Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mu sõbranna venna eest olev sõber ajas ka, et on vaja käia ka kord sõjas, riiki aitamas ja muud sellist jama. Nüüd tuli nädal tagasi afganistanist- omal jalal ei liigu, homme op, arvatavasti ei aita ja võib endal jalal liikumisest unistada. Nüüd on ta isegi ajateenisutse vastu, vähe veel misioonidest.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimene riigikaitse tund oli täna, not bad :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
yo kuked

 

 

 

ou lohh sinusugused e-herod peavadki sinna minema, et vähegi puhkaks arvutist

 

 

Emme lubas nurgast ära?

 

 

 

2991234577.png

 

Lõpuks vähegi arvestatav nett.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Metsas luure, väliõppeid kus absoluutselt midagi ei toimu on ajateenistuses palju.

Tegevust on ainult luurele;

Tegevust on ainult vahimeestele;

//E: Unustasin, tegevust on ka sitaaugu kaevajatele(otseses mõttes, kaevatakse metsa auk ja sinna sa ka situd);

 

Ülejäänud tegelevad oma teemadega peale vahipostid(ringkaitse) tehtud on.

 

Ükski inimene pole mees, ennem kui ta aega teenimas pole käinud... Seda sa arvad, suht tegevusetu seis on kaitseliidus kui sa just kuskile anti-tanki pat. või mingi aparatuuri laaduriks vms. ei lähe, või kuhugile kus rohkem tegevust toimub.

Kui metsas formatsioonides kõndimine ja vajadusel kahe kolme paukpadruni laskmine teeb meheks siis on puccis teema.

See, et sa teed enda tehtud sita eest füüsilist on lihtsalt sinu sitt, ma ei ütleks küll, et seegi meheks teeb.

 

Mul ei ole ajateenistuse vastu midagi, aga eestis on ajateenistus pointless.

Selle ajateenistuse jooksul ei saa sa mitte midagi, pigem kuskil USA's aega teenida kus reaalselt on tegevust mitte eestis kus sa pead lastemänge metsas mängima, suurem osa pannakse nagunii jalaväkke = TEGEVUSETUS!

 

 

Isegi see kui sa kuskile jalaväe meedikuks saad siis seal ei ole muud kui veidi tuupimist, žansid, et keegi õppuste ajal viga saab on väiksed, ülejäänud aja saad mingit anne elustamisnukku pumbata.

 

Kui sa loodad ajateenistusest midagi karmimat leida siis oled liialt filme vaadanud või mõtled üle.

 

kõlad nagu oleksid just kui hiljuti käinud seal?


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2991260257.png

wifi.

 

Kuna elan maakohas, siis siin on täiesti märkimisväärne nett see. :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see on ikka väga loll jutt:)

Aga noh, vaidlema sellel teemal võibki jääda. Pole kool kellestki tarka teinud, ei tee ka kaitsevägi kellegist meest. Kõik on inimeses endas kinni.. Loll jääb ka koolis lolliks ja memmepoeg jääb ka kaitseväes memmepojaks.

Kurat thumbs up systeem ikki ei tööta...


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wut, Supra unbanned?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Woop woop

 

Genius mis selle kohta ütled?

 

TL : DR RSGP eest saab läbi mingi junni p2p osta in-game.

 

Lol gg jagex... Officially saad rsgp osta nüüd.

Muudetud liikme Viis'i poolt

viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bännist olen prii juba ligi aasta, tasusin võla ja asi jokk. Pole aga leidnud erilist põhjust naasmiseks, praegu olen lihtsalt läbi hüppamas :)

Alright then. :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Panna iOS 7 peale or not?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pidi nagu android olema.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõiki ühe puuga ka nüüd lüüa ei saa, nagu sa ütled "Kool ei tee kedagi targaks.". Mina pean silmas siiski enamvähem seda, et need kes siin päevast päeva internetis istuvad ja füüsiliselt tüdrukud on, neist võib ilusti asja saada.

Sellesuhtes jah, sul õigus. Sellest lähtuvalt olen ka mõelnud endamisi, et koolis võiks olla selline süsteem, et kes kuskil trennis regulaarselt käib, see võiks ka kehalisest kasvatusest vabastuse saada(keskkooli pean ainult silmas). Las käivad seal need, kes vabal ajal spordiga ei tegele. Vähendaks nende õppekoormusi ja ei teeks seda koolipäeva võib olla nii talumatult pikaks.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil odavalt 16GB mälupulka on müüa? Soovitavalt Tartu ning h2h / sobib ka post! *KIIRE*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.