Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

http://www.youtube.com/watch?v=FGmQkLSoNzM&sns=em

Sup. Vihma sajab.. Kooli ei läinud, kuna haige.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kurb, et tänapäeval tuleb kõik lindilt... see on tase mis vanasti toimus


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

I want to break freeeeeeee-Ämma sünnale:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ohh jummel. Täna oli siis põhimõtteliselt viimane koolipäev. Viimane tund oli kehaline. Meil seal 2 klassi koos ja kuna ka õpetaja teadis, et rohkem tunde meil temaga ei ole, siis määras minu õpetajaks:D. Tagantjärele mõeldes oleks võinud kõiki rängalt piinata:D..

Haige mõelda, et ongi keskkoolis õppimisega kõik. Paar ainet veel järele vastata ning eksamid sooritada. Suht kindel, et alles peale lõpetamist mõistan, kui lahe tegelikult keskkoolis käia oli :'(

Täna peale trenni jälle nina verine. Peab esmaspäeval arsti juurde minema ja vererõhku kontrollima.

Hommikul läksin kooli, istusin maha ja õpetaja kutsub uksetaha. Ütleb, et politsei otsib sind. Ma mõtlesin, et mida värki on. Olen 3 nädalat ignonud politsei kõnesid ja ütlesid, et kui ühendust ei võta nendega, siis tuleb rakendada sundtoomist ja kuni 48h aresti:D. Otseloomulikult oli see poolnaljana öeldud konstaabli poolt. Asi oli selles, et mingi eelmise aasta aprillikuu alguses oli Elvas Mägras mingi fight ja nüüd pean rääkima minema, et mis seal toimus. Kurat, asi anti politseisse üle aasta aja tagasi ja alles nüüd nad kutsuvad tunnistama?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ohh jummel. Täna oli siis põhimõtteliselt viimane koolipäev. Viimane tund oli kehaline. Meil seal 2 klassi koos ja kuna ka õpetaja teadis, et rohkem tunde meil temaga ei ole, siis määras minu õpetajaks:D. Tagantjärele mõeldes oleks võinud kõiki rängalt piinata:D..

Haige mõelda, et ongi keskkoolis õppimisega kõik. Paar ainet veel järele vastata ning eksamid sooritada. Suht kindel, et alles peale lõpetamist mõistan, kui lahe tegelikult keskkoolis käia oli :'(

Täna peale trenni jälle nina verine. Peab esmaspäeval arsti juurde minema ja vererõhku kontrollima.

Hommikul läksin kooli, istusin maha ja õpetaja kutsub uksetaha. Ütleb, et politsei otsib sind. Ma mõtlesin, et mida värki on. Olen 3 nädalat ignonud politsei kõnesid ja ütlesid, et kui ühendust ei võta nendega, siis tuleb rakendada sundtoomist ja kuni 48h aresti:D. Otseloomulikult oli see poolnaljana öeldud konstaabli poolt. Asi oli selles, et mingi eelmise aasta aprillikuu alguses oli Elvas Mägras mingi fight ja nüüd pean rääkima minema, et mis seal toimus. Kurat, asi anti politseisse üle aasta aja tagasi ja alles nüüd nad kutsuvad tunnistama?

 

Sa pead hakkama blogi pidama:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea jah. Viimasel ajal olen tõesti vabateemasse oma päeva kirjutanud, kuid eraldi blogi jaoks küll viitsimist ei ole. Trenniblogi oli vahepeal aktiivne, kuid jäi ka see unarusse.

Öö oli ka täna ränk. Õde mul diabeedik ja öösel järsku tuli tal hoog peale. Kuulsin, et noorem vend karjub midagi. Ärkan üles ja vend ütleb mulle, et õel midagi viga. Käskisin kohe ema kutsuda. Õnneks sai asi varsti korda(ema vist andis suhkrut talle ja mõõtis veresuhkru ka ära). Õde hommikul ise ei teadnud midagi, mis toimunud oli. Suht haige tegelt. Hea oli, et ema oli kodus ikka, sest mina ei oleks osanud väga midagi teha. Panebki mõtlema sellele, et peaks emaga rääkima, mis tegema peab, kui veel sellist asja ette tuleb ja teda juhuslikult ise läheduses ei ole.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga kurb,kui ei tea mida teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks ta häbi ole jah...:bored:


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma usun , et seda saab netist ka uurida :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kindlasti saab, kuid kui ema juba tead, siis milleks otsingumootorit kulutada:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

megusta

www.youtube.com/watch?v=L1l9WST5lXM


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea miks, aga see Rita Ora meeldib rängalt mulle:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea miks, aga see Rita Ora meeldib rängalt mulle:D

 

Same here yo!

 

Rita Ora - R.I.P FTW!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Balls of steel:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei, fckyea, ostan uue läppari, sest vana annab videokaardi pärast kohe-kohe otsad ja näe, saan uue katkise Samsungi. Oeh, õnneks on tal garantii alles ja müüja pidi garantiisse viima, taipohh kui garantii alla see ei lähe, tutikas masin ja ei tea kas on posti teel kahjustada saanud või oli ta juba tehasest startinud poodi katkisena. Müüja polnud ise läpparit lahti teinud, seega ta oli kaput seisus :D

 

http://www.upload.ee/image/2278205/DSCN1575.JPG

http://www.upload.ee/image/2278213/DSCN1576.JPG

 

Samas muidu korralik läputs, mw3 vedas extra ja 4x AA'ga fps 15-25 välja, i3-2330; 520MX

 

Ei joppa mul nende Samsadega, suht mõttetu bränd, kuid 380€ eest tundus too antud olukorras mõistlikuim ost.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, fckyea, ostan uue läppari, sest vana annab videokaardi pärast kohe-kohe otsad ja näe, saan uue katkise Samsungi. Oeh, õnneks on tal garantii alles ja müüja pidi garantiisse viima, taipohh kui garantii alla see ei lähe, tutikas masin ja ei tea kas on posti teel kahjustada saanud või oli ta juba tehasest startinud poodi katkisena. Müüja polnud ise läpparit lahti teinud, seega ta oli kaput seisus :D

 

http://www.upload.ee/image/2278205/DSCN1575.JPG

http://www.upload.ee/image/2278213/DSCN1576.JPG

 

Samas muidu korralik läputs, mw3 vedas extra ja 4x AA'ga fps 15-25 välja, i3-2330; 520MX

 

Ei joppa mul nende Samsadega, suht mõttetu bränd, kuid 380€ eest tundus too antud olukorras mõistlikuim ost.

 

kellelt ostsid selle masina?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei, fckyea, ostan uue läppari, sest vana annab videokaardi pärast kohe-kohe otsad ja näe, saan uue katkise Samsungi. Oeh, õnneks on tal garantii alles ja müüja pidi garantiisse viima, taipohh kui garantii alla see ei lähe, tutikas masin ja ei tea kas on posti teel kahjustada saanud või oli ta juba tehasest startinud poodi katkisena. Müüja polnud ise läpparit lahti teinud, seega ta oli kaput seisus :D

 

http://www.upload.ee/image/2278205/DSCN1575.JPG

http://www.upload.ee/image/2278213/DSCN1576.JPG

 

Samas muidu korralik läputs, mw3 vedas extra ja 4x AA'ga fps 15-25 välja, i3-2330; 520MX

 

Ei joppa mul nende Samsadega, suht mõttetu bränd, kuid 380€ eest tundus too antud olukorras mõistlikuim ost.

 

Mis tal viga?

 

Ma pole kunagi Samsunge eelistanud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.