Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
good old times :D

 

indeed


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes saaks mulle annabist 2 faili võtta?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuradi hea päev :D Käisin linnas ID kaarti tegemas ( 30km eemal ) ja migratsiooni ametis avastasin, et mul ei ole ühtegi teist dokumenti ega sünnitunnistust kaasas :D valetasin, et korter põles maha ja hoidsin enda kõike dokumente ja rahakotti ühes kohas ja need põlesid ka sisse. A sainigi tehtud ainult isikukood öeldes neile. Siis sõitsin linnast tagasi ja 10km enne kodu tuli meelde, et pidin ühe paki smartposti panema ja sain mõnusasti otsa ringi pöörata ja 40km tühja sõitu teha :D + pidin veel ühte võtit kopeerima ja selle unustasin ka koju ja ei saanudki koopiat :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
valetasin, et korter põles maha ja hoidsin enda kõike dokumente ja rahakotti ühes kohas ja need põlesid ka sisse. A sainigi tehtud ainult isikukood öeldes neile.

 

Ma miskipärast ei usu seda. Sel juhul algatataks mingisugune menetlus või muu protsess


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Avatar vastab tõesti su jutule.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ärge uskuge, mul on varasemalt ID kaart + pass olnud ja isikukoodiga saavad tuvastada ju kes ma olen. Samamoodi kui politsei kinni peab ja dokumenti ei ole siis annab ilusti ainult isikukoodiga asjad ära ajada.

 

Avatar on high paint skill !

Muudetud liikme kaurr'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Microsoft powerpoint?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuradi hea päev :D Käisin linnas ID kaarti tegemas ( 30km eemal ) ja migratsiooni ametis avastasin, et mul ei ole ühtegi teist dokumenti ega sünnitunnistust kaasas :D valetasin, et korter põles maha ja hoidsin enda kõike dokumente ja rahakotti ühes kohas ja need põlesid ka sisse. A sainigi tehtud ainult isikukood öeldes neile. Siis sõitsin linnast tagasi ja 10km enne kodu tuli meelde, et pidin ühe paki smartposti panema ja sain mõnusasti otsa ringi pöörata ja 40km tühja sõitu teha :D + pidin veel ühte võtit kopeerima ja selle unustasin ka koju ja ei saanudki koopiat :(

 

 

Käisin samuti ID-kaarti tegemas ilma ühegi isikut tõendava dokumendita. Kirjutati mulle isikukood paberile ja sain pildistama minna. Polnud mingit probleemi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi omab siit äkki Sony xperia V või L, ning oskab tuua välja vigu/häid külgi. Ning kas on ka tunda kasutades, et kuskil jookseb kokku vn. Et segab kasutamist jne.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.