Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

lol:D

Mul pole praegusel ajal aega tegemiseks,

tegelt vaatan vb täna leian aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi saaks palun läbi msn-i mind juhendada AEO III-e cracki kuhu iganes tõstmisega? Downisin ära aga edasi ei oska midagi teha.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi saaks palun läbi msn-i mind juhendada AEO III-e cracki kuhu iganes tõstmisega? Downisin ära aga edasi ei oska midagi teha.

 

Ma usun, et sa pead leidma selle AEO 3 kausta ylesse.

Local disk c - Program files ja seal ta kuskil on.

Ja siis copyd cracki sinna kausta.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi saaks palun läbi msn-i mind juhendada AEO III-e cracki kuhu iganes tõstmisega? Downisin ära aga edasi ei oska midagi teha.

 

Pasted cracki: my computer - local isk - program files - aoe III

 

 

A, ja hommikust kah kõigile :)


2heilol.png

 

Mind over matter. I don't mind, You don't matter

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi elab kuutsem2e juures või seal kandis`? Kas seal lund on?

l2hme homme klassiga sinna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis mul siis valesti on kui mul pole seda seal program file'ide all?

Ma ei suuda seda sealt kuidagi leida..

 

Leidsin kasuta üles, seda cracki ei leia, ei saanud täpselt aru mis ma sellega tegema kah pidin..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mäh ?, kus ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol neaH kus sa barky-t n2gid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah.

Aidake ming selle kuradi fucking sitase AGE OF EMPIRESIGA..

No putsi ma ei saa aru, on siis nii raske teil raisata kaks minutit, järgmine kord oskaks ise juba ma arvan kui mõni targem seletaks, putsi mu närvid kaovad kohe, mä ärkasin ennem kella 11 üles ja hakkasin kohe toimetama et seda mängima saada, kuhu ma jõudnud olen? Mitte kuskile, endiselt seal samas kus hommikul..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No vaata kuhu sul see crack tuli, kui lahti pole vaja pakkida siis copy sealt kaustast need asjad ja mine oma aoe kausta ja pane paste.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No vaata kuhu sul see crack tuli, kui lahti pole vaja pakkida siis copy sealt kaustast need asjad ja mine oma aoe kausta ja pane paste.

 

Mul on see ISO faili all..selles see probleem ongi, sellel on mingi imelik märk kah (ikoon), nagu ma ei saa aru kus kohast ma selle cracki siis nii leidma peaks?

Ma proovisin tervet iso faili tõsta, tõstis aga polnud kasu, ikka ei hakanud mängima..

 

EDIT// Sain vist korda ma arvan, pakin selle faili lahti, sealt peaks üles leidma, siis järgmine samm on lihtsalt copyda crack aoe kausta ja vsjo?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul on see ISO faili all..selles see probleem ongi, sellel on mingi imelik märk kah (ikoon), nagu ma ei saa aru kus kohast ma selle cracki siis nii leidma peaks?

Ma proovisin tervet iso faili tõsta, tõstis aga polnud kasu, ikka ei hakanud mängima..

 

EDIT// Sain vist korda ma arvan, pakin selle faili lahti, sealt peaks üles leidma, siis järgmine samm on lihtsalt copyda crack aoe kausta ja vsjo?

 

 

Ee ISO ikka avasid Daemon Toolsiga ? (installeri) Kui ei ole avanud, siis ava ! Üks õpetav video kah : http://www.youtube.com/watch?v=w_MekgcNyUk


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on see ISO faili all..selles see probleem ongi, sellel on mingi imelik märk kah (ikoon), nagu ma ei saa aru kus kohast ma selle cracki siis nii leidma peaks?

Ma proovisin tervet iso faili tõsta, tõstis aga polnud kasu, ikka ei hakanud mängima..

 

EDIT// Sain vist korda ma arvan, pakin selle faili lahti, sealt peaks üles leidma, siis järgmine samm on lihtsalt copyda crack aoe kausta ja vsjo?

 

Just nii.

Kui ei saanud siis pmi mulle oma msn :)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah.

Aidake ming selle kuradi fucking sitase AGE OF EMPIRESIGA..

No putsi ma ei saa aru, on siis nii raske teil raisata kaks minutit, järgmine kord oskaks ise juba ma arvan kui mõni targem seletaks, putsi mu närvid kaovad kohe, mä ärkasin ennem kella 11 üles ja hakkasin kohe toimetama et seda mängima saada, kuhu ma jõudnud olen? Mitte kuskile, endiselt seal samas kus hommikul..

 

Võta järgmine kord oma hommikune tablett ära enne kui foorumisse tuled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võta järgmine kord oma hommikune tablett ära kui foorumisse tuled.

 

Mina võtsin oma tablaka juba paar tundi tagasi ära, sa seo endal käed kokku ennem kui foorumisse tuled, eks?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No, ei mõjunud nähtavasti. Proovi veel mõni võtta. Kui hästi läheb siis saad üledoosi.

 

Tõesti, kuula konna. Kogemused räägivad.

 

:music:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, tundub et sa ei oska siduda?

Pmst ma ei viitsi oma tuju sinu möla pärast langetada, ole chill edasi ja ära pruugi suud ja nähva mulle pidevalt, aitäh.

Sain korda vist Night.

Tänud neile kes abistasid lõpuks :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Jah, tundub et sa ei oska siduda?

Pmst ma ei viitsi oma tuju sinu möla pärast langetada, ole chill edasi ja ära pruugi suud ja nähva mulle pidevalt, aitäh.

Sain korda vist Night.

Tänud neile kes abistasid lõpuks :)

 

 

See konn on mingi imelik ka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inhuman oli kohe alguses minu vastu tõre, kuna ta vist ei suutnud leppida sellega et ma mölisesin talle vastu, miks ma peaksingi mingi tavakasutaja vastu madalamat profiili hoidma samas kui ta ise ütleb mulle nii, mulle selline asi ei meeldi ja ütles vastu :)

Pmst, konn ära hakka nüüd uuesti kargama, loodan et said aru mis mõtlesin, kui ei saanud saada pm, seletan ära.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.