Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

Peugeot-i poolt toodetud roller peab ainult targa ja asja hoidva inimese käes vastu. kui mingi inimene kes asja ainult retsib jne seda kasutab, siis on kindel et laguneb.

Kus nüüd ütles.. Ma ei retsi seda, ma kasutan seda igapäevaseks liiklemiseks ja läbisõit on nüüdseks juba 16 000+. 70 silku panin peale, et linnas teistele väga jalgu ei jääks. Kui sa üritasid selle targa lausega mind maha teha, siis shove it.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus nüüd ütles.. Ma ei retsi seda, ma kasutan seda igapäevaseks liiklemiseks ja läbisõit on nüüdseks juba 16 000+. 70 silku panin peale, et linnas teistele väga jalgu ei jääks. Kui sa üritasid selle targa lausega mind maha teha, siis shove it.

 

16 000+ päris hea saavutus rollu kohta. mingi feedo 1 oleks ammu vanaraud juba :D.

 

no offence, ei püüdnud ma eelmise postiga midagi halba õelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
16 000+ päris hea saavutus rollu kohta. mingi feedo 1 oleks ammu vanaraud juba :D.

 

no offence, ei püüdnud ma eelmise postiga midagi halba õelda.

 

On tõesti hea saavutus, kuid päris kõvasti on seda putitatud ka. Soz, et haukusin kohe niimoodi :P


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah, mu speedfight2 on ls yle 18k ja kärutan ikka ringi ilma vigadetta.

Kunagi pole mootoris mitte midagi vahetatud. Niiet jah, pesoo ei lagune.

Kohe mitte midagi ei ole vahetanud??


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Peugeot-i poolt toodetud roller peab ainult targa ja asja hoidva inimese käes vastu. kui mingi inimene kes asja ainult retsib jne seda kasutab, siis on kindel et laguneb.

 

Ma arvan, et see käib iga rolleri kohta.

 

Enda speedfight ikka ap-s.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kohe mitte midagi ei ole vahetanud??

 

No pmst mingi siuksed asjad ona tehtud kui keegi mäsa kunagi pani siis mingi amort tuli tänu sellele uus vms aga mootori poole pealt pole midagi, rullikud olid ainult uued pandud kunagi väga ammu. Hoolduses k2is esimest korda see talv.


ohlfva.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No pmst mingi siuksed asjad ona tehtud kui keegi mäsa kunagi pani siis mingi amort tuli tänu sellele uus vms aga mootori poole pealt pole midagi, rullikud olid ainult uued pandud kunagi väga ammu. Hoolduses k2is esimest korda see talv.

Nojah, mootorit pole mina ka pidanud tegelikult putitama just selle pärast, et midagi ütles üles seal või läks katki. Mootoriga tegelesin siis, kui masinat veits püssimaks teha oli vaja :P. Aga muidu..rattalaagrid, pidurikettad, kolvid.. jne jne on küll tulnud vahetada. Muidugi oleneb rolleri "tervis" paljustki sinu enda sõidustiilist ja kui palju sa sõidad ning millistel teedel. Mina sõidan (rolleri kahjuks) väga palju ning teede kvaliteedi üle pole ka hõisata midagi.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no ise 13 , ja endurode välimus eriti ei meeldi, bike välimus istub rohkem :P.

kuigi ega nendel midagi viga pole

 

---------- Postitused liidetud 12-07-10 18:01 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11-07-10 19:42 ----------

 

Bljät!

Mopeedi plaan jääb katki, isal pole taskust atm 40k võtta .-.-

Eks peab vaatama siis..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no ise 13 , ja endurode välimus eriti ei meeldi, bike välimus istub rohkem :P.

kuigi ega nendel midagi viga pole

 

---------- Postitused liidetud 12-07-10 18:01 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11-07-10 19:42 ----------

 

Bljät!

Mopeedi plaan jääb katki, isal pole taskust atm 40k võtta .-.-

Eks peab vaatama siis..

 

tänapäeva lapsed...issi issi osta mulle 40 tonnine motikas...


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irw...esiteks saad kasutad aparaadi tunduvalt odavamalt 10 - 20 kilo...nagu nii paned varem või hiljem mäsa...Ja teiseks kui sa oled 13 siis võid ainult jalgrattaga sõita ju :) ...ja need 50ccm muutuvad väga, väga ruttu igavaks....Hea poes piima järel aind käia nendega.

 

---------- Postitused liidetud 20:52 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:31 ----------

 

http://bike.motors24.ee/vehicles/282844-Aprilia-rs50-2008.aspx?pg=0&sort=paid

http://bike.motors24.ee/vehicles/295321-Gilera-DNA-2001.aspx?pg=0&sort=paid

http://bike.motors24.ee/vehicles/254367-DERBI-SENDA-2004.aspx?pg=2&sort=paid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.