Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Sind pole nüüd küll kaua kohanud :D Hakkasid vahepeal noorte psüholoogiks? :D

 

Tore, et mind mäletad veel :) . Muidu meeldib lihtsalt inimesi aidata, kui saan.

 

Täna juba liiga palju söönud #Munchies.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tore, et mind mäletad veel :) . Muidu meeldib lihtsalt inimesi aidata, kui saan.

 

Täna juba liiga palju söönud #Munchies.

 

Noorte tulevik on sinu kätes haha :D

 

Ajaa, kuule, aita veel veits, kas ma peaksin ütlema talle seda, et ta meeldib või ei ? Nagu mitte kohe alguses, hiljem.

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Läbi proovitud kõik, endaarust nagu mainisin ka. Lootsin, et kellegil on äkki sama jama olnud....

 

Tore, et mind mäletad veel :) . Muidu meeldib lihtsalt inimesi aidata, kui saan.

 

Täna juba liiga palju söönud #Munchies.

Peale ja sööki, muud ei tahakski ;)

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja muidugi räägi veel sellest, et sul rämedad sõbrad, kellele 1 kõne ja pool eesti allilmast kohal. Kõige targem on muidugi ähvardada igat endast väiksemal pulgal asetsevat isaslooma surmaga ja rusikaid taevakohale tõsta, et jumalale kätega lähemal olla ja sellest jõudu ammutada.

Kõige parem viis siiski "normaalset" naist saada on see kui lööd oma rahakoti rauad lahti ja joodad ta ööklubis hirmkallite jookidega nii purju, et ta sõnaotseses mõttes kukub sulle sulle.

 

Emastel on tihtipeale omavahel kähmlused. Üks kindel viis, kuidas emast endale saada, on tema vastasemast jalaga näkku lüüa. Seni kuni sa higistama hakkad - sest on ju teada, et emastele meeldivad isased, kes on füüsliselt tugevad.

Oma seltsimeest parandaksin niipalju, et paljud emased joovad nagu lehmad tiigiääres, ning tekib võimalus, et rahakott saab enne tühjaks, kui naine põlvitab. Selleasemel oleks kaval neile mõni halval teel saadud tabletike mahlasisse puistata.

Palju odavam ja tõhusam


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pole paberit mida rebida


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Emastel on tihtipeale omavahel kähmlused. Üks kindel viis, kuidas emast endale saada, on tema vastasemast jalaga näkku lüüa. Seni kuni sa higistama hakkad - sest on ju teada, et emastele meeldivad isased, kes on füüsliselt tugevad.

Oma seltsimeest parandaksin niipalju, et paljud emased joovad nagu lehmad tiigiääres, ning tekib võimalus, et rahakott saab enne tühjaks, kui naine põlvitab. Selleasemel oleks kaval neile mõni halval teel saadud tabletike mahlasisse puistata.

Palju odavam ja tõhusam

Ise kasutan vahepeal ka seda meetodit, kui mingi emane, kes ei meeldi mulle/või kätte ei anna:Pgtkt.gif

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise kasutan vahepeal ka seda meetodit, kui mingi emane, kes ei meeldi mulle ligi tikub:Pgtkt.gif

 

Ja arvan, et kui sa kasutasid ''seda'' meetodit siis taguti sind samamoodi seal klubis ära ja viidi jaoskonda ka pärast.

 

Edit: see vend sai räigelt läbi klopitud peale seda ja ta pandi vangi.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noorte tulevik on sinu kätes haha :D

 

Ajaa, kuule, aita veel veits, kas ma peaksin ütlema talle seda, et ta meeldib või ei ? Nagu mitte kohe alguses, hiljem.

 

Ma küll ei tea kui vana sa oled aga noortel on niivis, et kui mõlemad ütlevad, et sa meeldid mulle siis hakatakse suhteliselt kohe käima ka. See pole väga hea, niiet oota ka sellega veidi ja õpi teda paremini tundma enne, kui arvad, et tahad seda talle niiväga ikka öelda siis ütle siis kui arvad, et õige aeg on. Lihtsalt kui te peaksite kunagi käima hakkama siis on parem nii, et tunned teda päris hästi juba, mitte nii, et õpid paremini tundma ja siis ei meeldi see mida näed ja olete kahe kuupärast lahus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

AV-l ka hotellis mingid tsikid läksid kaklema. Kaklesid paremini kui enamus mehed... Korralik veresaun oli ikka. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii masendavalt igav on lihtsalt, et lollid mõtted tungivad juba ajukolpa.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuulan Rihannat #Kerib-Kerib

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma küll ei tea kui vana sa oled aga noortel on niivis, et kui mõlemad ütlevad, et sa meeldid mulle siis hakatakse suhteliselt kohe käima ka. See pole väga hea, niiet oota ka sellega veidi ja õpi teda paremini tundma enne, kui arvad, et tahad seda talle niiväga ikka öelda siis ütle siis kui arvad, et õige aeg on. Lihtsalt kui te peaksite kunagi käima hakkama siis on parem nii, et tunned teda päris hästi juba, mitte nii, et õpid paremini tundma ja siis ei meeldi see mida näed ja olete kahe kuupärast lahus.

word..

Ise olen sellise poliitikaga, et kellegiga lähisuhet ei plaani luua.. Olen vaba mees ja teen, mis tahan. Kui keegi meeldib, siis hoian suht omateada ja lasen asjal omasoodu minna, kedagi eemale ei tõuka, aga eelistan asja vaikselt ajada.

Oleks oma elamine siis oleks asjad vast teistmoodi, senikaua aga olen poissmees.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma küll ei tea kui vana sa oled aga noortel on niivis, et kui mõlemad ütlevad, et sa meeldid mulle siis hakatakse suhteliselt kohe käima ka. See pole väga hea, niiet oota ka sellega veidi ja õpi teda paremini tundma enne, kui arvad, et tahad seda talle niiväga ikka öelda siis ütle siis kui arvad, et õige aeg on. Lihtsalt kui te peaksite kunagi käima hakkama siis on parem nii, et tunned teda päris hästi juba, mitte nii, et õpid paremini tundma ja siis ei meeldi see mida näed ja olete kahe kuupärast lahus.

 

Eelmisega, me suhtlesime pea 1 kuu niisama, enne kui reaalselt käima hakkasime ja mulle öeldi kohe alguses, et ma meeldin talle aga siiski ei hakanud käima. Vanus on 14 ümmarguselt. (Tüdruk 8. klass ma 7. Tüdruk ~8 kuud vanem) (Suht noored jaa haha :D )

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tänasega breaking badi esimese hooaja ära vaadanud. keep it going

 

Ega sa enne pidama ei saa kui kõik vaadatud.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mis seal breaking badis nii huvitavat on ja millest seal jutt käib, peaks ka vaatama.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oo[K]i[E];2397267']Ja arvan, et kui sa kasutasid ''seda'' meetodit siis taguti sind samamoodi seal klubis ära ja viidi jaoskonda ka pärast.

 

Edit: see vend sai räigelt läbi klopitud peale seda ja ta pandi vangi.

 

Ilmselgelt ei ole keegi korralikult jälginud.

Tõugeldi baarist välja seal taheti ära taguda aga politsei pani raudu ja taha pinki ja kongi ta läks.

Peksa ta ei saanud kuna politsei oli baari ees ;)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

jesus crist, kas ma küsisin, et jutusta kogu story ümber vei?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.