Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

Tegelt sooviks rohkem mingit 80cc-st Supermotot, see oleks vägev, 2-takti ja pininat kui palju.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

..ei aga, mida te teete siis järgmine aasta? kõik kes te aeroxeid ja 49+cc mootoreid omate?

kui reigo jutt tõesti tõele vastab ja lubade saamiseks ka masinale ülevaatus tehakse... siis läheb ju teil keeruliseks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siim, on olemas digitaalsed piirajad. Vajutad nuppu ja volaa, üle 45km/h mu 70ne rox ei lähegi :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siim, on olemas digitaalsed piirajad. Vajutad nuppu ja volaa, üle 45km/h mu 70ne rox ei lähegi :D

 

Kus need sellised nupud asuvad?

Mis aastast alates need peal on?

Üks tuttav korrastab oma Speedight II-te, ta pole piirajatest midagi maininud, lihtsalt läheb 80 ja korras.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kus need sellised nupud asuvad?

Mis aastast alates need peal on?

Üks tuttav korrastab oma Speedight II-te, ta pole piirajatest midagi maininud, lihtsalt läheb 80 ja korras.

 

Sellise piiraja pead ostma ja see on illegaalne


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
arek]MHR aju, toksid valitava kiiruse sisse, ja üle selle enam ei lähe ;)

 

aga see pole kõige odavam

 

Okei, mis hind see teie kui rolleritehomode arust "pole kõige odavam" on, kuna need rolleri jupid on nii haigelt kallid ju.

Ärge võtke isiklikult seda väikest homo nalja.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas pole mitte et võib üle 45 mopeediga aga selleks peavad olema 125 load , ma mõtlen kui ma enda piiraja maha võtan ja ülevaatusele . Saan ka öelda et mu isa sõidab sellega ja temal on ju mootorratta load olemas . Kas muidu on nii v ei või ikkagi mopeediga üle 45 sõita ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Sanderolenv@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tuleb see jamps, tee proovi see isa värk ja anna teada :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sander, vana oled?

Ma kujutan, ette, et sul peab selle ülevaatuse värgi nagunii lapsevanem tegema, ei usu, et kui sa 18 pole, et sina seda teha saad.

Vb saab ka, aga siis on seaduses mõnus auk.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tundub nii, kuid samas, kui võtta seda "autojuhi" vaatenurga alt, siis on see hea.

Linnas on päris palju selliseid rollerijuhte, kes sõeluvad rolleritega, ilma et mõnest liiklusreeglist midagi teaks.

Või litsuvad kuskil mööda.

Oleks kiirus piiratud ja asi korras.

Kuigi samas, 45km/h ei ole küll sõidurõõm.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

45 on jama, kui teise linna sõita näiteks on kokkutuleks vms, ma jumala viitsin ka 45ga sinna minna. Ja linnas sees on ka hea, kui saab ikka kiiremini, sest autojuhid laksivad koguaeg mööda ja see ajab suht sita keema, kui mõni idikas tuleb nii ligidalt mööda. Minu arvamus


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
45 on jama, kui teise linna sõita näiteks on kokkutuleks vms, ma jumala viitsin ka 45ga sinna minna. Ja linnas sees on ka hea, kui saab ikka kiiremini, sest autojuhid laksivad koguaeg mööda ja see ajab suht sita keema, kui mõni idikas tuleb nii ligidalt mööda. Minu arvamus

 

 

üldiselt, uus seadus on kahe otsaga, neid 12 aastaseid rollerijuhti kes gaas põhjas poes limpsi järel käivad ja teiste ees eputavad teadmata midagi liikluseeskirjadest, neid jääb vähemaks (autojuhtidele ka suur pluss), mis on tore... teisest küljest siis meie, kes oleme piisavalt vanad... aga rollerid on võimsamad... peame mingid elektroonilised piirajad ostma ja kannatama.

 

aga nagu ma aru sain, siis ee... 70cc mis võtab sul 90 sisse, ülevaatusele minnes ostad peale lihtsalt digitaalse piiraja (selleks ajaks), tõmbab sul max kiiruse 45 peale, lähed ülevaatusele nagu iga teine kellel hiinakas? aga kui paberite järgi on 70cc, nad seda ka vaatama hakkavad, oleks see üldse takistuseks kui max kiirus on naguinii 45kmh? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei maksa seda 45kmh-d niipalju põdeda, iga normaalne roller läheb üle 45-e ju.

