Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

hi , KrIIps mx vs atvd oled mängind ?

 

Olen, küll, mul on see parajasti täisversioonina arvutis, üritan Supermoto klassi lahti saada aga ei saa aru täpselt mis moodi, Nationalsides on mx sõidud tehtud ja squadiga olen vist 13-da raja juures :P

Hetkel teen mx supercrossi omasid, seal mingi 15-s nädal vist.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis mõttes ?

Kriips owns :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, sheeeeri !!!


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere-tere.

Ofc oman :)

Muidu see poleks mina ju, aga need supercrossi rajad on nii võimatult rasked, mingi 9-ast läheb räigelt raskeks, et finaalidesse saada on probleeme mul juba :S


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tech, sul on ka see?

Viitsid ütle mulle kuidas ma supermoto lahti saaks, ma ostsin 50-se ja 500-se klassi lahti, aa jah 125-se kah, aga ikka ei saa .


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kriips , ma sõidan 50cc ringi :D

 

Need teevad 125-se häält :Q

Hull plärin on neil, fmx-i nendega sõita on võimatu, amordid on nii juustud et maanduda ei saa, paned käna julmalt tihti :Q


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

prrrrrrrrrrrr trsh


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jap , atv kah pask nata , osades hüpekates ei hüppa välja või siis valesti maandun

 

Ma ka atv-st aru ei saa, kiirus on hea aga kukub alla nagu sitatükk :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uus leht, las ma arvan :D ?

Mis teete siis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
500cc-ga kõige parem , sa tead kuidas backflippi teha ?

 

Ei tea veel, aga ma oskan 180 teha, ja maanduda kah, suht kobadega aga ikkagi, selle eest punkte ei saa ainult :S

500-sed kerivad rämedalt edasi, kahju et võistlustel kasutada ei saa, kuradi, ma lähen nüüd minema, tuli ahvatlev pakkumine ja seda ma vahele ei jäta :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on quad pigem juba, tahaks kah 700-se Yamaha-ga proovida, olen proovinud mingi hiinakaga, enamvähem õiges suuruses raam 200ccne, keerasin valesti ja käisin üle kaela sellega, jube sitt keeramine neil, siis keerab hästi kui korralik hoog taga aga ma olin esimest korda sellise asja seljas :D

Kaherattalised on paremad (L) (A)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Need raptorid on jubedad asjad :D

Sõbral raptori kujuga masin, aga ei ole raptor vaid mingi asjandus on :D:D

Spord sumpa, annab kaugelt kuulda juba, et tuleb :D

Tänavalt laseb mööda, aknad värisevad xD


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvatavasti FMF sumpar, väga kvaliteetsed asjad, selle eest on hinda kah, minimx masinale maksaks sumpar 5500 krooni, mõtlesin kunagi et ostaks aga pole käepärast sellist raha olnud.

Lähen nüüd!

Tsau ja head ööd.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See on quad pigem juba, tahaks kah 700-se Yamaha-ga proovida, olen proovinud mingi hiinakaga, enamvähem õiges suuruses raam 200ccne, keerasin valesti ja käisin üle kaela sellega, jube sitt keeramine neil, siis keerab hästi kui korralik hoog taga aga ma olin esimest korda sellise asja seljas :D

Kaherattalised on paremad (L) (A)

 

Mul enda 400-ne Polaris isal King Quad 750.

 

Rebib käed otsast raisk metsavahel :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://cs.kajgana.com/stats/player.php?id=3771&ps_sess_id=f0e6a5e478c01298bf89f642c902a38d

 

 

Ha, who's tha biatch now ... mängisin ennast skill 1300 pealt 1580 peale :P ja tõusin 7ndaks ... ennem olin kuskil taga pool


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tubli oled :).

Ise ei saa aru ikkagi :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.