Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hmm, kell 19:00 algab kmk tv3'st. Edasi mai teagi mida vaadata. Tõmban endale mindagi alla netist, mida vaadata.

Oskab keegi midagi soovitada?

 

Karm mitu õlle sees on? Kättemaksukontor hakkas 19:30

Muudetud liikme Jason'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Karm mitu õlle sees on? Kättemaksukontor hakkas 19:30

 

1 õlle aga atm käib ju juba:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Isegi moderaatorid poolt seal teemas, mille algatasin...

 

Ma parem ei ütle, mis mulje mul sinust, kui inimesest, hetkel on. Ma ei tule vahvlisse selleks, et lugeda kellegi nutulaulu. Kindalasti Henry teab, mida ta teeb ning ma julgen 100%-se kindlusega väita, et see sinu halamine ei lähe talle karvavõrdki korda. Kui sa arvad, et suudaksid paremini, siis palun väga lase käia. Tee uus foorum jne. Reaalselt, miks inimestele need embleemid ette jäävad. Tahaks ka endale Lamba embleemi :D, aga ma ei hakka selle pärast teemat tegema. Kadedus on ikka jube asi, kuid kahjuks on see eestlastel nii veres, et sellest ei saa parima tahtmise korral ka lahti.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Logic, miks sinu arust on selline alamfoorum nagu " Tagasiside " ? Praegu sa tõestasid just, et igaühele pole eeskujuliku embleemi vaja, järeldused tee ise. :)

 

Vabandust, aga see ei ole mingi tagasiside. Tagasiside eeldus on see, et tahetakse midagi muuta, paremaks teha. Sinu teema on üks suur halamine ja see ei muuda mitte kuidagi Vahvlit paremaks.

 

// Kui sul on edasisi pretensioone, siis minu postkast on suhteliselt tühi ja aega mul on, võid mu msn ka lisada, kui soovid pikemalt vestelda sel teemal.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tirisin siis endale selle uue American Pie... Mingi American Pie: Reunion oli. Kõik vanad tegelased platsis.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Logic, tagasisideks pakkusin, et foorumi embleemid ei kaotaks oma tähtsust, kui nii jätkub pole kellegil enam tahtmist neid saada. Ja kadeduse koha pealt - mina pole isegi avaldus teinud, mis kadedus see on kui kõigil on võimalus proovida? Sinul soovitaks lugeda korralikult Hr. Eeskujulik, ma kirjutasin, et pole kavas isegi kandideerida, kadedusest ära tule mulle rääkima.

 

Sina alustasid, kui soovid ise rääkida, lisa mind või vasta, mina ei liiguta selleks lillegi.

Mäletan natuke varasemast ajast sind, olid tagasihoidlikum ja normaalsem, koos embleemiga tõusid ka sina ja sinu mõtteviis, no offence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vabandust, aga see ei ole mingi tagasiside. Tagasiside eeldus on see, et tahetakse midagi muuta, paremaks teha. Sinu teema on üks suur halamine ja see ei muuda mitte kuidagi Vahvlit paremaks.

 

// Kui sul on edasisi pretensioone, siis minu postkast on suhteliselt tühi ja aega mul on, võid mu msn ka lisada, kui soovid pikemalt vestelda sel teemal.

 

Hetkel kes siin viriseb, oled sina. Stenka avaldas arvamust, milleks talle kohe turja hüpata? Alati ei ole kõik kadeduses kinni.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Logic, tagasisideks pakkusin, et foorumi embleemid ei kaotaks oma tähtsust, kui nii jätkub pole kellegil enam tahtmist neid saada. Ja kadeduse koha pealt - mina pole isegi avaldus teinud, mis kadedus see on kui kõigil on võimalus proovida? Sinul soovitaks lugeda korralikult Hr. Eeskujulik, ma kirjutasin, et pole kavas isegi kandideerida, kadedusest ära tule mulle rääkima.

 

Sina alustasid, kui soovid ise rääkida, lisa mind või vasta, mina ei liiguta selleks lillegi.

Mäletan natuke varasemast ajast sind, olid tagasihoidlikum ja normaalsem, koos embleemiga tõusid ka sina ja sinu mõtteviis, no offence.

 

Mõistlik jutt.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hetkel kes siin viriseb, oled sina. Stenka avaldas arvamust, milleks talle kohe turja hüpata? Alati ei ole kõik kadeduses kinni.

