Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

See raha kerjamine HDTaneli poolt on ka minu arust suht jabur. Kui ta tahab tegeleda youtube videote tegemisega ja ta arvab, siis tuleks tegema seda nii, et see oleks tema jaoks majanduslikult kasulik. Selline "Mul on rasked ajad, palun aidake" jutt ei vii mitte kuhugi ju. Mõelgu parem läbi, kuidas see tööots talle raha sisse tooks. Võimalusi on n+1, alustades reklaamide müügiga ja lõpetades mingisuguse tehnikaettevõtette toodete esitlemiste ja ülevaadetega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine p*rse.

 

Kuule mõtle nüüd natuke. Ma ei ütle, et ta peaks lõpetama oma tegemise, aga kui ikkagi tõsine rahamure on käes, siis ta peaks ikka leidma aega tööd ka teha. Eriti arvestades, et tema videod on tegelikult täielik null. Tõesti nagu eelpool mainitud, ta ei editi neid, vaid need on täiesti tavalised gameplayd. Ta isegi ei rääki midagi naljakat peale sinna.

 

Tema kuulsus ja fanbase ongi minu arvates selle tulnud, et ta on üks väheseid eestlasi, kes teeb oma videosi HD-s ja tema kaudu saab odavamalt mänge.

 

Ja selle annetuse teemal veel nii palju, et okei.. Kui annetab inimene, kes on täisealine ja teenib ise raha, mille ta pärast ära loobib kuskile, siis minu pärast andku minna. Aga ma usun, et 80% inimestest on seal 10-15 aastased poisikesed, kes saadavad talle vanematelt lunitud kommiraha. Teiesugused tattnokad peaks kõigepealt proovima ise raha teenida ja siis seda mingi lunijatele edasi andma.

 

Küsi näiteks oma emmelt-issilt, palju teil kuus tuhhi kulub igast arvetele, söögile jne. ja siis proovi näiteks suvel üks kuu tööd tehes see summa kokku saada. Kui hakkama saad siis tunnistan tõesti, et olen sulle liiga teinu ja palun vabandust.

 

Ennem pole aga mõttet tulla rääkima, et annetus on vabatahtlik. Ega enamus vanemaid ei tea, kuhu nende kirstunaelad seda raha poetavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Otsigu vähemalt tööd, end of story.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta sai kuulsaks tänu sellele, et oli esimene eestlane, kes tegi videopõhiseid mängude ja arvutividinate ülevaateid. Siis sai kõvasti vaatajaid ning vaatas, et nüüd võib vähe lebomalt võtta ja hakkas hour one tegema. Nüüd teeb jube arve ülevaateid.


P<32C

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jep, ema korteris/emaga väga normaalne elada ei ole 30'ne aastaselt, eriti kui makse ei maksa selle eest.

 

Ema maksab kindlasti korteri üüri ning suures osas söögi ka kinni.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See teema ongi selline, et mis ta ise arvab endast 20 aasta pärast? Ta võib veel oma 5-10 aastat nii nibin nabin oma otsad kokku tõmmata, aga mis saab edasi? Elu lõpuni ta seda teha ei saa, see on kindel. Võiks nüüd mingi lisa võtta endale, et oleks mingigi kogemus tööga(Kasvõi poolekohaga töö!). Samas on võimalik luua ka oma lehekülg või pakkuda end kuskile komuuni, kust on ka võimalik teenida, mis seondub samuti tema tahtega videosi teha.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saab ka kodus/looduses trenni teha, jääb rohkem raha toidule.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oo[K]i[E];2377135']Inimesed ei lõpeta kirumist HDtaneli üle' date=' kuna paljud on lihtsalt kadedad, et tal on palju sube jne. Veame kihla, et 95% haterid on sellised, kes tööl ei käi .[/quote']

 

Tööl ei pruugi tõesti käia, käivad koolis.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Nice...homme kõnnib tänaval vastu rahulikult.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuule mõtle nüüd natuke. Ma ei ütle, et ta peaks lõpetama oma tegemise, aga kui ikkagi tõsine rahamure on käes, siis ta peaks ikka leidma aega tööd ka teha. Eriti arvestades, et tema videod on tegelikult täielik null. Tõesti nagu eelpool mainitud, ta ei editi neid, vaid need on täiesti tavalised gameplayd. Ta isegi ei rääki midagi naljakat peale sinna.

 

Tema kuulsus ja fanbase ongi minu arvates selle tulnud, et ta on üks väheseid eestlasi, kes teeb oma videosi HD-s ja tema kaudu saab odavamalt mänge.

