Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Me ükspäev jõime kolmekesi 4L viina ära. Pealekaks oli kaevuvesi.

Ja siis me olime nii purjus et läksime suuri mehi peksma. Pärast tuli politsei ja nad said ka peksa!!!

 

Flame me :)

 

Mis me peaks nüüd naerma? Oleks siis mingi loov tekst olnud, aga ei täiesti lamp. Häbista end siis pealegi.

 

 

Viimasel ajal, mulle see vahvli keskkond üldse ei meeldi. Midagi tuleks ette võtta, see idiootne ila hakkab juba pinda käima. Ma ei ole nii lihtne inimene, et seda lihtsalt ignoreerida. Aga tundub, et muud üle ei jää.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis me peaks nüüd naerma? Oleks siis mingi loov tekst olnud, aga ei täiesti lamp. Häbista end siis pealegi.

 

 

Viimasel ajal, mulle see vahvli keskkond üldse ei meeldi. Midagi tuleks ette võtta, see idiootne ila hakkab juba pinda käima. Ma ei ole nii lihtne inimene, et seda lihtsalt ignoreerida. Aga tundub, et muud üle ei jää.

Ära tee lihtsalt välja sellistest kes sulle ei meeldi. Kõige lihtsam. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma katsetasin, et kas minu kui tavaliikmega hakatakse plärisema. Tundub et suurem vihm jääb ära, ja selleasemel saan kuulda sinu hädaldamist, kuna sulle ei sobi see ja sulle ei sobi too


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma katsetasin, et kas minu kui tavaliikmega hakatakse plärisema. Tundub et suurem vihm jääb ära, ja selleasemel saan kuulda sinu hädaldamist, kuna sulle ei sobi see ja sulle ei sobi too

 

Noo see on ilmselge troll. Sellise asja testimiseks, peaksid sa midagi vähe usutavamat kirjutama. Ma reageerisin selliselt, kuna arvasin, et sa üritasid mingit lolli nalja teha. Ja arvata on, et kõik oma lõuad koomal hoiavad, kui sellisest asjast juttu tehakse sellises kontekstis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
elukõva tulla foorumise rääkima "ah sry olin segi, ei teadnud mida kirjutan"

Ilmselgelt ma tulin siia foorumisse nüüd mängima kõva mees, et olen natuke alkoholi pruukinud. Ma ei saa aru, miks te kõik kohe turja hüppate? Midagi muud teha pole siis ära võta sõna, palun.

Ja btw, see veits vintis oli sellekohta, et ma suutsin kuidagi oma küünarnukile haiget teha.

Eks ikka juu, nüüd veel eriti kui ta sai isa koduõllelt vahtu juua.

Sina ka, samasugune. Endaarust geenius tuleb välja, hakkab siin isatsema. On vaja seda? Tõesti, otsi targem tegevust seriously. See on vabateema ja siin pole vaja mingit sitta suust välja ajada.

Lahe on see, et kui näiteks Loom ütles, et ta on kergelt joogine, siis ei mölisenud keegi. Kui keegi, kes pole juhtkonnas ega eeskujulik seda ütleb, siis on järjekordselt mõttetu wannabe ehero? Wheres the fucking logic?

Täpselt, keegi tajub midagi siin. Aitäh. :)


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Idioodi muljet ma endast näidata ei tahtnud, kuid kukkus vist nii välja.

Eks peab siis mõni teine kord proovima kui Vabateema maha on jahtunud


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

omg kui palav, varsti peole ka..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi ei tea kust saab eesti subtiiterid siis the dictatorile või american reunionile?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://vahvel.net/showthread.php?148145-Embleemide-taotlus/page6

 

Lol... lihtsalt lükatakse arutelu kinni tagasiside teemas, tõin idee välja, poolthääli oli, aga foorumi nina ei suvatsenud isegi vastata... Suhtumine on hea. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lahe on see, et kui näiteks Loom ütles, et ta on kergelt joogine, siis ei mölisenud keegi. Kui keegi, kes pole juhtkonnas ega eeskujulik seda ütleb, siis on järjekordselt mõttetu wannabe ehero? Wheres the fucking logic?

 

Jou, mis teed?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
http://vahvel.net/showthread.php?148145-Embleemide-taotlus/page6

 

Lol... lihtsalt lükatakse arutelu kinni tagasiside teemas, tõin idee välja, poolthääli oli, aga foorumi nina ei suvatsenud isegi vastata... Suhtumine on hea. :P

 

lol... lihtsalt lükkasin arutelu kinni tagasiside teemas, muudatused mis varasemalt olid plaanis olid tehtud ning isegi teemad nendest, aga foorumi ninana ei suvatsenud sinna isegi vastata... Suhtumine on hea. :P


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi täna jalkat ka vaatab:D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi täna jalkat ka vaatab:D?

 

Kindalsti:D.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Irw Saksamaa võidab kindlalt kuigi Kreeka poolt:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jou' date=' mis teed?[/quote']

 

Jou, käisin poes, tõin jogurtit, nüüd söön seda. Maitseb hästi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja ongi keskharidus käes. Jalkat tahaks juba vaadata.. :P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lahe on see, et kui näiteks Loom ütles, et ta on kergelt joogine, siis ei mölisenud keegi. Kui keegi, kes pole juhtkonnas ega eeskujulik seda ütleb, siis on järjekordselt mõttetu wannabe ehero? Wheres the fucking logic?

 

siia satub harva


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui igav hakka jalgpalli vaatama ja võta õlut kõrvale:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.