Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ise mõtlesin seda vaatama minna ,tõesti nii sitt?

 

Hoia jahm raha endale. See film ei ole midagi väärt. Ainult mingi jumalate värk. Peab koguaeg peaga mõtlema mis edasi juhtub. Suht pointless, et raiskasin 6euri.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eeskujulikud, moderaatorid ja administraatorid vist ei viitsi neid avaldusi vaadata, päris vaikne on see alateema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sinna ei või ju kirjutada seega kirjutan siia mis sellest arvan.

http://www.vahvel.net/showthread.php?146217-s0wh4t-K%FCsija-suu-pihta-ei-l%F6%F6da

Tüüp võtab kuskilt mujalt foorumist õpetused, laseb need siia üles, saab eeskujulikuks ja laseb kedagi üle? Kas selline võimalus oleks olemas? Mis teie arvate?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinna ei või ju kirjutada seega kirjutan siia mis sellest arvan.

http://www.vahvel.net/showthread.php?146217-s0wh4t-K%FCsija-suu-pihta-ei-l%F6%F6da

Tüüp võtab kuskilt mujalt foorumist õpetused, laseb need siia üles, saab eeskujulikuks ja laseb kedagi üle? Kas selline võimalus oleks olemas? Mis teie arvate?

1) Ma ei ole mitte kuskilt 'teisest foorumist' mitte ühtegi õpetust võtnud, pole midagi nii hullu, mida ise ei suudaks koostada, kas sa ei arva nii?

2) Ma kandideerin aktivistiks kohale, mitte eeskujulikuks, ma isegi ei mõtle eeskujulikuks kandideerimisest, olen ma siiamaani eeskujuliku embleemi väärt? Vaevalt.

 

Nii et ei, sellist võimalust ei ole olemas :)


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinna ei või ju kirjutada seega kirjutan siia mis sellest arvan.

http://www.vahvel.net/showthread.php?146217-s0wh4t-K%FCsija-suu-pihta-ei-l%F6%F6da

Tüüp võtab kuskilt mujalt foorumist õpetused, laseb need siia üles, saab eeskujulikuks ja laseb kedagi üle? Kas selline võimalus oleks olemas? Mis teie arvate?

 

tra neid selliseid on niipalju olnud, tulevad foorumi, hästi sõbralikud, targad mis iganes, kuu aja pärast banned.

 

1) Ma ei ole mitte kuskilt 'teisest foorumist' mitte ühtegi õpetust võtnud, pole midagi nii hullu, mida ise ei suudaks koostada, kas sa ei arva nii?

2) Ma kandideerin aktivistiks kohale, mitte eeskujulikuks, ma isegi ei mõtle eeskujulikuks kandideerimisest, olen ma siiamaani eeskujuliku embleemi väärt? Vaevalt.

 

Nii et ei, sellist võimalust ei ole olemas :)

 

tänks, et boldisid

Muudetud liikme R3D'i poolt

tumblr_m3hkebuR981rtavawo1_500.gif

OMG JOEL IM UNGRY

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hoia jahm raha endale. See film ei ole midagi väärt. Ainult mingi jumalate värk. Peab koguaeg peaga mõtlema mis edasi juhtub. Suht pointless, et raiskasin 6euri.

 

Eks mõndadele meeldib selline jap. Endale samuti ei meeldinud eriti, kuid käis kah. 3.20 läks mul vist 3Ds.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aa minu viga, sorri sellepärast siis :)


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja R3D, mis teeb sind minust paremaks? Kas tõesti see et sa oled siin foorumis olnud minust 4 kuud kauem, sul on 1 tehing ja 60 postitust minust rohkem ja sulle meeldib ropendada?

Sorry, pole veel arenenud nii kaugele, eks hakkan sea moodi käituma, äkki võetakse kiiremini omaks!


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eeskujulikud, moderaatorid ja administraatorid vist ei viitsi neid avaldusi vaadata, päris vaikne on see alateema :D

Võin garanteerida, et mul on kõik avaldused loetud.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võin garanteerida, et mul on kõik avaldused loetud.

 

Selge, ma nägin sind ükspäev teemasid lugemas :D

 

Lihtsalt tagasisidet ei laeku, rahvas vaikseks jäänud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peaks magama, homme reisile.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noo, t*a mina ei saa aru mis kõigil on viga, et mölisevad üksteisega. Toovad õigustuseks palju poste tal rohkem on, palju tehinguid mitu päeva varem ta on liitunud, TÜRA MIDA VITTU VAHVLIS TOIMUNUD ON? PALUN TOOGE VANA NORMAALNE VAHVLI KESKKOND TAGASI


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo, t*a mina ei saa aru mis kõigil on viga, et mölisevad üksteisega. Toovad õigustuseks palju poste tal rohkem on, palju tehinguid mitu päeva varem ta on liitunud, TÜRA MIDA VITTU VAHVLIS TOIMUNUD ON? PALUN TOOGE VANA NORMAALNE VAHVLI KESKKOND TAGASI

 

calm-down-bro-lemur.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noo, t*a mina ei saa aru mis kõigil on viga, et mölisevad üksteisega. Toovad õigustuseks palju poste tal rohkem on, palju tehinguid mitu päeva varem ta on liitunud, TÜRA MIDA VITTU VAHVLIS TOIMUNUD ON? PALUN TOOGE VANA NORMAALNE VAHVLI KESKKOND TAGASI

 

funny-pictures-sir-calm-the-fuck-down.jpg

 

jätkame piltidega vvvvvvvvvvvvvvvv


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
truestory.jpg

 

tumblr_m10aoqGAOo1r2rk9v.jpg


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.