Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Mhh... igav praegu foorumis midagi pole lugeda.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ztrazt.:-)


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bong või mõni muu ganjasõber, aidake mind!

Mul oleks vaja filmi "Friday", teil on kindlalt see olemas, öelge kus kohast seda tõmmata saaks?

Hädasti oleks vaja vms.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra kuidas tahaks simple sessioni piletit, aga jääb ära vist : D.. keegi ei äri siin..

 

Paljuga ostad?

Ma võin sulle sebida kui sul raha on..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üle 100.- ei tahaks käia, sest isegi oma rumaluse tõttu võtsin käepaela ära ja ei saanud sisse enam..

 

Tundub et tuleb minematta jätta? :D

Mul on kahepäevapilet sahtlis, ärkasin eile liiga hilja et poolfinaale vaatama minna, vb täna jõuab kohale, ei tea.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub et tuleb minematta jätta? :D

Mul on kahepäevapilet sahtlis, ärkasin eile liiga hilja et poolfinaale vaatama minna, vb täna jõuab kohale, ei tea.

 

arvatavasti sa ei jõua, sest sa ärid selle mulle 100.- : D : D.. ei tegelikult, kui sa ei lähe, siis äri maha, muidugi oleneb asukohas, näiteks võime saada saku suurhalli või kristiine ees kokku.. aga siis oleks sul liiga suur kiusatus minna saku suurhalli :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
arvatavasti sa ei jõua, sest sa ärid selle mulle 100.- : D : D.. ei tegelikult, kui sa ei lähe, siis äri maha, muidugi oleneb asukohas, näiteks võime saada saku suurhalli või kristiine ees kokku.. aga siis oleks sul liiga suur kiusatus minna saku suurhalli :D

 

Jap, ma mõtlen veel, mis kell sõidud pihta hakkavad?

Ei viitsi eriti liiga vara sinna uksetaha ronida vms.:-)

Uurin sõbralt ruttu, et kas ta läheb vms, üksi oleks suht rott minna :D

Sealt seest saab ka osta pileti ju?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jap, ma mõtlen veel, mis kell sõidud pihta hakkavad?

Ei viitsi eriti liiga vara sinna uksetaha ronida vms.:-)

Uurin sõbralt ruttu, et kas ta läheb vms, üksi oleks suht rott minna :D

Sealt seest saab ka osta pileti ju?

 

sees müüakse 290.- aga seda summat ma ei hakkaks välja käima, sest ma ostsin juba kahepäevase pileti 350.- , aga mind ei lastud sisse(täna), sest ma olin käepaela ära võtnud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sees müüakse 290.- aga seda summat ma ei hakkaks välja käima, sest ma ostsin juba kahepäevase pileti 350.- , aga mind ei lastud sisse(täna), sest ma olin käepaela ära võtnud..

 

Jama..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tahaks kah ,

 

Nii et meid on siis kaks.

Sellel filmil on vist kaks osa, üks on Friday ja teine Next Friday!

Ärgake nüüd üles bongirattad...??!!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.