Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul teises kanalis vaatamiste arv kasvab vaikselt, teenin iga päev keskmiselt 2$.

http://www.upload.ee/image/3636481/youtube_partnership_tuluprognoos.png

Kui 90$ koos, siis viiakse üle Google AdSense'le ning sealt edasi mu Swedbank pangakontole.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa mõtled kohe trenni all, et peab kuradi jõusaalis kangi lükkama v? Nice

 

Ega ta ei jooksegi ju lol. Kui sa natuke tema fitnessi uurinud, siis ta kange tõstabki.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

RWJ'st on kohe aru saada, millist raha youtube's võimalik teenida.

Esimesed videod, kutil on mingi lambi digikas, millega kaadreid üles võtab ning kõik toimub tal enda kodus, oli vist kahe toaline korter, mitte midagi erilist.

Nüüd, kus tal on suur äri sel asjal taga. Oma stuudio, kaamera meeskond, professionaalne editing crew jne jne.

 

Võttes arvesse, et google maksab iga 2 miljoni vaatamise pealt 9000$, RWJ'l on üle 2,6 miljardi vaatamise = teeb see peaaegu 12 miljonit $ ainult vaatamiste pealt...

Igapäev tuleb muidugi mingi paar miljonit vaatamist juurde.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Isegi Tapal ei saadeta õpetajaid otse ninaees put*i, seega väga palju vist puudu ei jää.

U full on mad?

 

 

Ole uhke enda üle, 13 aastane pätt.

Sa ära laima, sa ei tea mille pärast ma sinna sattusin, niiet ära siin sõima mind pätiks.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Neid küsimusi/teemasi on siin vahvlis ajal küll ja veel.

Otsi ringi, äkki saad mõne vastuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No räägi :D

 

Nagunii räägib, ta on uhke selle üle, et ta seal käib.

 

Ja HDTanel on ammu teada, et kutt on omakasu peal väljas.

20€ et temaga skypes räägida... bhah, ma parem maksan selle raha kuskil poes padja peale ja räägin oma padjaga, money well spent, saan õhtul pea pehmele padjale ka veel ja räägin kaua tahan.

 

Kutil on oma reklaamklippidega tegelev firma kus üks klipp maksab 1Keur ja kerjab tattidelt raha yuutuubis, naeruväärne tegelane.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagunii räägib, ta on uhke selle üle, et ta seal käib.

 

Ja HDTanel on ammu teada, et kutt on omakasu peal väljas.

20€ et temaga skypes räägida... bhah, ma parem maksan selle raha kuskil poes padja peale ja räägin oma padjaga, money well spent, saan õhtul pea pehmele padjale ka veel ja räägin kaua tahan.

 

Kutil on oma reklaamklippidega tegelev firma kus üks klipp maksab 1Keur ja kerjab tattidelt raha yuutuubis, naeruväärne tegelane.

 

Vastan sulle viimast korda siis rohkem ei viitsi sinuga vaielda, olen ma öelnud, et olen uhke, ja ei öelda õpetajatele roppusi näkku vaid õpilaskodu kasvatajatele, sest nad on küllaltki leebed, ja alati ei minda sp sinna, et oled mingi kakleja tüüp või ei oska õppida,


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagunii räägib, ta on uhke selle üle, et ta seal käib.

 

Ja HDTanel on ammu teada, et kutt on omakasu peal väljas.

20€ et temaga skypes räägida... bhah, ma parem maksan selle raha kuskil poes padja peale ja räägin oma padjaga, money well spent, saan õhtul pea pehmele padjale ka veel ja räägin kaua tahan.

 

Kutil on oma reklaamklippidega tegelev firma kus üks klipp maksab 1Keur ja kerjab tattidelt raha yuutuubis, naeruväärne tegelane.

see ei olnud nii, et pead 20€ maksma temaga skypes rääkimise eest. lihtsalt kui annetasid 20€, said rääkida temaga. oleks võinud ju lihtsalt raha võtta ilma ise midagi vastu andmata. kui välismaal saavad inimesed $500 annetusi, siis on küll "wow niec donation" a kui eestis keegi annetusi küsib siis on "omg pätt ja kaabakas petab inimestelt raha välja". ta teeb siiski päris palju contenti vaatajatele ja kõige selle kokku editimine võtab tohutult aega ja vaeva. eestis on tal kindlasti kõige paremad videod ning raha on ta ära teeninud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
see ei olnud nii, et pead 20€ maksma temaga skypes rääkimise eest. lihtsalt kui annetasid 20€, said rääkida temaga. oleks võinud ju lihtsalt raha võtta ilma ise midagi vastu andmata. kui välismaal saavad inimesed $500 annetusi, siis on küll "wow niec donation" a kui eestis keegi annetusi küsib siis on "omg pätt ja kaabakas petab inimestelt raha välja". ta teeb siiski päris palju contenti vaatajatele ja kõige selle kokku editimine võtab tohutult aega ja vaeva. eestis on tal kindlasti kõige paremad videod ning raha on ta ära teeninud.

 

At least...


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
last*

 

Mõtlesingi: "Ät liist"


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Haha parim vastus Tanelile :D

Aga Tanel ei tundu nutikas vend olevat, et nii raha kerjab. Minu jaoks maine kohe langeb kutil.

 

Ma ei arva nii :D

 

see ei olnud nii, et pead 20€ maksma temaga skypes rääkimise eest. lihtsalt kui annetasid 20€, said rääkida temaga. oleks võinud ju lihtsalt raha võtta ilma ise midagi vastu andmata. kui välismaal saavad inimesed $500 annetusi, siis on küll "wow niec donation" a kui eestis keegi annetusi küsib siis on "omg pätt ja kaabakas petab inimestelt raha välja". ta teeb siiski päris palju contenti vaatajatele ja kõige selle kokku editimine võtab tohutult aega ja vaeva. eestis on tal kindlasti kõige paremad videod ning raha on ta ära teeninud.

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://socialblade.com/youtube/user/PewDiePie

 

PewDiePie näol on seda teenimist vast kõige paremini näha, since ta kolib peaaegu iga kahe kuu tagant uude riiki/linna ja üldsegi mitte mingisugusesse odavasse elamisse.

 

http://socialblade.com/youtube/user/RayWilliamJohnson

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://socialblade.com/youtube/user/PewDiePie

 

PewDiePie näol on seda teenimist vast kõige paremini näha, since ta kolib peaaegu iga kahe kuu tagant uude riiki/linna ja üldsegi mitte mingisugusesse odavasse elamisse.

 

http://socialblade.com/youtube/user/RayWilliamJohnson

 

Täitsa put*is kus vennad teenivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga p*tsis, mis Pärnus toimus...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.