Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

jup kui juht on kaine ja piisvalt selge mõistuse juures, saab aru, millisest hetkest muutub olukord ohtlikuks, siis miks mitte sõita 160nega :P ja kui veel kuiv sirge lõik kah ja hea teekate...aga ma sain aru, et 160 oli max vms, auto rohkem ei suutnud :P ....ise sõitsin suht lühikeste pükstega bikeiga maanteel 160 km/h keris maru ruttu ära...ja siis hakkasin elu pärast kartma :D sest hakkas korralikult raputama, esirehv oli kah üpris sile :P, aga vahest ongi vaja adrenaliini laksu või ohtliku olukorda :P siis sõidab palju hoolikamalt edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jup kui juht on kaine ja piisvalt selge mõistuse juures, saab aru, millisest hetkest muutub olukord ohtlikuks, siis miks mitte sõita 160nega :P ja kui veel kuiv sirge lõik kah ja hea teekate...aga ma sain aru, et 160 oli max vms, auto rohkem ei suutnud :P ....ise sõitsin suht lühikeste pükstega bikeiga maanteel 160 km/h keris maru ruttu ära...ja siis hakkasin elu pärast kartma :D sest hakkas korralikult raputama, esirehv oli kah üpris sile :P, aga vahest ongi vaja adrenaliini laksu või ohtliku olukorda :P siis sõidab palju hoolikamalt edasi.

 

Noo oleks isegi rohkem läinud aga ei olnud vaja liiga hullu ka panna :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo oleks isegi rohkem läinud aga ei olnud vaja liiga hullu ka panna :D

 

võimsam mootor peaks ka olema selliste kiiruste jaoks

Mõnus ikka, sott sees ,järsku surutakse pedaal põhja ja tunned kuidas auto ikka rebib, oled vaikselt istme sees juba:D


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
võimsam mootor peaks ka olema selliste kiiruste jaoks

Mõnus ikka, sott sees ,järsku surutakse pedaal põhja ja tunned kuidas auto ikka rebib, oled vaikselt istme sees juba:D

 

Mingi 120 juures oli juba lappar põhjas, a spidoka seier liikus ikka mega aeglaselt.

Sitt auto oli, mis teha :D

 

Mingi 4.0 bemmiga oleks normaalseid selliseid asju teha :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tehke autode jaoks oma teema...

 

Ära unda ;)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
4.0 bemmiga maksad kindlustust ka p2ris v2gevalt :)

 

Seda küll.. a kindlustus oleneb ka sellest kus kohas sa elad, vana sa oled, kaua sul load on olnud jne...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jääme siiski teemakohase jutu juurde?

 

Kui kõikides teemades teemakohast juttu aetakse, siis oleks elu täitsa lill ju.

Ja mis me teeme nüüd Klonzeriga uue teema sellejaoks, et oma 2 lauset ära öelda ?

 

Aga okei, ma võin iga oma posti lõppu "Rollerid ja mopeedid on lahedad" kirjutada, et sul siin foorumis parem olla oleks.

 

SCOOOTER ATTACKK RAWWWWWWWWWRRRRRRRRRR


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda küll.. a kindlustus oleneb ka sellest kus kohas sa elad, vana sa oled, kaua sul load on olnud jne...

 

Pane auto vanemate nimele, neil peaks pmst konf väiksem olema.

ja see oli arvatavasti viimane post siin teemas mul, autosõbrad, liiguks auto teemase?


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pane auto vanemate nimele, neil peaks pmst konf väiksem olema.

ja see oli arvatavasti viimane post siin teemas mul, autosõbrad, liiguks auto teemase?

 

Panen auto vanemate nimele ? Mis auto siis täpsemalt ?

 

Ja kust selle auto teema leiab ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jap kui vanemate nimele panna siis saab tõesti v2iksemaks selle kindlustus makse kui endal , ja tõesti , mu vend elab mandril ja tal on auto saaremaa selles fking kohas. Kuna seal on odav mingi pask vms... nagu v2ike liiklus siis seda odavam v6i ma ei jaga seda v2rki noo.

Scooooter w00t !!


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jap kui vanemate nimele panna siis saab tõesti v2iksemaks selle kindlustus makse kui endal , ja tõesti , mu vend elab mandril ja tal on auto saaremaa selles fking kohas. Kuna seal on odav mingi pask vms... nagu v2ike liiklus siis seda odavam v6i ma ei jaga seda v2rki noo.

Scooooter w00t !!

 

Mina tean seda et mu emal on vanaema nime peal kindlustus, sest vanaema elab maal ja seal kindlustus odavam, kuna väiksem võimalus litti panna.

 

Rollerid on lahedad !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida rohkem kw, seda suurem kindlusuts. bmw 730 automaat 135kw on aastaks 7kilo :D

 

Jällegi oleneb ka sellest kus elad,vana oled jne.

 

A tegelt suht jubedat hinda küsivad.. mõtle kui sa oled 18, just mingi 4.0 bemmi saanud, alles tegid load, elad Tallinnas jne.

Siis see kindlustus aastaks mingi 15k ?

 

 

Rollerid on lahedad!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jällegi oleneb ka sellest kus elad,vana oled jne.

 

A tegelt suht jubedat hinda küsivad.. mõtle kui sa oled 18, just mingi 4.0 bemmi saanud, alles tegid load, elad Tallinnas jne.

Siis see kindlustus aastaks mingi 15k ?

 

 

Rollerid on lahedad!

Aga nahhui kes see paneb nii noorelt auto enda nimele, mul ka venna kõik autod pmst olnud ema nime peal.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga nahhui kes see paneb nii noorelt auto enda nimele, mul ka venna kõik autod pmst olnud vist ema nime peal.

 

Mõni idioot äkki paneb.. ja kui raha on siis miks mitte.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
minge kirjutage enda autode teemas autodest, kedagi ei koti siin mingid autod.

 

Nagu sa näed.. siis ikka kotib küll :D

Meil on vähemalt mingi teema millest rääkida, sa tuled ise siia halama mingist offtopicust kuigi su enda post on 10 x lambisem kui meie jutt.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.