Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Miks kuradi pärast on enamusel mingi vana diisel peldik... Reaalselt kõige jubedam asi linnas elamise juures. Igal hommikul leidub mingi idioot kes käivitab oma kuradi kivipurustajat.. Ja ei noh.. NetiHero :D


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks kuradi pärast on enamusel mingi vana diisel peldik... Reaalselt kõige jubedam asi linnas elamise juures. Igal hommikul leidub mingi idioot kes käivitab oma kuradi kivipurustajat.. Ja ei noh.. NetiHero :D

 

Haters gonna hate.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas keegi teab öelda filmi nime, kus inimesed elasid maa all, kuhu nad olid omale suure linna rajanud ning üks päev läheb neil midagi rikki ning elekter kaob ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
city of ember

Tänud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
yolo swag

 

Pidin lihtsalt. Ei taheta kohe üldse kaitseväkke võtta, 3x juba komisjonis käinud :D

 

profit ju???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõik oleneb sellest, kuidas realiseerida aega, mille arvelt sõjaväkke ei läinud. Kui tühja istuda, siis pigem loss.

 

Tõsi, seda küll. Kahe aasta pärast saab endal kõrgkool lõpetatud ja siis raudselt kutsed tulemas :D Ei tea, peab mingid skeemid välja mõtlema, kui need üldse olemas või siis lihtsalt välismaale ära minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, peab mingid skeemid välja mõtlema, kui need üldse olemas või siis lihtsalt välismaale ära minema.

 

Elu kõige raskem otsus IMO, eriti, kui üksi minna.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Elu kõige raskem otsus IMO, eriti, kui üksi minna.

 

Ma piisavalt iseseisev ning usun, et saaksin ilusti hakkama, kui erialase töö potentsiaalne koht on olemas. Ma ei mõtle mingi alohasse tõmmata kuskil Austraalias või Hawaiis, pigem tõmbab mind miskipärast just Inglismaa. Well, eks elame näeme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma piisavalt iseseisev ning usun, et saaksin ilusti hakkama, kui erialase töö potentsiaalne koht on olemas. Ma ei mõtle mingi alohasse tõmmata kuskil Austraalias või Hawaiis, pigem tõmbab mind miskipärast just Inglismaa. Well, eks elame näeme.

 

Missugune eriala?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks ta ole, kui ikka kisub Inglismaa poole siis mine käi ära;)

Sest ega kui ei istu siis saab alati lennukile astuda ja tagasi tulla:)

 

Just nii. Kui ei käi ega ei tee, siis ei saagi teada. Kogemused ja tutvused, mis sellega kaasneksid tuleksid ainult kasuks.

 

Missugune eriala?

 

Õpin Mainoris hotellimajandust ning töötan ka juba ~2 aastat Radissoni hotellis. Hetkel orgunnin praktikat, mis tuleb sooritada suvel ning samuti tahan selle teha Inglismaal. Praktika käib läbi Erasmuse ning praegu üritangi lepingud ja asjad korda ajada. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis on vähemalt tutvused juba ees olemas, kui kool lõpetatud ning ongi tõsine plaan minna näiteks Inglismaale elama :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kui võimalus on ja loomulikult tahad ka välismaale minna, siis Erasmusega seda teha on ideaalne!

Kindlasti käi ära kui saad.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

it's been a long time, my friend

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul vaja ülikooli minna... Sai vahepeal lihtsalt aastakese nutsu tasku ajatud aga ei kohe vaja metsa kükitama saata

Nüüd ei teagi enam. Ei viitsi kusagile minna fuck it hakkan OSRS pelama :D


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus suurele ringile, et mismoodi saab sõidueksami vaidlustada? Kelle poole ma pean pöörduma või kellele.kirja saatma ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus suurele ringile, et mismoodi saab sõidueksami vaidlustada? Kelle poole ma pean pöörduma või kellele.kirja saatma ?

 

Eksami tulemusega mittenõustumisel võib esitada Eesti Riiklikule Autoregistrikeskusele vaide «Haldusmenetluse seaduses» sätestatud korras 30 päeva jooksul arvates eksamitulemuse teatamisest.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.