Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Keegi mingit e-poodi teab kust saaks mingeid normaalseid cap-e osta ?

https://shop.surfhouse.ee/mehed-1/mutsid.html?cat=186

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis seal toimub:O?

 

Suurt midagi, vaikselt nokitsetakse nagu näha. Algul tuli üldise alla kleepuvate teemade muudatus, siis uudised ja nüüd hiljuti hakati ka TAGide kallal tegelema. Turu ja päevikute all näiteks on tagid on teemade ees jne. Keegi juhtkonnast mainis midagi, et varsti näete mis neil plaanis on. Arvatavasti mõeldi selle all ka League of Legendsit. Elame näeme.

Muudetud liikme Jay Rock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suurt midagi, vaikselt nokitsetakse nagu näha. Algul tuli üldise alla kleepuvate teemade muudatus, siis uudised ja nüüd hiljuti hakati ka TAGide kallal tegelema. Turu ja päevikute all näiteks on tagid on teemade ees jne. Keegi juhtkonnast mainis midagi, et varsti näete mis neil plaanis on. Arvatavasti mõeldi selle all ka League of Legendsit. Elame näeme.

 

no loodame, et tuleb midagi lahedat:D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

LoL on mul hetkel jah fookuses ning see plaan on seotud turniiridega. Keegi andis mulle hea mõtte ja ma olen seda oma peas vaikselt arendanud. Ehk saan järgmise nädala jooksul paar posti ka tehtud ning teie arvamust kuulata. Üldiselt on mul soov olla suurim eesti LoL foorum ning ma tahan selle saavutamiseks alguses luua korraliku baasi mida siis teised inimesed saavad kasutada arenemiseks.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LoL on mul hetkel jah fookuses ning see plaan on seotud turniiridega. Keegi andis mulle hea mõtte ja ma olen seda oma peas vaikselt arendanud. Ehk saan järgmise nädala jooksul paar posti ka tehtud ning teie arvamust kuulata. Üldiselt on mul soov olla suurim eesti LoL foorum ning ma tahan selle saavutamiseks alguses luua korraliku baasi mida siis teised inimesed saavad kasutada arenemiseks.

tundub tulevat midagi vägevat!


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jälle müritab..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LoL on mul hetkel jah fookuses ning see plaan on seotud turniiridega. Keegi andis mulle hea mõtte ja ma olen seda oma peas vaikselt arendanud. Ehk saan järgmise nädala jooksul paar posti ka tehtud ning teie arvamust kuulata. Üldiselt on mul soov olla suurim eesti LoL foorum ning ma tahan selle saavutamiseks alguses luua korraliku baasi mida siis teised inimesed saavad kasutada arenemiseks.

Mõte meeldib, kuna ikkagi areng ju! Aga siiski, vabaaja foorum oli ju :(


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõte meeldib, kuna ikkagi areng ju! Aga siiski, vabaaja foorum oli ju :(

Alati on see vabaaja foorum esimesena. Lihtsalt ma olen ise ka nn. "gamer" ja ma näen vahvlit vabaaja foorumina mänguritele. Peale selle toovad mängud kiiremini ja rohkem aktiivseid kasutajaid kui niisama vabaaeg kes siis aja jooksul muutuvad aktiivsemaks ka mujal. Parim näide on meie foorum ja RS.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5 minuti pärast hakkab Bolt jooksma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LoL on mul hetkel jah fookuses ning see plaan on seotud turniiridega. Keegi andis mulle hea mõtte ja ma olen seda oma peas vaikselt arendanud. Ehk saan järgmise nädala jooksul paar posti ka tehtud ning teie arvamust kuulata. Üldiselt on mul soov olla suurim eesti LoL foorum ning ma tahan selle saavutamiseks alguses luua korraliku baasi mida siis teised inimesed saavad kasutada arenemiseks.

 

võin küsida? kas see idee võib olla somehow minu ideega seotud?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.