Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Endal ükskord oli nii >

 

Saime vallamaja juures kokku (võsa taga) tõmbasime suitsu seal (5+ inimest) järsku middle of nowhere ilmub 2 naist välja kes hakkavad sellist teksti ajama > OMG nii noored suitsetavad, lähme kutsume politsei blabla :D

 

 

Läksid mendi jaoskonda, ma nene kõrval teise kohta (natuk aega, siis läksid üle tee)

 

 

 

need padjakesed mõttetud :(, minu arust


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See oligi ...,

 

A nüüd ma ei tee peaaegu kusagil, praegu mingid mendid käivad edasi tagasi Viimsis ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks mitte? see t*ra ajas jumala närvi , lampi kõnnib mööda sittagi ei ütle ja siis hakkab seletama et me pole talle kohta pakkunud ? pingil oli ruumi sitaks . stfu .

 

No, minu arust on küll normaalne, et vanainimesele noored kooliõpilased istet pakuvad... Suht elementaarne.

Aga samas mina ei julge selle teatud olukorra suhtes seisukohta võtta, kuna ei tea kui täis buss oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere, lendasin kraavi :DD Külg oli üleni läbimärg ja sitane :D Nüüd pesus käidud xd


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Niisama olime väljas, ja hakkasin üle kraavi minema ja amingi muda küngas murdus jalgeall ära ja nätaki sisse :D


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.