Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

11352443244 magamata ööööööööd !!!!!!!!!!


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma lähen külastan seda Saastusupermarcetit õhtu poole, teen oma sitasele elule lõpu, vsjo.

Raisk, no nii igav on et mine osta tõesti nöör ja tee benji hüpe..nöör pane muidugi ümber kaela, see on ekstreem!!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult elust väsinud pole aga see väsimus võib tulla kui ma tegevust ruttu ei leia, sul on pakkumisi?:P


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma praen saunakerise peal mune.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma lähen külastan seda Saastusupermarcetit õhtu poole, teen oma sitasele elule lõpu, vsjo.

Raisk, no nii igav on et mine osta tõesti nöör ja tee benji hüpe..nöör pane muidugi ümber kaela, see on ekstreem!!

 

 

Säästumarksi nöör läheb katki :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
õppi tuumafüüsikat.

 

Ja kus kohast ma selliseid allikaid leian, et seda õppida?:O

See tundub suht võimatu minujaoks, mind ei koti füüsika vapsjee üldse, vb seepärast et ei oska seda eriti, need päikesesüsteemid jms võin veel paika panna aga jõude ja asju eriti küll arvutada ei oska, tuumafüüsika on mingi 10x hullem ju :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma võin sulle anda lehma väljaheidete supi retsepti:

l2hed lehma juurde, ytled situ lehm ja situb paned sita potti ja l2hed rico juurde saunakerise juurde, rico paneb natukene vett peale ja lykkb kerisele kydema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma võin sulle anda lehma väljaheidete supi retsepti:

l2hed lehma juurde, ytled situ lehm ja situb paned sita potti ja l2hed rico juurde saunakerise juurde, rico paneb natukene vett peale ja lykkb kerisele kydema.

 

+ lisad kaks Rico praetud muna, segad, viskad kausi vastu maad kildudeks, korjad kõik maast üles, paned pesumasinasse, 30 kraadilise veega lased keerleda pool tundi, NB ära lisa pesuloputusvahendeid, pesupulbrit ja muud sellist kemikaalset.

HEAD ISU! :eat:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma suht kuulus kokk muide.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma suht kuulus kokk muide.

 

No mid ama räägin.

Parandan oma retsepti lõpetust.

TEGEMIST ON VÄÄÄÄÄÄGA HEA EESTI MAAMATSIST KOKAGA!:-):h:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ok ma muruniidukiga kohvi jahvatama.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.