Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Pakuks "Ronni" v siis "Ronnie" hääldus peaks ikka sama olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja pealegi R3D, sa paned ka peale koma tühiku ;) Vaata ennem kuidas ise kirjutad, siis tule teisi halvustama.

 

Tahad öelda, et kui ma panen tühiku peale ", " siis see on vale?

Jah, ma kirjutasin valesti, aga präegu jääd sina idioodiks.

 

Sellepärast nad nii naljakad ongi, et ise teevad samamoodi, aga teisi on küll hea halvustada. No tõesti, mis see on kui ma pikalt kirjutan. Ma üritan ära seletada, miks ma niivisi arvan ja mis mulle ei meeldi. Ma tõesti ei saa seda lühidalt kirjutada :)

 

Võta koomale seda veits, sa räägid asju nagu 3 aastasele AreYouKiddingMeNoText.png


tumblr_m3hkebuR981rtavawo1_500.gif

OMG JOEL IM UNGRY

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kellegil häid nimesi on emasele kutsikale? Ma pole suutnud veel mõelda midagi.

Meil saksalambakoeral on Eksar nimeks, emane koer.

 

 

Poltergeist on tore asi. Läksin alla korrusele, et suitsule minna, suure toa uks oli kinni. Läksin välja suitsule, tulin tagasi, uks oli pärani lahti. Kõik teised magavad juba ammu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loom, welcome to my world :D Olin tädijuures 2 korrusel lampi arvutis, lillepott kukkus trepi äärepealt maha, kuigi polnud mingit võimalust.

 

Muidu seal all külmkapi juures viirastust vms näinud, oranzis riietuses tonti, keerasin selja, kedagi.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vähem seeni poisid :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahad öelda, et kui ma panen tühiku peale ", " siis see on vale?

Jah, ma kirjutasin valesti, aga präegu jääd sina idioodiks.

 

 

 

Võta koomale seda veits, sa räägid asju nagu 3 aastasele AreYouKiddingMeNoText.png

 

Sina märkisid selle ", " valeks. Mina ütlesin et ise kirjutad samamoodi "õigesti" aga sinul oli ka paar viga, ütlesid et ", " on vale, kuigi nii nagu sa ütlesid oli vale!...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loom, welcome to my world :D Olin tädijuures 2 korrusel lampi arvutis, lillepott kukkus trepi äärepealt maha, kuigi polnud mingit võimalust.

 

Muidu seal all külmkapi juures viirastust vms näinud, oranzis riietuses tonti, keerasin selja, kedagi.

 

Normaalne.

 

Need, kes ei usu seda, jätke endateada oma arvamused, aitäh.

 

Kusjuures siin isegi mingi kummitusepeletaja käinud vms. Vanaisal oli unetuse teema jnejnejne. Maja olevat halba energiat täis, tegi igalepoole riste, tossutas igalpool jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See nimi peaks olema lihtne öelda ja emasele sobilik aga mitte liiga peenutsev.

Üks tuttav saksa lambakoer sai veidi aega nimeks Kessu, daamiga tegu. Võimalik, et tuletati algsest nimest midagi, aga sellise ta sai.

Nimi iseenesest lihtne ja koer harjub ka kiiresti ära ning kui kodus lapsed juba, on igat pidi võiduga tegemist.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üks tuttav saksa lambakoer sai veidi aega nimeks Kessu, daamiga tegu. Võimalik, et tuletati algsest nimest midagi, aga sellise ta sai.

Nimi iseenesest lihtne ja koer harjub ka kiiresti ära ning kui kodus lapsed juba, on igat pidi võiduga tegemist.

 

Kui kodus on väikesed lapsed oleks võit nimi kus on R sees, aga ei ole, olen ainuke ja 17 :)

Nimi on muidu täitsa ok, huvitav millest see tuletati tho.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

R3D, miks sa igale poole neid meme-si topid?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
To Henry: Nelly, Bella, Donna, Dessy - need nimed kõlavad suurepäraselt.

Nelly kõlab huvitavalt.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Normaalne.

 

Need, kes ei usu seda, jätke endateada oma arvamused, aitäh.

 

Kusjuures siin isegi mingi kummitusepeletaja käinud vms. Vanaisal oli unetuse teema jnejnejne. Maja olevat halba energiat täis, tegi igalepoole riste, tossutas igalpool jne.

 

investigation discovery -> Kummitused / Ghost lab, tõsielu sarjad.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nelly kõlab huvitavalt.

Nelly - Just A Dream, artist on meessoost, Rihanna mby siis.

 

Muidu sai veidi research'i tehtud, Kessu tuleneb nimest Kersti/Kerstin.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.