Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

kui pewdiepie nii palju raha saab, siis miks ta ise ei donatenud sinan charitywater.org. kokku saadi ju 250k

 

Kokku saadi üle 400k, Pewds pani 10k sinna. Enamus rikkurid hoiavad just võimalikult palju kokku, ega sa ise ka ei litiks sinna mingi 400k omast rahast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olin pewdiepie suht esimesi vaatajaid. Kunagi ta oli rääkinud, et tal polnud võimalust endale ja marziale jõulupuud osta. Vaadake teda nüüd. Kutt reisib tihti ja tal hea tehnika. Pmst youtubega teenib ikka sitaks.

 

Oota, sa tahad öelda sa vaatasid pewdiepied juba kui tal oli mingi paar subi? Hui usun ju ?


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olin pewdiepie suht esimesi vaatajaid. Kunagi ta oli rääkinud, et tal polnud võimalust endale ja marziale jõulupuud osta. Vaadake teda nüüd. Kutt reisib tihti ja tal hea tehnika. Pmst youtubega teenib ikka sitaks.

 

Pewds ja Cutei said üldse tuttavaks aasta peale Pewdsi youtubega alustamist, see aeg oli tal juba suurem fanbase olemas(mitte nii suur nagu ta hetkel küll on aga suur ikka), dont know what u on about do be honest.

Ehk mõtled tema esimest tüdrukut keda ta youtubes oma fännidele tutvustas, siis oli tal väike fanbase.

 

Ma ise olen jälginud teda aastake, The Last of us seeriaid oli mega fun jälgida.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pewds ja Cutei said üldse tuttavaks aasta peale Pewdsi youtubega alustamist, see aeg oli tal juba suurem fanbase olemas(mitte nii suur nagu ta hetkel küll on aga suur ikka), dont know what u on about do be honest.

Ehk mõtled tema esimest tüdrukut keda ta youtubes oma fännidele tutvustas, siis oli tal väike fanbase.

 

Ma ise olen jälginud teda aastake, The Last of us seeriaid oli mega fun jälgida.

Nojah marziaga olid nad suhtes 2011 aastal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mu arust pole see vend veeranditki oma subidest väärt. hdtanel on ka naljakam tbh

 

Minuarust on küll. Mulle küll ei meeldi need igast tõsisemad mängud mida ta ta teeb vaid just need väiksed, igast rage mängud ka jms. + mängud kus ta mängib koos cry ja / või cinnamontoastken-iga. Sammuti üks hea gaming kanal on Seananners. Seal saab lihtsalt sitaks nalja.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida siis töökojas ka leidus? Oli midagi suur ka, millega tekkis raskus vms? Juhtus midagi napp olukord ka?

 

Autod ja hulgaliselt tööriistu, värve jms. Nappe olukordi polnud, kuna tuli polnud müürist sinnani jõudnud, kuid oli palju vingu ja hingamine oli probleemne, aga kes ikka jõudis selle peale mõelda. 2 autot saime ilusti välja, 1 auto oli estakaadi peal, selle kättesaamiseks pidime hüdrovooliku puruks peksma. Gaasiballoonid sai kohe välja veetud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis autod olid?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
JeromeASF & FRANKIEonPC on tuntumatest ainukesed, keda jälgin. Pewdiepie pole kunagi vaatama kutsunud, kahtlane kutt on, olgu tal nii palju sube kui tahes.

[h=1]In Benja We Trust, In Bacca We Must![/h]

 

Äkki kellegil tuleb 2 mängu meelde. Üks oli siis selline Prince of persia sugune mäng kus pidid pmst ronima ja hüppama. Mäng oli kõrvaltvaates. Teiseks mänguks on ninja mäng. Mängu algus oli siis selline, et ta magas kuskil puu peal. Tänud

Muudetud liikme WrongDrums'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
JeromeASF & FRANKIEonPC on tuntumatest ainukesed, keda jälgin. Pewdiepie pole kunagi vaatama kutsunud, kahtlane kutt on, olgu tal nii palju sube kui tahes.

JackFrags + FRANKIEonPCin1080p ftw.

http://www.youtube.com/user/jackfrags/videos - Väga hea kvaliteediga trailerid, montaged jms. Lisaks pääseb paljudele mängudele/konsoolidele enne teisi ligi, seega üsnagi palju ainulaadset/haruldast contenti.

 

http://www.youtube.com/user/FRANKIEonPCin1080p/videos - Ülimalt kaasahaaravad walktrough seeriad + the best DayZ videod.

Muudetud liikme Winston'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teen JS harjutisi netis ja tekkis mingi imelik error asjas. Keegi rohkem oskaja äkki oskab aidata!

[spoiler=Kood]var balance = 20.97;

 

// Complete the condition in the ()s on line 4

if (balance > 10) {

// console.log() the balance minus 5 dollars

console.log(balance - 5);

} else {

// Just console.log() the balance

console.log("balance");

}

 

 

Peaks väljastama mulle siis 20.97-5 ... Kuid väljastab 15.96999999999. Ise ei taju enam :D.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sind DayZ huvitab, siis viska pilk RedReloaded kanalile. Alla 30k subi tal.

http://www.youtube.com/channel/UCngYFsBPmar6H2XA7dk9UZw

 

Ja DDG on ka päris hea kui DayZ kanalid tõmbavad, tal muidugi teisi mänge ka ja rohkem tactical player oma meeskonnaga, aga fun fun :)

//E: unustasin lingi panna, minu paha: http://www.youtube.com/user/TheDevildogGamer

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis autod olid?

 

Subaru politseiauto universaal, esiotsa laksuga

BMW X5 esiotsa laksuga

Mercedes-Benz Vito - miski mootoriveaga, sest käima ei läinud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

märksõnaga ninja leiab kindlasti.

BTW seda ninja mängu ma mingi kuukene tagasi vist pelasin, nostalgia tuli peale.

Mdu see teise mängu nimi oligi prince of persia, selle leiad vist y8.com ?


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.