Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jube, kuidas aeg venib kui mingit kindlat kellaaega oodata.. :fp:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaisa sa pildistad endiselt mingiseebikarbiga või oled digipeegli saanud?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust oli tal juba ammu digipeegel olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi jälgisin, siis ta pildistas mu arust mingi seebikaga. Vahepeal pole väga jälginud seega ei tea.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hai! Ma koolis õpsi arvutis :D


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@Silks suht sama siin, 4 tundi oli ainult ja sealt tegime tund pesapalli, 1 löögiga sain 4 pesa joostud (H)

-Kes 22. Mai Türile võistlustele, siis ilmselgelt näed mind seal odaviskes ja võibolla kaugushüppes, kuulitõukes & kettaviskes :)

 

 

//Krt mis toimub see aasta...niiiii päikselised ilmad, et paha hakkab :P

Saab jälle päikest võtta (Y)


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kaisa sa pildistad endiselt mingiseebikarbiga või oled digipeegli saanud?

Peegel juba nüüd pikka aega olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei, leidsin ka nüüd su teemast üles et D3100. Miks Nikon? Puht uudishimust, huvitav teada miks inimesed ühe või teise kasuks otsustavad.

 

Rahul muidu? Mis objektiivi kasutad?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mmm. Eelmine aasta käisin Tallinnas ja käisin just euronicsis neid uurimas, siis tuli müüja juttu tegema ja ma küsisin, mida tema soovitab. Kuna ta ise pidavat ka fotograafiaga tegelema, siis ta soovitas Nikonit. Kuu aega hiljem Tartus photopointi läksin, et soetada hoopis Canon, siis see müüja lihtsalt tegi Canonit nii maha. Et miks osta see kui 3korda kallim on parem. Aga milleks mulle see kallim kui ma olen algaja? No ja sealt tulin ma tulema ja teises poes ikkagi otsustasin Nikoni kasuks, mitte et photopointi müüja oleks mu suutnud ümber veenda..

 

Ma olen küll väga rahul, nüüd kui olen rohkem kohanenud.. :) Objektiiviks on 18-55mm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oi, tere Kaisaaa

Tere, tere! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei. Tegelt vist samas hinnaklassis suht vahetpole kas canon või nikon. Mõlemad sama kvaliteetsed. Lihtsalt pigem see, et kumb paremini käes istub, kummal nupud käepärasemad jms.

 

Ja see ka päris loll jutt, et miks osta kallim ja parem kui algaja jms. Kui ikka pidev huvi fotograafia vastu on ja varem juba olnud, siis võib ju kohe parema osta, pole tükkaega muret, et kere lahjaks jääb.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks see nii ongi.

Nädalavahetusel sai canonit käes hoitud, siis mulle oli see ikka väga ebamugav. Samas eks see ole harjumise asi. Nikoniga väga ära harjunud ja tundub palju mugavam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pigem jah see, et ära harjunud. Mul fotograafia vastu ammu huvi juba. Endale ostsin kaamera veebruaris vist alles ja tuttavate kaameraid varem näppinud ja nikon alati käepärasem tundunub, canoni kätte võtsin pärast nikonit, oli jumala võõras, aga samas kui pikk paus sees oli ja nüüd vaatamas ja katsumas käisin oli canon just see mis käepärasem oli. Ja noh muidugi mingi soodukas oli ka parasjagu, sain sama hinnaga parema kaamera. HD filmimisvõimalus oli üks mu kriteerium.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii armas.. :) aitäh!

 

Pigem jah see, et ära harjunud. Mul fotograafia vastu ammu huvi juba. Endale ostsin kaamera veebruaris vist alles ja tuttavate kaameraid varem näppinud ja nikon alati käepärasem tundunub, canoni kätte võtsin pärast nikonit, oli jumala võõras, aga samas kui pikk paus sees oli ja nüüd vaatamas ja katsumas käisin oli canon just see mis käepärasem oli. Ja noh muidugi mingi soodukas oli ka parasjagu, sain sama hinnaga parema kaamera. HD filmimisvõimalus oli üks mu kriteerium.

Mul on ka fotograafia vastu juba ammu huvi. Kunagi tegutses foorum nimega Fotonurk, siis sealt see huvi aina kasvas. Unistasin ikka oma peegelkaamerast, aga väga ei uskunud, et ma selle kunagi ka reaalselt saan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.