Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

VIP
ei saa aru, miks tampida uuele rollerile mingi 20-30k, tehke load ära(kasvõi hakake lihtsalt tegema varem) ja ostke auto valmis...

 

Kui plekki on siis miks ka mitte ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ühesõnaga, mõni mees, peaks 14 aastaselt autojuhi lube tegema hakkama?

 

Ega load ei sõida :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Load ja ei sõida:D Vahepeal kitsed taga:D

Põhimõtteliselt kui rooli tagant välja paistad ja midagi valesti ei tee siis nad sind kinni ka ei pea:D

 

Jep, auto peab mingi tavaline perekas olema + kindlustus ja ülevaatlus tehtud.

Kui ma emalt auto üle lasin, lasime umbes 4-5 päeva ringi sellega.

15 aastane oli roolis koguaeg, sõitsime täpselt mendi auto kõrvalt mööda, ment lihtsalt vahtis otsa ja kõik.

Ise ma arvan et, linnas hakkama ei saaks, saaks kohe pasteeti mentidelt.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

siin keskmine vanus jah liiga noor, 14 aastased jah ostke neid rollereid.

16 aastaselt hakkad tegema, saad piimakad kätte, väiksemas linnas/kohas poh üksi sõita, 2 aasta peale max paar korda jääd vahele.

 

Bong: oleneb linnast ka, väiksemas saaksin hakkama, aga nätieks tallinnas läheb raskeks see asi


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
piimakad on t2iesti BS usumind.

vahele j22d saad ikka täislaksu ;)

6nneks mul 18 suht kerge lubasi vms teha , isa autokooli 6petaja.

 

tean inimest, pmst 16 sai, hakkas sõitma, ja pmst ennem 18 saamist sai 2 trahvi vist, mingi 3k mõlemal korral vist ja see polnud vist ainult piimakate eest


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
siin keskmine vanus jah liiga noor, 14 aastased jah ostke neid rollereid.

16 aastaselt hakkad tegema, saad piimakad kätte, väiksemas linnas/kohas poh üksi sõita, 2 aasta peale max paar korda jääd vahele.

 

Bong: oleneb linnast ka, väiksemas saaksin hakkama, aga nätieks tallinnas läheb raskeks see asi

 

No me sõitsime Tallinnas, aga mitte päris kuskil kesklinnas. Laagris jne. Saime maksimarketist edasi 110 alas 160 kätte.

Emal 1.6 ka -.-

 

Ise ei tahaks üldse linnas sõita, ja ilmselt ei sõida ka. Liiga palju trahve et selline pask ka kaela tõmmata omale. Ja ma ei saaks hakkama ka.

Trahv mingi 3k aga see ka raha ju.. kuskil maal on normal lasta, mente ka vähe.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bong, sinu kohta ütleksin nii palju - Lihtsalt niimoodi oma elu ära nussida ei anna. Vabandust väljenduse pärast. Endalgi tuttav, kes pani isalt auto pihta, pärast pani hunnikusse. Ei ütleks, et see lahe oleks vms. Ma ei ütle, et sa peaksid uhkust selle üle tundma, kuid siiski. Aga mis tehtud, see tehtud. Tehtut muuta ei saa. Ära muidugi seda südamesse võta. See lihtsalt minu arvamus.

 

Endal rolleri suhtes on siis nii, et ise saan kohekohe 16. Mõtlesin küll, et teen load ära jms. Aga siiski mõtlesin, et mis jaoks on vaja raisata raha mingi lubade pärast, mida paari kuu pärast enam vaja pole. Ja ostu poolest oleneb kõik rahalisest seisust. Kas vanemad on nõus mulle nii kallist masinat üldse ostma jne. Võib-olla isegi oleks liisinguga ja see on isegi täitsa võimalik. Freedo rondiga ometi ma ei viitsi ringi tõmmelda. Pärnus olen näinud Sr50r-e päris palju sõitmas näinud ning need on tegelikult palju ilusamad, kui piltidelt. Aga eks näis, mis elu toob.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olen varese esimese l6iguga yhel meelel. ei ytleks et oled k6vavend siis kui paned vanemate tagant rotti ja p2rast s6idad teised surnud mitte ennast yltse.

Kuigi see on ka j2lle minu arvamus :)

Sr50 factory oli s6bral ja t6esti , reaalselt on kenamad kui piltidel :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen varese esimese l6iguga yhel meelel. ei ytleks et oled k6vavend siis kui paned vanemate tagant rotti ja p2rast s6idad teised surnud mitte ennast yltse.

Kuigi see on ka j2lle minu arvamus :)

Sr50 factory oli s6bral ja t6esti , reaalselt on kenamad kui piltidel :)

 

Eino aitäh. :D

Kusjuures mulle meeldibki sr50r kõige rohkem aprilliatest. :P


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bong, sinu kohta ütleksin nii palju - Lihtsalt niimoodi oma elu ära nussida ei anna. Vabandust väljenduse pärast. Endalgi tuttav, kes pani isalt auto pihta, pärast pani hunnikusse. Ei ütleks, et see lahe oleks vms. Ma ei ütle, et sa peaksid uhkust selle üle tundma, kuid siiski. Aga mis tehtud, see tehtud. Tehtut muuta ei saa. Ära muidugi seda südamesse võta. See lihtsalt minu arvamus.

