Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Miks :O?

 

Nooo , igaksjuhuks Xd


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei no... Kui igaksjuhuks, siis las jääda. Said targemaks ka mu postitusega ?

 

Muidugi.

 

Iga sinu postitus arendab mu aju ühe protsendi võrra :h:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi kavatseb homse endal juba vabaks ka teha :P?

 

Ei ?

 

Head meisterdamist.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krt ..., signadele pannakse max mõõdud vist vms

 

Minu signa jääb vist VEITS suureks xD


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega see väga suur polegi, ma vaatasin, et paar tsitaati ja 800*600 pilti mahuks veel


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Surmaga lõppenud erakordse lolluse eest jagatava Darwini-auhinna võitis 2008. aasta eest 41-aastasena siit maailmast lahkunud katoliiklasest piiskop Adelir Antonio de Carli.

 

Brasiilia piiskop kinnitas aprillis oma aiatooli külge tuhat heeliumiga täidetud õhupalli ja üritas proovida õhupalliga lendamise maailmarekordit reklaamimaks oma projekti veoautojuhtidele peatuspaiga avamiseks, vahendab Ilta-Sanomat.

Turvameetmena võttis piiskop kaasa GPS-seadme. Kui tuul viis ta mere kohale, helistas ta mobiiltelefoniga abi järele, kuid teda ei leitud, sest ta ei osanud GPS-seadet kasutada.

Darwinawards.com lehekülje lugejad hääletasid hukkunud piiskopi aasta 2008 võitjaks 13 564 häälega.

Äramärkimist väärivaks peeti näiteks Ivece Plattneri tegu, kes jäi oma Porschega raudteeülesõidule kinni. Kuna rong lähenes, otsustas mees autost väljuda … ja minna rööbaste vahel vedurijuhile märku andma, et rong tema kallist autot ära ei lõhuks …_a?a=20782361

 

 

IRW


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Barky*

 

ROFLLLLLLLLL Lugu ju :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis teete?

 

elame


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oh kooliaeg OHHH kooliaeg millal sina tuled mul on valmis juba kirt ja viinapudel

 

 

tra !! KOOL.(


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jap,

 

AI HEIT SKUUUL


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Varsti on suvi xD

 

Aga ennem on kool :S


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lick meiser's pussy !!!!!!!!!!!!!!


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Varsti lõppeb suve vaheaeg ära

(L)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan, et mingi piirang võiks peal ikkagi olla, sest et tõesti segab, kui pool lehte on signatuuri all.

Mingisugused kindlad piirid, alla selle võib alati ju, aga max. suurus siis võiks paigas olla. Kõike saab edasi anda ka väikesel pildil ja lühidalt.

 

 

Meelitage Meiser arsti juurde, teeme ta ajust paar pilti, siis saab pildiga kõik kokku võtta :)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.