 

Vabandus, aga mul ei ole siin millegi pärast viriseda. Minu arust ei ole praegusel süsteemil midagi viga ja ei saa lihtsalt aru, miks kõik järsku mingite embleemida pärast mures on. Mis ajast on need embleemid ja foorumis aja veetmine nii lähedalt seotud? Mina käin siin siiski selleks, et äriga tegeleda ja huvitavaid teemasid lugeda. Kui juhatus leidis, et minu tegevus on eeskujulik, siis palun väga. Kui ei oleks olnud võimalus kandideerida, siis suht 100%-se kindlusega võin öelda, et mul ei oleks rohkem embleeme kui Annetaja oma ning neid ei oleks ka tulevikus juurde tulnud (v-o Moderaator tuleks kõnealla :D ). See teema on lihtsalt mõttetu, kui korra mõtlema hakata. Ei tee need embleemid foorumit paremaks ega halvemaks, lihtsalt nagu ma ütlesin, mängu tuleb kadedus, et näe temal on ja mul ei ole.

Ma võin hea meelega antud teemal edasi vestelda, lihtsalt kahju, et chat süsteemi hetkel ei ole.

 

 

Logic, tagasisideks pakkusin, et foorumi embleemid ei kaotaks oma tähtsust, kui nii jätkub pole kellegil enam tahtmist neid saada. Ja kadeduse koha pealt - mina pole isegi avaldus teinud, mis kadedus see on kui kõigil on võimalus proovida? Sinul soovitaks lugeda korralikult Hr. Eeskujulik, ma kirjutasin, et pole kavas isegi kandideerida, kadedusest ära tule mulle rääkima.

 

Sina alustasid, kui soovid ise rääkida, lisa mind või vasta, mina ei liiguta selleks lillegi.

Mäletan natuke varasemast ajast sind, olid tagasihoidlikum ja normaalsem, koos embleemiga tõusid ka sina ja sinu mõtteviis, no offence.

 

Ma ei postita teemadel, milles ma kindel ei ole /ei oma kindlat seisukohta. Antud teemal on mul väga kindel arvamus kujunenud ning palun selgita, miks ma enne oma arvamuse välja ütlemist "normaalsem" olin. See "Hr. Eeskujulik" oli küll väga tarbetu. Täpselt selliste kommentaaride pärast ei ole nii mõnigi isik antud teemal sõna võtnud. Nii ütleb vähemalt minu loogika. V-o eksin, ei ole siiski selgeltnägija.

Ma ei taha sind kuidagi solvata, aga "Sina alustasid", really?

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arvates on see embleemide teema päris arukas. Mulle ka ei istu üldiselt, et neid eeskujulike nii palju on. Kutsu seda kadeduseks või millekski muuks, aga nii see on. Kui neid eeskujulike juba liiga paljuks läheks, siis enam paljud ei üritakski sinna poole püüelda ja ei käituks äkki nii hästi, sest embleemil poleks enam seda tähendust, mis tal oli siis kui ta oli vähematel inimestel..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõesti, embleemid on tegelikult üsna klounindus siin, et inimesed korralikult käituksid ja poeksid suurematele isadele.

Loomulikult ei räägi ma pühast "troll" embleemist.

 

Ütleksin sama mida logitec: ma olen siin ainult äri pärast, ja kui mõni huvitavam teema silma jääb siis ka postitan sinna


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu arvates on see embleemide teema päris arukas. Mulle ka ei istu üldiselt, et neid eeskujulike nii palju on. Kutsu seda kadeduseks või millekski muuks, aga nii see on. Kui neid eeskujulike juba liiga paljuks läheks, siis enam paljud ei üritakski sinna poole püüelda ja ei käituks äkki nii hästi, sest embleemil poleks enam seda tähendust, mis tal oli siis kui ta oli vähematel inimestel..

 

Ma ütlen nüüd midagi väga kulunud, aga foorumites ei peaks käima selleks, et püüelda embleemida saamise poole. Käi koolis, saa väga hea haridus, naine, pere, lapsed jne. See on midagi mille poole peaks püüdlema. Lihtsalt v-o minu jaoks ei ole Vahvel nii tähtis nagu teile ja ma ei väidagi, et kõik peavad mõtlema nagu mina. Minul on omad sihid ja arusaamad, teil omad. Lihtsalt see teema nende embleemida ümber tundub mulle nii ebavajalik ja kindlasti ei juhtu Vahvliga midagi, kui embleeme edasi jagatakse. Nagu ma omast kogemusest tean, siis pärast Eeskujuliku embleemis saamist olen ma rohkem jälginud, mida ma postitan. Kui see toimib teise puhul samamoodi, siis on see ainult hea.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ütlen nüüd midagi väga kulunud, aga foorumites ei peaks käima selleks, et püüelda embleemida saamise poole. Käi koolis, saa väga hea haridus, naine, pere, lapsed jne. See on midagi mille poole peaks püüdlema. Lihtsalt v-o minu jaoks ei ole Vahvel nii tähtis nagu teile ja ma ei väidagi, et kõik peavad mõtlema nagu mina. Minul on omad sihid ja arusaamad, teil omad. Lihtsalt see teema nende embleemida ümber tundub mulle nii ebavajalik ja kindlasti ei juhtu Vahvliga midagi, kui embleeme edasi jagatakse. Nagu ma omast kogemusest tean, siis pärast Eeskujuliku embleemis saamist olen ma rohkem jälginud, mida ma postitan. Kui see toimib teise puhul samamoodi, siis on see ainult hea.