 

Endal rolleri suhtes on siis nii, et ise saan kohekohe 16. Mõtlesin küll, et teen load ära jms. Aga siiski mõtlesin, et mis jaoks on vaja raisata raha mingi lubade pärast, mida paari kuu pärast enam vaja pole. Ja ostu poolest oleneb kõik rahalisest seisust. Kas vanemad on nõus mulle nii kallist masinat üldse ostma jne. Võib-olla isegi oleks liisinguga ja see on isegi täitsa võimalik. Freedo rondiga ometi ma ei viitsi ringi tõmmelda. Pärnus olen näinud Sr50r-e päris palju sõitmas näinud ning need on tegelikult palju ilusamad, kui piltidelt. Aga eks näis, mis elu toob.

 

Lol'd :D

Miks keegi peaks kellegi surnuks sõitma?

Juht sõitis muidu nii korralikult kui üldse saab üldiselt, ja tal ikka sõidukogemust oli.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle pmst KÕIK hindavad oma sõidkogemusi üle.

160km/h tal ei ole mitte mingisugust kogemust ma arvan ja mitte yhelgi autojuhil ei ole sellise kiiruse pealt mingeid kogemusi.

Präät sa võid ju mõelda miks ? Aga kui oleks s6itnud siis oleks nii , et ´´ miks me sõitsime ? ´´ kui sa oleksid ellu jäänud.

Aga jah , ise siukest asja ei harrasta , vahepeal saab sõbra autoga niisama tiir tehtud 1-3km rohkem mitte kuna autol pole ylevaatust ja kindlustust.


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle pmst KÕIK hindavad oma sõidkogemusi üle.

160km/h tal ei ole mitte mingisugust kogemust ma arvan ja mitte yhelgi autojuhil ei ole sellise kiiruse pealt mingeid kogemusi.

Präät sa võid ju mõelda miks ? Aga kui oleks s6itnud siis oleks nii , et ´´ miks me sõitsime ? ´´ kui sa oleksid ellu jäänud.

Aga jah , ise siukest asja ei harrasta , vahepeal saab sõbra autoga niisama tiir tehtud 1-3km rohkem mitte kuna autol pole ylevaatust ja kindlustust.

ei saa aru, miks kõik räägivad siin, et mingi 14 aastane laseb auto rotti ja sõidavad kellegi surnuks.

Jutt oli ennem, et teete piimakad jne, siis sõidate üksi või võtate vanema kõrvale.

Samuti tean nüüdseks ühte 15 aastast poisi, kes arvatavasti sõidaks siis paljudest autoga paremini(osaleb superkrossis ja lada klassis ainukese alaealisena on poodiumil ikka 2 või kolmandal kohal)


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle pmst KÕIK hindavad oma sõidkogemusi üle.

160km/h tal ei ole mitte mingisugust kogemust ma arvan ja mitte yhelgi autojuhil ei ole sellise kiiruse pealt mingeid kogemusi.

Präät sa võid ju mõelda miks ? Aga kui oleks s6itnud siis oleks nii , et ´´ miks me sõitsime ? ´´ kui sa oleksid ellu jäänud.

Aga jah , ise siukest asja ei harrasta , vahepeal saab sõbra autoga niisama tiir tehtud 1-3km rohkem mitte kuna autol pole ylevaatust ja kindlustust.

 

Noo see 160 oli ainult üks kord, ja midagi ei juhtunud.

Mis inimestel viga on, kohe kui keegi sõidab kellel lube pole siis on kohe mingi "OMGOMGOMGOMGOMG, SÕIDATE INIMESED SURNUKS JA PANETE MATSU".

Samahästi võib inimese surnuks sõita inimene kellel on 10a load olnud.

See 160 pole nii suur kiirus kah nüüd, ja täiesti sirge tee peal nii kergelt matsu ei pane.

 

Ja see moraal mind ei liiguta kah tegelt.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo see 160 oli ainult üks kord, ja midagi ei juhtunud.

Mis inimestel viga on, kohe kui keegi sõidab kellel lube pole siis on kohe mingi "OMGOMGOMGOMGOMG, SÕIDATE INIMESED SURNUKS JA PANETE MATSU".

Samahästi võib inimese surnuks sõita inimene kellel on 10a load olnud.

See 160 pole nii suur kiirus kah nüüd, ja täiesti sirge tee peal nii kergelt matsu ei pane.

 

Ja see moraal mind ei liiguta kah tegelt.

 

See ei loe, et tee sirge on. Äkki läheb kumm puruks või mida iganes? Ja 160 on piisav kiirus, et kabelisõitu teha.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See ei loe, et tee sirge on. Äkki läheb kumm puruks või mida iganes? Ja 160 on piisav kiirus, et kabelisõitu teha.

 

Oleks matsu pannud, siis oleks, pole midagi teha sinna.. sitta ikka juhtub.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.