 

Ja selle annetuse teemal veel nii palju, et okei.. Kui annetab inimene, kes on täisealine ja teenib ise raha, mille ta pärast ära loobib kuskile, siis minu pärast andku minna. Aga ma usun, et 80% inimestest on seal 10-15 aastased poisikesed, kes saadavad talle vanematelt lunitud kommiraha. Teiesugused tattnokad peaks kõigepealt proovima ise raha teenida ja siis seda mingi lunijatele edasi andma.

 

Küsi näiteks oma emmelt-issilt, palju teil kuus tuhhi kulub igast arvetele, söögile jne. ja siis proovi näiteks suvel üks kuu tööd tehes see summa kokku saada. Kui hakkama saad siis tunnistan tõesti, et olen sulle liiga teinu ja palun vabandust.

 

Ennem pole aga mõttet tulla rääkima, et annetus on vabatahtlik. Ega enamus vanemaid ei tea, kuhu nende kirstunaelad seda raha poetavad.

 

Tean küll palju maksud maksavad minu peres. Aga tõesti, mis paneb sind heitima, see, et ta tööl ei käi? Tahad teada miks tal vaatajad on? Tal on vaatamisi tohutult ja subscribereid, kuna inimestele meeldivad tema videod, miks ei ole siis teised youtuberid nii kuulsad? Ma ei mõista mis on nagu teie asi mida täiskasvanud mees teeb, ütlen ausalt välja, ega see alguses ka mulle ei meeldinud, aga ma olen hakanud asjadest aru saama. Eestlane ongi kade inimene ja kohe hakatakse teisi mustama ning ma vean kihla et päris paljudki kes seal ütlevad, et mine tööle on lihtsalt kadedad ja tahavad teiste videosi maha teha kuna endal pole ju sellist vahvat "tööd"? Kutt on teinud 2 aastat videosi, mulle pakkunud vaatamist mitmeks päevaks ja ta ei ole mitte sentigi varem selle eest küsinud, enne oli mingi annetus kampaania aga see selleks, nüüd kui ta küsib lihtsalt 1€ oma vaatajatelt ja see on vabatahtlik, siis kurat kas see on sinuarvates palju küsitud 2 aasta eest? Ja mille poolest see kerjamine on? Mina küll aitaks Tanelil oma unistusega pürgida kõrgemale.

 

Ei näe põhjust lambist sellist sitta korraldada.

 

Jep, ema korteris/emaga väga normaalne elada ei ole 30'ne aastaselt, eriti kui makse ei maksa selle eest.

 

Elab üksi ja see pole üürikorter.

 

Ema maksab kindlasti korteri üüri ning suures osas söögi ka kinni.

 

Elab üksi ja see pole üürikorter.

 

#Nohardfeelings, aga mulle ei meeldi lihtsalt see jama, arvake mis tahate minust.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ta käiks tööl hommikust õhtuni siis tal ei jääks videode tegemisele eriti aega , Tanel leidis omale sponsori ja mida rohkem ta videode tegemise peale pühendub siis seda rohkem vaataijaid ju tuleb??? - Loogiline.

 

HDtanel ise ütles ka, et see ongi tema töö.

Ja ta ei käsi kellegil sunniviisil annetada, heatahtlikud inimesed on alati teretulnud igalpool.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Woooooo go taneeeel


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üleeuroopalisi vahistamisordereid välja andev Soome ametkond ei tööta nädalavahetustel, mistõttu on anti see order välja alles esmaspäeval.

Vanglapuhkuselt naasmata jätmine ei ole kuritegu, mistõttu on Pönkä kohta välja antud vaid naasmata jätmise teada, mis raskendab otsinguid märkimisväärselt. Politseil ei ole volitusi sunnimeetmeteks, näiteks tema telefoni pealtkuulamiseks.

 

Ma tahaks küsida, mida kuradit? Eriti fun oleks, kui ta jõuaks kedagi selle ajaga ära tükeldada. Tervist seadused! :)

 

Laibatükeldaja on jooksus ning politseil pole õigust isegi telefoni pealtkuulata??? See kuulub juba kõigi aegade huumori kullavaramusse...
Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Elab üksi ja see pole üürikorter.

 

"Tegelikult oleks mul vaja ka siin korteri eest maksta, aga kuna mul on väga lahke ema, kes lubab mul siin korteris elada, siis õnneks ma hetkel ei pea selle eest tasuma." - Ehk kutt elab ema korteris, sentigi maksmata ning prolly ema maksab oma soome palga eest ka kommunaalid kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.