 

True story.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Trolli embleem ongi püha.

 

 

611853-mother-of-god-meme.jpg[

kui nägin seda embleemi, siis 'i wus liek'


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rustonia ütles õige lause, keegi ei taha selle poole enam püüelda, kui "pooltel" foorumlastel see juba käes on - SEE MUUTUB TÄHTSUSETUKS! Logicule ma ei suuda selgeks teha enda mõtet, aga Rustonia sai aru ja ütles väga mõistliku lause juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ütlen nüüd midagi väga kulunud, aga foorumites ei peaks käima selleks, et püüelda embleemida saamise poole. Käi koolis, saa väga hea haridus, naine, pere, lapsed jne. See on midagi mille poole peaks püüdlema. Lihtsalt v-o minu jaoks ei ole Vahvel nii tähtis nagu teile ja ma ei väidagi, et kõik peavad mõtlema nagu mina. Minul on omad sihid ja arusaamad, teil omad. Lihtsalt see teema nende embleemida ümber tundub mulle nii ebavajalik ja kindlasti ei juhtu Vahvliga midagi, kui embleeme edasi jagatakse. Nagu ma omast kogemusest tean, siis pärast Eeskujuliku embleemis saamist olen ma rohkem jälginud, mida ma postitan. Kui see toimib teise puhul samamoodi, siis on see ainult hea.

Ma ei ole väitnud, et käin foorumis sellepärast, et embleeme saada. Sama võib öelda sinu äri kohta siis ju, et foorumis ei pea käima ainult selleks, et äri teha ja kaotame seega tehingute süsteemi ära. Käi koolis, tee oma firma ja teeni raha:D.. Minu jaoks on foorum täpselt nii tähtis nagu seda on kõik teised leheküljed, kus ma aega veedan.

See on küll tõsi, et pärast embleemi saamist ikka mingit härjaila suust välja ajada ei taha. Aga eks juhtkond teeb ise oma otsused ja las igaüks jääb oma arvamuse juurde ;) . Rahu, ainult rahu....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes siis kuhu jaanipäeva tähistama läheb ka? Ise plaanis Keila kanti selleks ajaks minna, eks seal ikka midagi toimub.

 

 

 

Ma ei ole väitnud, et käin foorumis sellepärast, et embleeme saada. Sama võib öelda sinu äri kohta siis ju, et foorumis ei pea käima ainult selleks, et äri teha ja kaotame seega tehingute süsteemi ära. Käi koolis, tee oma firma ja teeni raha:D.. Minu jaoks on foorum täpselt nii tähtis nagu seda on kõik teised leheküljed, kus ma aega veedan.

See on küll tõsi, et pärast embleemi saamist ikka mingit härjaila suust välja ajada ei taha. Aga eks juhtkond teeb ise oma otsused ja las igaüks jääb oma arvamuse juurde ;) . Rahu, ainult rahu....

 

Ma ütlesin selgelt välja, et ma käin siis foorumis äri ja huvitavate teemade pärast, antud tehingute süsteem on parim variant või soovid scammimiste arvu tõusu? See, et juhtkond otsustas, et ma olen Eeskujuliku embleemis väärt, on kõigest positiivne ning järelikult olen ma midagi õigesti teinud (nalja viluks neid embleeme nüüd ka päris ei anta, Trolli ja Lamba embleemida jätame välja :D ).

 

Ma saan väga hästi aru, et see sul naljaga pooleks postitus, aga no kuskilt pean ma ju natuke praktikat ka saama ning Runescape äri oleks teoorias võimalik igati seaduslikuks vormistada. Minu silmis oled sa täiesti okei. Postitused on sisukad ja mõtlemine tundub ka paigas olema. Lase julgelt samamoodi edasi, lihtsalt inimeste mõtted ei kattu alati ja väikseid lahkarvamusi tuleb ikka vahest ette.

 

Eks ma olin algul natuke emotsionaalne ka, kuna lugesin 4 lk jagu postitusi, kust jäi mulje, et kogu Vahvlis käimise mõte on endale embleeme hankida. Aga aitab sellest teemast, eks juhtkond peab ise otsustama, mida nad teevad.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Logic on liiga kinnine. Mõned inimesed lihtsalt ei suuda leppida teistega ja suruvad oma arvamus nii tugevalt peale, et sellest tekib konflikt. Ja seda milleks? Ei Stenkal ega Logicul ei ole mõtet, üksteisele arvamust nii tugevalt peale suruda. Tuleb leppida, et arvamused on erinevad, aga mitte valed.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.