Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Täiesti segane. Täna tulen koolist koju, hakkan uksest sisse astuma, kuulen kõva plärin nagu lennuk lendaks üle minust, vaatan üles, põhimõtteliselt mingi 100meetrit või madalamalt lendab suur hävitaja üle väga aeglaselt. Sellist beeži ja rohelist värvi või oli tumeroheline ja siis mingi 30sek pärast oli tunda haigelt sitta lõhna. Nagu mida asja :D põhimõtteliselt mingi uus "chemtrails" 100m kõrguselt v? See hais mis tuli oli ikka väga jube ja vastik sisse hingata.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ISegi Mairold Millert kommis seda HDTaneli teemat:D Tüübil võib üpris piinlik olla:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Just lugesin ka seda lol.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

kutt saab normaalselt reklaami sellega hetkel, varsti saab jälle videosid tegema hakata, loodetavasti.

 

lugsin ühest kohast, et lapsevanemd mures sellega, et ta kasutab noori ära nii, et küsib noortelt raha.

Aga tahaks sellepeale küsida, et kui ta ei sunni kedagi annetama siis kuidas see ära kasutamine on?

Mitte keegi ei ütle tasuta rahast ära, eriti kui see aitab kaasa. Kutt saab raha ning selle raha eest ta siis teeb seda, mida ta teeb hästi ehk videosid.

Äkki on just need noored tema fännid ning tahavad veel ägedaid veideosid...

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:fp:

 

kutt saab normaalselt reklaami sellega hetkel, varsti saab jälle videosid tegema hakata, loodetavasti.

 

lugsin ühest kohast, et lapsevanemd mures sellega, et ta kasutab noori ära nii, et küsib noortelt raha.

Aga tahaks sellepeale küsida, et kui ta ei sunni kedagi annetama siis kuidas see ära kasutamine on?

Äkki on just need noored tema fännid ning tahavad veel ägedaid veideosid...

Suur osa tema fännidest on just alaealised ning ta mõjutab neid. Mõistlik oleks selles videos olnud mainida, et tema nooremad fännid räägiksid ikka vanematega esmalt asjad läbi.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täitsa perses mis lugu Jarmo...


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Suur osa tema fännidest on just alaealised ning ta mõjutab neid. Mõistlik oleks selles videos olnud mainida, et tema nooremad fännid räägiksid ikka vanematega esmalt asjad läbi.

 

Seda küll, aga ta ei sunni neid füüsiliselt raha saatma :D

Kõik, kes annetavad teevad seda enda soovil.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No tegelikult 1€ inimese pealt ei ole suur summa küsitud, aga vaadates, et tal 11k+ fänne, on siinkohal 1€ liig.

Annetamine on vabatahtlik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh, nüüd käisid Õhtulehe kirjatsuurad tal külas ära. Eks näeb, kas tuleb mingi negatiivne lugu või siis selline nagu herr Tanel loodab. Ma ei mõista, kuidas pole tüübil mingeid korralike sponsoreid taga(ajakirjad, mingid asjakohased poed). Ei saa öelda ju, et ta mingi tundmatu vend oleks. Mõni firma võiks ta enda käpa alla võta ja kergelt reklaami teha. Praegu kogub ta igatahes tuntust. Enamustele siiski negatiivses mõttes...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HDTanelile kirjutati: Eino.. 1€ kuus loomulikult tükki küljest ei võta, kuid miski poole kohaga töö ka ei võta Kannad kusagil objektil veidi liivakotte, pole vaja õhtul trennigi minna ja saad veel raha kah - oled sellisest asjast kuulnud? No hate - lihtsalt realist..

 

HDTanel vastas: Miks ma peaks tegema seda, mis mulle ei meeldi? Teha tuleks seda, mis meeldib. Parema meelega küsin toetust kui midagi sellist teen, mis mulle ei meeldi.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
HDTanelile kirjutati: Eino.. 1€ kuus loomulikult tükki küljest ei võta, kuid miski poole kohaga töö ka ei võta Kannad kusagil objektil veidi liivakotte, pole vaja õhtul trennigi minna ja saad veel raha kah - oled sellisest asjast kuulnud? No hate - lihtsalt realist..

 

HDTanel vastas: Miks ma peaks tegema seda, mis mulle ei meeldi? Teha tuleks seda, mis meeldib. Parema meelega küsin toetust kui midagi sellist teen, mis mulle ei meeldi.

Harjugu ära, paljud peavad tegema elus seda mis neile ei meeldi. Võtame näiteks kasvõi õpilased. -.-


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oleks savi, et ta nagu annetusi küsib, aga just see kuidas ta seda küsis oli nats haige minu arust. Oleks võinud lihtsalt panna oma videodele alla, et võimalik ka toetada rahaliselt kui tema videod meeldivad. Aga ei, tema otsustas lihtsalt rääkida, kui raske tema elu on.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ikka veel ei saada selle Taneli teemast üle.....

Mis sellest üle saada on? Kui teema on aktuaalne, siis ei pea inimesi vaka all ju hoidma. Sama nagu, et ära räägi valimistest, räägi sellest 3 kuud peale valimisi, kui enam midagi rääkida ei ole. Vabateemas räägin või vihmaussi suguelust.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle ka paljud asjad ei meeldi, ikka pean tegema neid.

Selle kohta öeldakse elu on karm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.