlustus ära..läheb tõsiselt vaja.

Sul valutavad peale seal käiku kondid paar nädalat, ma siiamaani korralik sant kuigi peaaegu kuuaega tagasi sai seal käidud, fun oli vähemalt :)

 

 

Ma ei ole :D, on ikka väga hull ?

 

ma ka lauda, rico ka foorumist (1. kord)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ole :D, on ikka väga hull ?

 

ma ka lauda, rico ka foorumist (1. kord)

 

Mina kujutasin endale ette, et on palju lihtsam, algul sõitsin suuskadega aga seal puudus fun, sai hoo küll sisse aga polnud huvitav.

Võtsin laua ja hakkas aju juhtuma, algul oled nagu krampis seal peal, ei tea kuhu poole mida keerata, eriti haige on kui laud läheb natukene suuremal hool risti ja sa vastu ei kalluta, lendad korralikult selili/kõhuli, ma panin esimese rämeda kõhuka maha, ei jõudnud käsi ega midagi alla panna.

Üks kukkus omal jalaluu poolek sseal, põlv oli mingi räigelt vales kohas tüübil, nagu alumine sääre kont oli oma 3cm vist kindlasti küljepeal..

Mina ei kahetse et laua valisin, kui tagasi satun, võtan uuesti, nüüd on juba enamvähem algtõed teada, vaja neid lihvida ainult.

Kui on võimalus siis las keegi näitab sulle ette mis moodi keeramine jms käib, ma lasin suht pikka aega kükks ringi :D Üks käsi toetas maas sellejaoks kui keerata vaja oli, lõpus sõitsin püsti alles, kinda sisse kulus auk, O'Nealli oma oli :S krossikinnas :D, ära unusta mütsi ja kindaid kaasa võtta :9


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mnjaaa ootan juba suht :D, eks kunagi on ikka esimene kord. Sa seal üldse ilma crashi panemata mäest alla ka said ?:D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain küll, ma kukkusin kolm korda, esimene kord kõhuli suht suure hoo pealt kuna laud läks risti ja sattusin paanikasse selleasemel et kallutada vastu :D

Teine oli...selles kõige järsemast, mõtlesin et olen ka äss, sõidan sealt alla, jõudsin poole mäe peale kui pidurdasin hoo maha, siis panin otse suht kiire hooga, pidurdasin uuesti nii et jalad olid suunaga mäest alla, siis järsku jäi laud kuskile taha kinni = umb 4m õhulend ja vastu maad selili räigelt :D

Ja kolmas kord lendasin ka enamvähem samamoodi selili, siis oli hüpe vähem meetreid aga lendasn kõrgele kuna üritasin omaarust hüpata, väikeseid hüppeid ja nagu rulas öeldakse "Ollie'd" suutsin pohhuilt ära teha :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No, seljuhul kui hull see ikka saab olla :D ( võite juba meedikud mäele ära kutsuda)

 

 

Mnjaa, vaevalt, et ma hüpet proovin


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seal kõige pikema mäe peal on üks suurem hüpekas, aga sa pead ise selle poole sõitma et sinna jõuda, otseselt jalgu ei jää see sulle, aga kui sealt mäe otsast keerata umb poole mäe pealt paremale, siis jõuab kõige alumisse punkti ehk saad kõige pikema sõidu :D

Tra..ma kukkusin korra selle "liftiga" kah seal, panin just käna ja hakkasin üles minema aga lihased olid juba korralikult vatti saanud hommikul kella 11-st mäele ja kella seitsme ajal oli see õhtul, pmst, lihased olid nii väsinud et ei jõudnud kinni hoida, siis pidin sealt kõige järsemast üles ronima või alla sõitma, mõtlesin et ennem juba panins eal käna, ei hakka alla sõitma parem :D

Siis kõndisin üles ja olin nagu räigelt väsinud, lumelaua saabastega on enamvähem mugav käia aga mäesuusa omadega kõnnid nagu karkjalg, tra nii ebamugavad...

Ega sa seal surnuks vaevalt sõidad, mõned sinikad vb saad :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.