Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

V6i hakkame ka h22li koguma selle poolt, et Rootsi meid okupeeriks?:D

 

No ma usun et selline asi oleks mõeldavam kui see et mingid russid lendaks letti.

See nokia on suht üleprahi telefon, mul sõber sai 1000kr eest sellise, kasutatud aga ikkagi, kõik tarvikud jms olid ka kaasas nagu peab + 2gb kaart.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sinep on jube, soome oma veel saab süüa "aura" vms oli seal, selline rohelise korgiga ja sinepivärvi tuup, või oli lillakas.

Eesti oma on mürk, liiga kange minujaoks =/

 

 

ÄRA JUMALA EEST SEDA OSTA!!!!

Usu mind kasvõi see üks kord praegu, see ei ole telefon mida sa tahad..ainus asi mis seal on on see rollercoaster mäng mida saab tunniajal pelada, see telefon jookseb pidevalt kokku, ikka väga pidevalt, bluetoothiga ka mingi kamm koguaeg, klassivennal on see, müüs vana mulle ja nüüd kahetseb :P


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Sinep on jube, soome oma veel saab süüa "aura" vms oli seal, selline rohelise korgiga ja sinepivärvi tuup, või oli lillakas.

Eesti oma on mürk, liiga kange minujaoks =/

 

 

 

ÄRA JUMALA EEST SEDA OSTA!!!!

Usu mind kasvõi see üks kord praegu, see ei ole telefon mida sa tahad..ainus asi mis seal on on see rollercoaster mäng mida saab tunniajal pelada, see telefon jookseb pidevalt kokku, ikka väga pidevalt, bluetoothiga ka mingi kamm koguaeg, klassivennal on see, müüs vana mulle ja nüüd kahetseb :P

 

 

Kõik oleneb sellest kuidas toodet kasutada.

Endal oli ka plaan W302 osta, hind oli siis 2500.

Tundub ahvatlev.

Ainus viga oli see et telefonist tulev heli (raadio, mp3 mängimisel) on vaikne.

Muidu on ponks telefon.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea, jõhker kraam oli. :D

 

See sinep mis hot-dogide sisse pannakse(statoilis ja r-kioskis) see on sitaks hea:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik oleneb sellest kuidas toodet kasutada.

Endal oli ka plaan W302 osta, hind oli siis 2500.

Tundub ahvatlev.

Ainus viga oli see et telefonist tulev heli (raadio, mp3 mängimisel) on vaikne.

Muidu on ponks telefon.

 

Jah, selles suhtes et eks sellega rääkida saab aga menüüd ära lahti tee...jookseb kokku täiega, ma ei valeta sõnaraasugi, kui ostad siis näed isegi seda :D

Mina ei tea midagi msi on magus või kange :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah, selles suhtes et eks sellega rääkida saab aga menüüd ära lahti tee...jookseb kokku täiega, ma ei valeta sõnaraasugi, kui ostad siis näed isegi seda :D

Mina ei tea midagi msi on magus või kange :D

 

Aga äkki ta sai vigase telefoni vms? äkki teisid telfid normaalsed või kellegil on ka see?

Või on ta ise sellega midagi teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Jah, selles suhtes et eks sellega rääkida saab aga menüüd ära lahti tee...jookseb kokku täiega, ma ei valeta sõnaraasugi, kui ostad siis näed isegi seda :D

Mina ei tea midagi msi on magus või kange :D

 

 

Kui tahate telefoni siis G502 mudel on kindel tee.

 

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/526

 

Tavahind: 2890.-

 

SOodushind: 700

 

Tundub kuidagi LIIGA odav, raudselt mingi a-la liitudes pere 5000 paketiga saad selle soodushinnaga, siis maksad iga kuu 5000.

Või ei ole mingeid tingimusi ja ongi nii odav?

(PS! olenemata mis hinnaga nad praegu müüvad, sisse ostavad nad naguinii 300-400 eest) :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mnjaa, vend ostab sellise > http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/629

 

Tal pätsati meie suvilast ära telefon ( on see kui mingid suvalised jooma tulevad )


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui tahate telefoni siis G502 mudel on kindel tee.

 

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/526

 

Tavahind: 2890.-

 

SOodushind: 700

 

Tundub kuidagi LIIGA odav, raudselt mingi a-la liitudes pere 5000 paketiga saad selle soodushinnaga, siis maksad iga kuu 5000.

Või ei ole mingeid tingimusi ja ongi nii odav?

(PS! olenemata mis hinnaga nad praegu müüvad, sisse ostavad nad naguinii 300-400 eest) :D

Mul sõbral on selline. Suhteliselt korralik ja mugav. (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mingi perepaketiga ju, siim tee omale perekond. :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mingi perepaketiga ju, siim tee omale perekond. :D

 

Oi, Ollu perekond saaks selle k2tte 700-ga kuna neil on ju Ollu on perenaine Kristiina pereisa ja meiser perelaps(tüdruk) ja mirkon1 perelaps(ka tüdruk). :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oi, ollul veab.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

maitea, kõik lasevad sliipi juba, nõrgad.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.