Praegu lipavad uued piaggio, minarelli plokidega masinad esinusest välja ilma piirajateta kusgil 80-ne ligidale, huvitav mida nemad siis peavad tegema? Selle peale kulutama 500.- et ülevaatusest läbi saada? 70cc+ masinad mis jooksevad 100 ligidale võivad lihtsalt ülevaatuse ajaks ju mingi pasa sumpa ja settingu peale visata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei maksa seda 45kmh-d niipalju põdeda, iga normaalne roller läheb üle 45-e ju.

Praegu lipavad uued piaggio, minarelli plokidega masinad esinusest välja ilma piirajateta kusgil 80-ne ligidale, huvitav mida nemad siis peavad tegema? Selle peale kulutama 500.- et ülevaatusest läbi saada? 70cc+ masinad mis jooksevad 100 ligidale võivad lihtsalt ülevaatuse ajaks ju mingi pasa sumpa ja settingu peale visata.

 

Kõikidel uutel rolleritel on piirajad peal, et üle 45km/h ei läheks. Just selle mõttega.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma sain piirajatega 52, :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma sain piirajatega 52, :D

 

no Natuke saab ikka rohkm jah, aga kogu krempel tiirleb ikka 45 ümber. :-)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Mulle jõuavad asjad hiljem kohale...

seletage ära nüüd, mida ma teen? ütleme järgmine aasta kui 17 olen, lähen lube tegema kõik on tore, masinaks on 70cc aerox, nii saan tehtud load, nüüd ülevaatus, mida ma täpselt teen? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

wtf kriips mix sa postitad nii palju...

ma ei ole mingi 12 a tatikas aga lasen kyll igalpool pmst t2is gaasiga see siis umbes 70-80 km/h ...autod s6idavad kah riia t2naval ( tartus ) kuni 60 km/h ...

paar p2va tagasi ostsin jalgratta spido, instaleerin selle rollule peale...mingi pmst suvi + natuke peale yldse ilma spidomeetrita ringi lasnud ...

odavama piiraja saab 300.- kah k2tte kuskile aku ja millegi vahele tuli yhendada hull lebo...

ja kui l2hed ylevaatusele siis neil pole luba sul seal midagi lahti kakkuda, et 2kki see piiraja vms...

 

ja siim kui sul load tehtud, siis pead oma roxi arvele v6tma ARK'is (auto registri keskus vms ) ja sul peab olema ka ylevaataus ja kindlustus... KUigi mina arvan et kui see m2rts 2010 vms k2tte j6uab siis kyll r22gitakse uudistes vms ...ja nagu nii see asi venib ka edasi korralikult, me elama ikkagi Eestis ju ja siinsed riigijuhid on miskip2rast suht tuppesmunnid, vabandust sellise v2ljendi p2rast ...aga njh see on k6igest minu arvamus ...palun 2rge hakkake keegi s6imama, ega midagi, lihtsalt mina arvan nii...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wtf kriips mix sa postitad nii palju...

ma ei ole mingi 12 a tatikas aga lasen kyll igalpool pmst t2is gaasiga see siis umbes 70-80 km/h ...autod s6idavad kah riia t2naval ( tartus ) kuni 60 km/h ...

paar p2va tagasi ostsin jalgratta spido, instaleerin selle rollule peale...mingi pmst suvi + natuke peale yldse ilma spidomeetrita ringi lasnud ...

odavama piiraja saab 300.- kah k2tte kuskile aku ja millegi vahele tuli yhendada hull lebo...

ja kui l2hed ylevaatusele siis neil pole luba sul seal midagi lahti kakkuda, et 2kki see piiraja vms...

 

ja siim kui sul load tehtud, siis pead oma roxi arvele v6tma ARK'is (auto registri keskus vms ) ja sul peab olema ka ylevaataus ja kindlustus... KUigi mina arvan et kui see m2rts 2010 vms k2tte j6uab siis kyll r22gitakse uudistes vms ...ja nagu nii see asi venib ka edasi korralikult, me elama ikkagi Eestis ju ja siinsed riigijuhid on miskip2rast suht tuppesmunnid, vabandust sellise v2ljendi p2rast ...aga njh see on k6igest minu arvamus ...palun 2rge hakkake keegi s6imama, ega midagi, lihtsalt mina arvan nii...

 

Segab see sind, et ma postitan?

Kui jah, siis ela oma elu.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle jõuavad asjad hiljem kohale...

seletage ära nüüd, mida ma teen? ütleme järgmine aasta kui 17 olen, lähen lube tegema kõik on tore, masinaks on 70cc aerox, nii saan tehtud load, nüüd ülevaatus, mida ma täpselt teen? :D

 

 

Et seaduslikult 70cc masinaga sõita pead omama 125cc bike lube.Pole kindel kas seda sai 16 või 18-selt. Ja arvatavasti pead tegema ülevaatuse 125 kategoorias selljuhul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.