Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Võtad sealt ülevalt sõnumid lahti ja kerid üles seal tema juttu. Aga ega ei tasu väga üle mõelda kui sellega suhtlema hakkad, võta vabalt ja ole selline nagu oled.

 

Okei, eks ma proovin millalgi ära teha selle alguse :P kui me saame jutu käima kas oleks liig paluda näiteks kalli vms. ? Näiteks kui hakkame juttu lõpetama siis küsin, et kas kalli saaks vms ? Saatsin sõbrakutse ära :P


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Okei, eks ma proovin millalgi ära teha selle alguse :P kui me saame jutu käima kas oleks liig paluda näiteks kalli vms. ? Näiteks kui hakkame juttu lõpetama siis küsin, et kas kalli saaks vms ? Saatsin sõbrakutse ära :P

 

Selliseid asju on hea nii küsida, et sa nagu pool naljaga küsid ja oled armas samal ajal. Muidu kui suhtlete veidi aega siis võid ta ju näiteks välja kutsuda, räägite juttu, jalutate pargi puude vilus seal ja küll sa oma kalli ka kätte saad seal pärast :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selliseid asju on hea nii küsida, et sa nagu pool naljaga küsid ja oled armas samal ajal. Muidu kui suhtlete veidi aega siis võid ta ju näiteks välja kutsuda, räägite juttu, jalutate pargi puude vilus seal ja küll sa oma kalli ka kätte saad seal pärast :D

 

:D kuidas on pool naljaga ja samal ajal armas ? :D

 

//Oma 2 ja pool lehte minu paska täis :D


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D kuidas on pool naljaga ja samal ajal armas ? :D

Ei oska seda väga siin seletada aga seda on kergem näost näkku teha nagunii. Muidu jah kui te juba suhtlete ilusti siis pole midagi hullu kui midagi sellist küsid, komplimendid ja kõik värgid kuluvad marjaks ära.

 

//Oma 2 ja pool lehte minu paska täis :D

Meh, vähemalt on midagi rääkida ja ega kedagi ei sega ka siin, vabateema ikkagist. :D

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei oska seda väga siin seletada aga seda on kergem näost näkku teha nagunii. Muidu jah kui te juba suhtlete ilusti siis pole midagi hullu kui midagi sellist küsid, komplimendid ja kõik värgid kuluvad marjaks ära.

 

 

Meh, vähemalt on midagi rääkida ja ega kedagi ei sega ka siin, vabateema ikkagist. :D

 

Nojah, lisasin ära, enne õhtut midagi teha ei saa nii, et jah :P

 

Varsti sleepi ära kah, kell varsti 5 o.o

 

http://www.twitch.tv/goldglove

 

Goldglove lives! :P


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah, lisasin ära, enne õhtut midagi teha ei saa nii, et jah :P

 

Varsti sleepi ära kah, kell varsti 5 o.o:P

 

Aga eks ma hoian põialt sulle, et ilusti hakkama saaksid oma asjadega. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ka meeldivad naistele ka alfaisased! Seega, kui sa oled naise silmapiiril, siis oleks üsna hea lüke mõnda endast nõrgemat ja nooremat poissi peksta. See näitab naisele, et just sina oled rajooni isand, ning sinu autoriteet on tugevaim.

Lisaks peaksid sa ka konkurendid kõrvaldama. Kõige kavalam oleks teha konkurendi sõrmed otstarbetuks, et ta ei saaks sinu emasele ei helistada ega kirjutada.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatan, et kõik on magama roninud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Varsti jooksma ,kerge jõusaal ja ujuma (Y)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õige, naistele meeldivad alkassid kes täispeaga armastust avaldama tulevad.

 

Hm, septembri alguses üks kutt oli purupurjus, andis mulle oma alksipudeli hoida, mispeale ta sõber vttis selle ära sest ma alaealine. Igatahes, trippisid nad lillepoodi, kutt ostis lilled ja ütles et läheb teeb abieluettepaneku. Hiljem kohtusime väljas ja küsisime (sõbraga), kuidas läks, mispeale kostis et olevat jaatavalt vastanud :D

Et siis selline lugu Pärnu elust.

 

 

// Sai teie armuromaan läbi loetud ja pean mainima, et Makaveli pani asja paika : DD

Muudetud liikme HardStyleFTW'i poolt

We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hm, septembri alguses üks kutt oli purupurjus, andis mulle oma alksipudeli hoida, mispeale ta sõber vttis selle ära sest ma alaealine. Igatahes, trippisid nad lillepoodi, kutt ostis lilled ja ütles et läheb teeb abieluettepaneku. Hiljem kohtusime väljas ja küsisime (sõbraga), kuidas läks, mispeale kostis et olevat jaatavalt vastanud :D

Et siis selline lugu Pärnu elust.

Ilmselt neiu sellist abieluettepanekut lootiski, et mingi täis vana lilledega tuleb platsi, laskub ühele põlvele aga enam püsti ei saa pärast. Aga noh, kuidas kellegile :D

 

Sain lõpuks kell 8 magama :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaatan, et kõik on magama roninud :D

 

Sind pole nüüd küll kaua kohanud :D Hakkasid vahepeal noorte psüholoogiks? :D

 

Tegelikult tahtsin küsida, ega keegi oska öelda miks ekraan niimoodi jamab. Eile hommikul ärkasin panin arvuti tööle, aga ekraanile tuli ette ainult "no signal". Arvuti muidu töötas sai muusikat lasta Spotify-st jne. Aga lihtsalt pilti polnud. Jamasin siis juhtmetega, et kõik kinni oleks, vaatasin, ega mingid juhtmed arvutil seest lahti poleks või videkaart, ei midagi. Proovisin ka neid tumendus asju muuta ekraanil, kuid ei tule neid ettegi. Siis viisin arvuti teise tuppa, et panen telekale taha vaatab mis teeb. Viisin sinna juhtmed taha, panin igaksjuhuks ka väikse ekraani samalajal taha ja peale mõnda restarti hakkas lihtsalt "lambist" tööle. Mõtlesin, et ehk ole mingi imelik jama ja kasutasin tavaliselt edasi terve päeva. Täna hommikul sama jama, ning ei oska enam midagi teha oma 20 restarti teinud ja juhtmeid näppinud, midagi ei aita. soovitusi?

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ka meeldivad naistele ka alfaisased! Seega, kui sa oled naise silmapiiril, siis oleks üsna hea lüke mõnda endast nõrgemat ja nooremat poissi peksta. See näitab naisele, et just sina oled rajooni isand, ning sinu autoriteet on tugevaim.

Lisaks peaksid sa ka konkurendid kõrvaldama. Kõige kavalam oleks teha konkurendi sõrmed otstarbetuks, et ta ei saaks sinu emasele ei helistada ega kirjutada.

Ja muidugi räägi veel sellest, et sul rämedad sõbrad, kellele 1 kõne ja pool eesti allilmast kohal. Kõige targem on muidugi ähvardada igat endast väiksemal pulgal asetsevat isaslooma surmaga ja rusikaid taevakohale tõsta, et jumalale kätega lähemal olla ja sellest jõudu ammutada.

Kõige parem viis siiski "normaalset" naist saada on see kui lööd oma rahakoti rauad lahti ja joodad ta ööklubis hirmkallite jookidega nii purju, et ta sõnaotseses mõttes kukub sulle sulle.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda pole väga raske googeldada

 

Sorry olen 5 tundi proovinud otsida lahendust, googelda mulle palun lahendus mis aitaks, paku välja, mitte ära heidi. Ma saan aru, et sa ei tea lahendust, eks hoia oma suu siis palun kinni ka :)


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.