Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

A no selge. Vabateema. Mnjah.

Ju siis on normaalne, et selliseid asju internetis avarustes jagatakse! Pole asjadega kursis veel. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
A no selge. Vabateema. Mnjah.

Ju siis on normaalne, et selliseid asju internetis avarustes jagatakse! Pole asjadega kursis veel. :D

 

 

Kui ma warni ei saaks siis ma annaks sulle linke, mida kõike internetiavarustes jagatakse. Ja kui sind sellised asjad, mis siin postitatud on üllatavad, siis need asjad panevad sind ahastama.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eelnevalt sellele, mainis ta ,et elu on perses. Ta ei tunne millegi üle uhkust vaid vastas küsimusele.

 

Ilmselgelt ei tunne ta selle üle uhkust.

 

 

Küll aga tundsid sina uhkust enda tähelepanu vajadusega sõbra üle, kes krimis "nalja" tegi.

 

Sa ikka kohe üldse ei suuda. Ta oleks niivõinaa seda öelnud, isegi siis kui keegi poleks küsinud. Jah muidugi on elu perses 1 krim. asja pärast. Mis see sinu perset torgib mida mina teen? Mine nüüd ässa, kuidas sa mulle ära panid, sa oled nii lahe. Kus otsast see tähelepanu vajadus on? Annab päris kõvasti tunda, et sa oled ikka paraja puudega. Ja räägi enda eest. Ta ei ole sinu kutt, et tema eest räägid. Või on? :D

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ikka kohe üldse ei suuda. Ta oleks niivõinaa seda öelnud, isegi siis kui keegi poleks küsinud. Jah muidugi on elu perses 1 krim. asja pärast. Mis see sinu perset torgib mida mina teen? Mine nüüd ässa, kuidas sa mulle ära panid, sa oled nii lahe. Kus otsast see tähelepanu vajadus on? Annab päris kõvasti tunda, et sa oled ikka paraja puudega.

 

 

Miks sa ärritud.

 

Isegi kui ta oleks seda öelnud nii või naa. Mis alust on sul tema kallal nokkida? Miks sa arvad, et ta uhkust tunneb selle üle?

 

Elu võib väga kergelt olla perses 1 krim asja pärast. Sa ei saa eales riigi tööle selle tõttu, sõjaväkke. Samuti sulguvad mõne kooli uksed sinu ees. Samuti trahvid asjad.

 

Tean, et ta elab Soomes ja ta kavatseb sinna kooli minna. Kui ta on Eestisse sissekirjutatud ja talle pannakse nüüd elukohast lahkumise tõkend siis ei saa ta Soome tagasi ega ka kooli sinna.

 

1 krimka on piisav, et su elu muuta.

 

 

Ja kui su sõbral on vajadus esineda selle eesmärgiga, et telekasse pääseda siis on see tähelepanu vajadus.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ärritun? Mis alust sinul minu kallal nokkida on? See, et sa ei saa kunagisest teemast üle? Imelik inimene oled. Kui ta häbeneks seda siis ta poleks üldse sellest juttugi teinud. Mina ei ole ainuke kes nii arvab. Peale minu postitasid veel paar inimest selle kohta. Miks nemad sul hammaste vahele ei jäänud? Sellepärast, et sul on tungiv vajadus minu kallal nokkida.

 

Kas mu sõber käis pinda, et teda filmitaks? Ei, Krimi tegi seda ise vabatahtlikult. Ära tule seletama siia asjadest, millest sa ei tea.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ärritun? Mis alust sinul minu kallal nokkida on? See, et sa ei saa kunagisest teemast üle? Imelik inimene oled. Kui ta häbeneks seda siis ta poleks üldse sellest juttugi teinud. Mina ei ole ainuke kes nii arvab. Peale minu postitasid veel paar inimest selle kohta. Miks nemad sul hammaste vahele ei jäänud? Sellepärast, et sul on tungiv vajadus minu kallal nokkida.

 

Kas mu sõber käis pinda, et teda filmitaks? Ei, Krimi tegi seda ise vabatahtlikult. Ära tule seletama siia asjadest, millest sa ei tea.

 

 

Oeh. Kui sa midagi ei häbene siis tähendab see automaatselt, et oled selle üle uhke?

 

Jah tõsi ta on, et oleks võinud kellegi teise "ette võtta" aga sinu post just juhtis tähelepanu sellele, et ta uhkustab sellega, mida ta ju tegelikkuses ei teinud.

 

Ja kas su sõpra oleks filmitud, kui ta poleks endale ise tähelepanu üritanud tõmmata?

 

 

 

///EDIT

 

Ahjaa, minu "otsuse" langetamisel aitab see ka kaasa, et ma tean selle krimka tagamaid.

 

Ta oli valel ajal vales kohas. Viibis vale seltskonnaga ja sai ise ka selle eest pähe, samas ise ta midagi korda ei saatnud. Sealt ka tema nördimus asja suhtes.

 

 

Sa ikka kohe üldse ei suuda. Ta oleks niivõinaa seda öelnud, isegi siis kui keegi poleks küsinud. Jah muidugi on elu perses 1 krim. asja pärast. Mis see sinu perset torgib mida mina teen? Mine nüüd ässa, kuidas sa mulle ära panid, sa oled nii lahe. Kus otsast see tähelepanu vajadus on? Annab päris kõvasti tunda, et sa oled ikka paraja puudega. Ja räägi enda eest. Ta ei ole sinu kutt, et tema eest räägid. Või on? :D

 

Väga mage lüke. Ta on mu sõber, ma ei või teda kaitsta? Samamoodi kaitsed sina oma krimis olnud sõpra, mis tema on sinu kutt siis w?

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
welcome to 21st century, kus 16 aastased teevad suitsu ja lasevad kooli üle. sad

 

Kao peldikusse onama, "Lolcoaster".

Ei tea, tundud olevat 19-30 aastane vend, kes elab endiselt ema rahakoti peal ning istub 24/7 vahvlis.

Öelda pole midagi, siis TÕMBA NAHHUI.

 

rly.. ise ka aru saad mis sitta sa just kirjutasid v

 

Sorri.. täna ülbe. Ära tatsa mu ego peal.

Muudetud liikme Kent'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Fuck u.. school is for nerds like you. :)

 

Naljakas kui laps on lollakas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Yup, vanust sul üle 13 ei tunud olevat.

 

Selge pilt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
his "special time of the month" saabus?

maakeeli 'päevad'?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis selle oksa nii laiali ajas siis :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis selle oksa nii laiali ajas siis :D

 

Fuck u.. school is for nerds like you. :)

 

see ilmselt


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Naised on viimane asi, millepärast peaks üks korralik klemm oma tuju alla laskma :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõnda naljakat/hämmastavat videot paluks. :)

 

Kuula parem mussi


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.