Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Njaa Hello Kitty hea klots.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

S2 on lebo klots :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
S2 on lebo klots :)

 

Ma plaanin ka osta seda. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma plaanin ka osta seda. :)

 

Mul on juba olemas :flapper:

Eriti meeldivad mp3 funktsioonid mis eritellimusega juurde lasin teha.

mp3 mängijas olles teeb hello kitty strippi.

 

Rahaväärt telefon.

Sellenimel laseks isegi kuuli pähe.

 

Endaoma sain hiinast. Teie?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nonoh kohevarsti 10k lehti täis. Tuleb täna?


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soovitan soojalt seda telefoni, see on oma hinda kindlasti väärt.

 

jeah, vaatasin s2 ja s3 aga otsustasin s2 sest see paistab rohkem ärimehe telefonina, s3 rohkem nagu lastele võinii. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelikult on nii et, targutada võib igaüks, aga kus oli põhjendus? Esimesel lehel on kirjas, et KOOS PÕHJENDUSEGA.

Vahet pole, las ta jääda, kuid niimoodi ei saa ta elusees selgeks, mida tähendab see, kui teemas on öeldud, mida nõutakse postitamise puhul.

 

Tõsi, ka mina leian, et see postitus ei väärinud tegelt warimist. Üritan antud uue moderaatoriga rääkida sellest.

Võite alati ühendust võtta, kui arvate, et teile on ebaõiglaselt warni pandud. Tehke seda palun ainult siis, kui asi puudutab TEID. Muidu läheks asi käest ära. Aitan meeledi.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina olen küll üldiselt rahul sellega, ei kahetse et sai ostetud, absoluutselt mitte.

Soliidsed nahast kaaned ka ümber, magnet kinnitusega & asi näeb väga viisakas välja :)

 

Ma plaanin ka osta seda. :)

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Koolis mingi kahtlane teema, kõik peavad arsti juurdse minema. Uurib seal igast imelikke asju nagu ma kuulsin, vaatab kas oled lampjalg, uurib selga, kaalub värgid särgid. Ning peab täitma mingit ankeeti selle kohta kui tihti jood kas narkootikume tarvitad ja värki. Hea, et ma täna ei jõudnud sinna muidu oleks vererõhk suht kõrge olnud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul ka vererõhuga probleemid, ärritun kergemini kui teised(mitte netiavarustes).

Ma kardan et ma ei saa sõjaväkke ka tänu sellele probleemile, ning kohvi joomist olen pidanud tänu sellele piirama hakkama.

 

Koolis mingi kahtlane teema, kõik peavad arsti juurdse minema. Uurib seal igast imelikke asju nagu ma kuulsin, vaatab kas oled lampjalg, uurib selga, kaalub värgid särgid. Ning peab täitma mingit ankeeti selle kohta kui tihti jood kas narkootikume tarvitad ja värki. Hea, et ma täna ei jõudnud sinna muidu oleks vererõhk suht kõrge olnud :D

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koolis mingi kahtlane teema, kõik peavad arsti juurdse minema. Uurib seal igast imelikke asju nagu ma kuulsin, vaatab kas oled lampjalg, uurib selga, kaalub värgid särgid. Ning peab täitma mingit ankeeti selle kohta kui tihti jood kas narkootikume tarvitad ja värki. Hea, et ma täna ei jõudnud sinna muidu oleks vererõhk suht kõrge olnud :D

Eelmisel aastal oli meil koolis sama teema, üldiselt 10. klassis või siis kutsekates esimesel kursusel tehakse see kontroll ära, süsti peaksid ka saama. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
13 lehte küll mitte.

 

/ Ei saa ka mainimata jätta kui ego on ColdWind'i aktivisti taotlus.

 

Kuidas ego :)?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
s3 on välimuselt nagu seebikarp, see on juba minu jaoks üks suur miinus.

 

jeah, hea suur ekraan ja palju muud huvitavat aga mind häirib jubedasti välimus ning sellepärast ka loobun ja otsustan s2 kasuks. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul ka vererõhuga probleemid, ärritun kergemini kui teised(mitte netiavarustes).

Ma kardan et ma ei saa sõjaväkke ka tänu sellele probleemile, ning kohvi joomist olen pidanud tänu sellele piirama hakkama.

 

Mul vererõhk tavaliselt juba selline kõrgema pool olnud aga laup käisin joomas ja eile jõin ka ning see poleks kena vaatepilt olnud ma arvan, kohvi olin ka kulistanud korralikult :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koolis mingi kahtlane teema, kõik peavad arsti juurdse minema. Uurib seal igast imelikke asju nagu ma kuulsin, vaatab kas oled lampjalg, uurib selga, kaalub värgid särgid. Ning peab täitma mingit ankeeti selle kohta kui tihti jood kas narkootikume tarvitad ja värki. Hea, et ma täna ei jõudnud sinna muidu oleks vererõhk suht kõrge olnud :D

 

Mis klass?

Mulle tehti seda @ 7 klass

 

Telefoni kohapealt.

Ise tellisin täna hiinast odavama margi. Kardan, et läheb kiirelt katki.

Sellest hoolimata sex


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis klass?

Mulle tehti seda @ 7 klass

 

Telefoni kohapealt.

Ise tellisin täna hiinast odavama margi. Kardan, et läheb kiirelt katki.

Sellest hoolimata sex

 

 

11 klass

 

Vot see on mõnus!!!

http://soundcloud.com/uku-arop/suur-papa-silm-lahti-maga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.